ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2011/02/08
    Limbo,Safe House
    117
    1

تبديل 12 ولت 4 آمپر به 5 ولت 800 ميلي آمپر دقيق

سلام
    براي تبديل برق باتري موتور 12 ولت 4 آمپر به 5 ولت 800 ميلي آمپر بايد از چه مداري استفاده کرد؟
    5 ولت 800 ميلي آمپر براي شارژ باتري ليتيمي موبايل نياز دارم که بايد دقيق باشه
    جريانش به 800 ميلي آمپر محدود شده باشه و ولتاژش دقيق روي 5 ولت بمونه چون جريان زياد تر باشه باتري زودتر شارژ ميشه ولي عمر باتري کم ميشه و شايد گوشي آسيب ببينه.استاندارد جرياني که روي شارژر خود گوشي من هست 800 ميلي آمپره.ولتاژ هم که يه ذره کم باشه شارژ نميشه زياد هم باشه باتري ليتيم پليمري ميترکه! :angry:
    I Found Myself In Wonderland
    2011/12/22
    کرمان
    2,954
    126

پاسخ : تبديل 12 ولت 4 آمپر به 5 ولت 800 ميلي آمپر دقيق

توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی
    Constant Current mobile charger

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC
    2008/09/29
    6,000
    418

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba Aria
    سلام
    براي تبديل برق باتري موتور 12 ولت 4 آمپر به 5 ولت 800 ميلي آمپر بايد از چه مداري استفاده کرد؟
    5 ولت 800 ميلي آمپر براي شارژ باتري ليتيمي موبايل نياز دارم که بايد دقيق باشه
    جريانش به 800 ميلي آمپر محدود شده باشه و ولتاژش دقيق روي 5 ولت بمونه چون جريان زياد تر باشه باتري زودتر شارژ ميشه ولي عمر باتري کم ميشه و شايد گوشي آسيب ببينه.استاندارد جرياني که روي شارژر خود گوشي من هست 800 ميلي آمپره.ولتاژ هم که يه ذره کم باشه شارژ نميشه زياد هم باشه باتري ليتيم پليمري ميترکه! :angry:
    مگه باطری رو میخای مستقیم خودش شاژ کنی؟ مبایلت مگه خودش محدودیت جریان نداره؟ من بودم بایه L7805 ردیفش میکردم خیلی همساده و راحته
    2011/02/08
    Limbo,Safe House
    117
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx
    مگه باطري رو ميخاي مستقيم خودش شاژ کني؟ مبايلت مگه خودش محدوديت جريان نداره؟ من بودم بايه L7805 رديفش ميکردم خيلي همساده و راحته
    نه.ميخوام باتري 12 ولت 4 آمپر رو وصل کنم به اين مدار که دقيقا تبديلش کنه به 5 ولت 800 ميلي آمپر که مثل خروجي خود شارژر گوشي بشه تا گوشي يا باتري آسيب نبينن بعد خروجي مدار مبدل رو با فيش وصل کنم به گوشي تا شارژ بشه.مثلا توي مسافرت و... که دسترسي به برق يا شارژر جافندکي ماشين نيست.نميدونم موبايلم خودش محدوديت جريان داره يا نه،ولي مگه جريان نبايد توي خود مدار شارژر محدود بشه(مثلا توي شارژر اصلي گوشي)؟
    L7805 ؟ميشه در موردش توضيح بدين؟

:cry2:
    I Found Myself In Wonderland
    2011/12/22
    کرمان
    2,954
    126

نه.ميخوام باتري 12 ولت 4 آمپر رو وصل کنم به اين مدار که دقيقا تبديلش کنه به 5 ولت 800 ميلي آمپر که مثل خروجي خود شارژر گوشي بشه تا گوشي يا باتري آسيب نبينن بعد خروجي مدار مبدل رو با فيش وصل کنم به گوشي تا شارژ بشه.مثلا توي مسافرت و... که دسترسي به برق يا شارژر جافندکي ماشين نيست.نميدونم موبايلم خودش محدوديت جريان داره يا نه،ولي مگه جريان نبايد توي خود مدار شارژر محدود بشه(مثلا توي شارژر اصلي گوشي)؟

ببین دوست عزیز LM7805 آی سی ولتاژ ریگولاتوره و میتونی مدل SMD بگیری که هم کوچیکه هم جریانش کمه
    ولی مدل معمولیشم فک نکنم بیشتر از 1آمپر جریان بده و برای باتری و گوشیت مشکلی به وجود نمیاره ( گوشی به اندازه نیازش جریان میکشه )
    و ولتاژ رو هم روی 5 ولت برات ثابت نگه میداره و کارتو راه میندازه

کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC
    2008/09/29
    6,000
    418

نگران محدودیت جریان نباش این ای سی هم محدودیت چریان داره هم حرارت . بیشتر از نیازشم باطری جریان نمیکشه من بارها امتهان کردم البته با شارژر حود موبایل خودشو تنها بزنی نه باطری های لیتیومی ممکنه خیلی جریان بکشن ولی خود موبایل جریان رو کنترول میکنه این رگولاتور های L7805 هم بیشتر از 1.5 آمپر نمیتونن جریان بدن نگران نباش توی دیتا شیتش همه چی هست حتی میتونی محدودیت جریان هم براش بزاری
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6