اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سئوال در مورد جمپر زدن در dxp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سئوال در مورد جمپر زدن در dxp

توی مسیریابی خودکار طراحی های کمی سنگین من به مشکلی برخوردم که بعد از اتمام مسیریابی خودکار ارتباطهای برقرار نشده ای باقی میمونه که به دلیل تعداد زیادشون بصورت دستی هم مشکله وصل کردنشون .
    از میان اساتید و دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه که توی مسیر یابی اتوماتیک روی برد تک رو چطور میشه تنظیمات رو جوری برنامه ریزی کرد که جمپر رو هم بصورت اتوماتیک بزنه وارتباط برقرار نشده ای باقی نمونه؟؟؟

پاسخ : سئوال در مورد جمپر زدن در dxp

نوشته اصلی توسط HAHADI
    توی مسیریابی خودکار طراحی های کمی سنگین من به مشکلی برخوردم که بعد از اتمام مسیریابی خودکار ارتباطهای برقرار نشده ای باقی میمونه که به دلیل تعداد زیادشون بصورت دستی هم مشکله وصل کردنشون .
    از میان اساتید و دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه که توی مسیر یابی اتوماتیک روی برد تک رو چطور میشه تنظیمات رو جوری برنامه ریزی کرد که جمپر رو هم بصورت اتوماتیک بزنه وارتباط برقرار نشده ای باقی نمونه؟؟؟
    کلا اتو روت التیوم زیاد بدرد نمیخوره
    یه مقداری IQ اش پایینه (نسبت به پرتوس)
    من خیلی سعی کردم و با تنظیماتش هم خیلی ور رفتم ولی هر کار کردم اون چیزی که میخواستم نشد ...
    بهتره دستی روت کنی و جامپر ها رو هم در تاپ لایر بزنی که فردا خواستی برد رو بدی بیرون واست دو رو هم بزنن مشکلی نباشه و دیگه جامپر هم نخواد ...
    با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
      کلا اتو روت التیوم زیاد بدرد نمیخوره
      یه مقداری IQ اش پایینه (نسبت به پرتوس)
      من خیلی سعی کردم و با تنظیماتش هم خیلی ور رفتم ولی هر کار کردم اون چیزی که میخواستم نشد ...
      بهتره دستی روت کنی و جامپر ها رو هم در تاپ لایر بزنی که فردا خواستی برد رو بدی بیرون واست دو رو هم بزنن مشکلی نباشه و دیگه جامپر هم نخواد ...
      با سپاس
      توی برد دو رو خیلی خوب کار میکنه اما تک رو خیلی ضعیفه
      اما توی شماتیکهای سنگین باید راهی برای جمپرزدن باشه مگه نه؟؟؟
      من توی پروتئوس هم نتونستم جمپر زدن اتوماتیک رو پیدا کنم برای همین با پروتل امتحان کردم وگرنه من هم با پروتئوس راحتترم.
      آیا نرم افزاری میشناسی که توی برد تک رو جاهایی که نمی تونه مسیر یابی کنه خودش اتو ماتیک جمپر بزنه؟؟؟

دیدگاه

سلام
        کلا در این نرم افزار ها چیزی به نام جمپر نداریم
        کسی که میاد 3 ، 4 هزار دلار پول این نرم افزار رو میده دیگه نمیاد برد ها رو تک رو بزنه و یا اگه میزنه دستی روت میکنه
        راهی که به نظر من میرسه که مثل برد دو رو روت کنید برد رو و فقط یه رول واسه تاپ لایر تعریف کنید که طول ترک های تاپ لایر رو کم انتخاب کنه که مشکلی در جمپر زدن نداشته باشید (یعنی به جای همون ترک های تاپ لایر جمپر بزنید)
        با سپاس

دیدگاه

آقا علی این رولی که میگین باهاش میشه طول ترک ها رو تعریف میکنه اسمش چیه؟ من تو قسمت رولز پیداش نکردم.

دیدگاه

سلام
            منظور من تعیین یک رول محدود کننده مقاومت ترک در کنار یک رول محدود کننده عرض بود که نرم افزار به ناچار طول ترک ها رو کم انتخاب کند ولی مثل اینکه در این حالت نرم افزار فقط یکی از رول ها رو در نظر میگیرد و ...
            با سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X