اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول EM-18

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول EM-18

سلام

دوستان ماژول EM-18 دارای خروجی سریال با استاندارد TTL هستش ، اما تو دیتا شیت زده RS232 :angry:
    دیگه نمیخواد از آی سی Max استفاده داشته باشین ، مستقیم باید به میکرو متصل شه
    برا یه پروژه من 3روز رو خروجیش مشکل داشتم :nice:
    وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

پاسخ : ماژول EM-18

rs232 دو مدل هست .یکیش همین هست که گفتی (منطبق با ttl)
    قبلا دیتا شیتش رو خوندم . گفته که ttl هست
    بهر صورت موفق باشی.
    هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پژمان اکبری
      قبلا دیتا شیتش رو خوندم . گفته که ttl هست
      سلام پژمان
      من تو دیتا شیتی که دانلود کردم چیزی از TTL ندیدم ، اگه ممکنه فایلتو پ کن/.
      وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

حق با شماست . ندارم اون دیتا شیت رو ولی اینی که دانلود کردم منم ، نگفته
        هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

سلام خدمت همه
          اقا مk یک ماژول em-18 دارم راه اندازیشم کردم ولی اطلاعاتش درست روی ال سی دی نمایش داده نمیشه ! تو یه مقاله راه اندازی این ماژول خوندم که باید پول اپ داخلی میکرو رو فعال کرد ! مگه برا پورت سریالم احتیاج به این کار هست ؟ و اینکه چجوری میشه فعالش کرد ؟ باید توی برنامه پین d0 ورودی کنم و بعد مقدار یک بهش بدم ! با این کار تداخلی در ارتباط سریال پیش نمیاد ؟
          ممنون
          تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنیآ‌! یکیآ‌ دیروز و یکیآ‌ فردا . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X