اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای ساخت مدار آهنگ برای عروسک برای یه کارگاه عروسک سازی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای ساخت مدار آهنگ برای عروسک برای یه کارگاه عروسک سازی

سلام
    خوبید
    خسته نباشید

دوستان عزیز و گرامی توی شهر ما یه کارگاه ساخت عروسک پشمی و پارچه ای زدن با لباس محلی حالا می خوان که یه مداری داخل این عروسک ها قرار بدن تا آهنگ محلی پخش کنه میخواستم که توی ساخت این مدار راهنمایی و کمکم کنید .

با تشکر
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

پاسخ : راهنمایی برای ساخت مدار آهنگ برای عروسک برای یه کارگاه عروسک سازی

نوشته اصلی توسط کیان
    سلام
    خوبید
    خسته نباشید

دوستان عزیز و گرامی توی شهر ما یه کارگاه ساخت عروسک پشمی و پارچه ای زدن با لباس محلی حالا می خوان که یه مداری داخل این عروسک ها قرار بدن تا آهنگ محلی پخش کنه میخواستم که توی ساخت این مدار راهنمایی و کمکم کنید .

با تشکر
    اگه قصدتون تجاریهخ به دنبال صرفه هستید میتونید ادمش روپیدا کنید تا با اهنگ مخصوص بگه براتون تو چین بسازن.

یکی اینجا سفارش داده بود با اهنگ محلی دونهای 300 زده بودن براش. البته اون تعداد خیلی زیاد سفارش داده بود. (4 رقمی بود تعدادش)

اگه هم برای تجربه میخواید که نمیخواید باید اهنگ رو ایسی حافظه ذخیره بشه و بعد پخش که اونم شما براش جا نداری تو عروسک.

راه های دیگه ای هم حتما وجود داره که ممنون میشم دوستان همکاری کنن.
    زکات علم نشر آن است
    بیشتر با من اشنا بشین :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
    ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی تون !

ببخشید من تقریبا 5-6 سال پیش از شرکت الکترونیک دانشجو یکسری کیت می خریدم که فقط 2 تا ترانزیستور داشت و چندتا مقاومت که یکی از این ترانزیستور ها برای ملودی بود و یکی هم برای آمپلی فایر میشه در مورد این ها راهنمایی کنید که مدل ترانزیستور چیه ؟ چطوری پروگرام میشه ؟ مدارش چطوریه ؟ یا .........

دیدگاه

سلام
        تو تاپیک قبلی جواب داده بودم اما مدیران به جای انتقال اون تاپیک را پاک کرده بودند .............به من هم تذکر داده بودند که چرا تاپیک تکراری باز می کنم :eek: :eek: :eek: :eek: :angry:

اون ترانزیستور نیست آی سی 3 پایه است به نام um66t

مدارش هم اینه:

تا جایی که من می دونم هم قابل پروگرم نیست و کارخانه با شماره های مختلف خودش روش آهنگ ریخته شماره ها و اسم آهنگش تو دیتاشیتش هست....
        اگر هم به فکر تولید انبوهی بهترین کار همون سفارش به چین و ساختن با اون چیپ های قطره ای است
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

سلام
          انواع و اقسام موزیکال با قیمتای مختلف توبازار هست(حاضری واسه عروسک).از 500 تومن به بالا.
          امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
          از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط student2011
            سلام
            انواع و اقسام موزیکال با قیمتای مختلف توبازار هست(حاضری واسه عروسک).از 500 تومن به بالا.
            این عروسک ها مخصوص شهر خودمونه و محلی هستش و آهنگ هم باید محلی باشه !

با تشکر

اضافه شده در تاریخ :
            مدار این um66 خیلی خوبه!! این ها رو ایران تولید می کنه ؟؟؟ ایران پروگرام می کنه ؟؟ چقدر میشه آهنگ روش ریخت ؟؟ من که از دیتاشیتش چیزی نفهمیدم !

اخه طرف حساب من می گه که ما آشنا داریم برای اینکه از چین بیاره اما این می خواد که همین جا بسازه !
            منم بلد نیستم حرف تو کلش کنم !

شرکتی رو می شناسید که با همین um66 مدار آماده تولید کنه یا اینکه فقط این um66 رو تولید کنه ؟؟

ترانزیستور smd هم داریم ؟؟

اگر کل قطعات رو smd بزنیم خیلی کوچیک و جم و جور میشه ! عالی !

با تشکر از راهنمایی دوستان

دیدگاه

دیتا شیتش چیز خاصی نداری مدارهای پیشنهادی را داره و در آخر نوع آهنگ با شمارش:

ترانزیستور smdهم هست اما این آی سیه فکر نکنم smdباشه
              ولتر

دیدگاه

پس چجوری بود که این کیت های ایرانی آهنگ های امام علی داشتند با همین آیسی ؟
                اینو ببینید : موزیک بتهون و امام علی داره : http://dekits.com/node/366

اینم با استفاده از 5 تا از این آیسی یه کیت موزیکال 5 آهنگ ساخته :
                http://dekits.com/node/374

من زنگ زدم به این شرکت گفتن که حتی این آهنگ امام علی هم از چین میاد !! جالبه !

من باید به کجا مراجع کنم برای اینکار آخه توی سایت های ایرانی هیچی گیرم نیومد !!
                زبان انگلیسی هم زیاد خوب نیست !
                اگر سفارش بدم این آیسی رو تو چین پروگرام می کنن و بفرستن ؟؟
                ببخشید اینقدر زحمت دادم به شما !

با تشکر

اضافه شده در تاریخ :
                دوستان لطفا راهنمایی کنید !

با تشکر

دیدگاه

سلام
                  من چندین سال پیش این آهنگ امام علی(ع) را گرفتم در واقع باید بگم شبیه این آهنگه و بعید می دونم سفارش ایران باشه احتمالا یکی از همین 14 آهنگ پیش فرض کارخونه هست که حالا تو ایران دیدن شبیه فیلم امام علی (ع) است

حالا بر فرض هم شرکت خودش برای شما آهنگ پروگم کنه چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟وقتی میشه تمامشو هم آهنگ و هم ترانزیستور تقویت را براتون در غالب یک چیپ در بیارن برا چی فقط آی سی را سفارش بدهید و مطلب اصلی اینه که این سفارش ها برای 100تا 200تا ارزش نداره یا اصلا کارخانه انجام نمیده یا با قیمت فضایی.................... تعداد باید حداقل بره بالای 10000

اسم همین 14تا آهنگ را سرچ کنید و دانلود کنید شاید یکیش برا کار شما مناسب باشه
                  ولتر

دیدگاه

سلام
                    میشه بگین این عروسک ها با چه قیمتی قراره فروخته بشن؟

دیدگاه

باورت میشه هنوز قیمت رو نپرسیدم !!!!

با تشکر از راهنمایی تون !

من باید برای این آیسی قیری به چه شرکتی مراجعه کنم ؟؟ یا باید خودم با چین مکاتبه کنم ؟؟

با تشکر

دیدگاه

اگه تعداد رو مشخص کنید شاید بتونم کمکتون کنم

دیدگاه

4 رقمی !!!

اضافه شده در تاریخ :
                          دوستان مشکل حل شد !
                          از چین قراره که سفارش بدن بیاد !

با تشکر از همه ی دوستان عزیز و گرامی

دیدگاه

سلام به کجا سفارش دادی؟
                            امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
                            از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

دیدگاه

من سفارش ندادم !

وقتی بهشون گفتم که قضیه چجوریه ازم تشکر کردن و گفتن که از چین سفارش میدن !

با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X