اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از ماژول فرستنده و گیرنده رادیویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از ماژول فرستنده و گیرنده رادیویی

با سلام
    ماژول گیرنده و فرستنده زیر را مستقیم به میکروکنترلر avr وصل کردم ولی جواب نمیده !

آیا کسی از این ماژول جواب گرفته؟
    با تشکر
    خدايا توانايي خدمت به ملت شريف ايران را در وجودم قرار ده.
    جان ، مال ، زندگي ، نسلم فداي بانوي دوعالم حضرت صديقه طاهره(س)
    اللهم صل علي فاطمه و آله

پاسخ : استفاده از ماژول فرستنده و گیرنده رادیویی

آره جواب میده به راحتی
    چطوری بستی ؟
    توضیح بده کمکت کنم
    مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

پاسخ : استفاده از ماژول فرستنده و گیرنده رادیویی

نوشته اصلی توسط af-2012
      با سلام
      ماژول گیرنده و فرستنده زیر را مستقیم به میکروکنترلر avr وصل کردم ولی جواب نمیده !

آیا کسی از این ماژول جواب گرفته؟
      با تشکر
      با سلام
      این ماژول RF315 با میکرو تا ندیدم کسی راه اندازی کنه :eek:
      اما برای کار با این ماژول ، برای فرستنده یه آی سی درایور می خواد و واسه گیرنده هم یه آی سی درایور و این ماژول بیشتر برا ریموت دزدگیر و . . . کاربرد داره
      آی سی های درایور به نام pt2262 , pt2272 هستش
      یه سرچی تو نت بزنی مطالب و پروژه های خوبی پیدا میشه ، ضمنا برای اینکه بخوای دیتا و با میکرو ارسال کنی از ماژول HM-TR بهتره که استفاده کنی.......
      سوالی داشتی بازم من در خدمتم......
      وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X