اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گذاشتن قفل خفن روی سیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گذاشتن قفل خفن روی سیدی

سلام ذوستان :eek:
    راستش من می خوام روی یک سی دی قفل بذارم البته نه ار اون قفل بدرد نخور البته می خوام قفلی بذارم که از راست کلیاک کردن روی فایل و کپی کردن هم بخصوص در مورد فایل های wordو powerpoint در ویندوز جلوگیری کنه( چون فایلها خیلی مهم و حساس هستند)
    و اگه ممکنه در مورد قفل های لیزری و و قفلهای که به صورت نقطه ای هستند روی سی دی در مورد گذاشتنشون اطلاعاتی رو بگن ممنون میشم کارم لنگه؟!!!!!!!
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

پاسخ : گذاشتن قفل خفن روی سیدی

یه روش که من قبلا کار کردم اینه با یه نرم افزار حجم مجازی ایجاد میکن بعد طرف که از سی دی Image میگیره حجم رو هارد عوض 700 مگ هر مقداری که تو بخوای میشه مثلا 5 گیگ اما این روش ناقص هستش چون وقتی فایل ها رو کپی پیست می کردم راحت کپی میشد .اما از این جهت خوب بود که دیگه از سی دی نمیشد Image بگیری . الان اسم نرم افزارش یادم نیس اما اگه بخوای واست پیدا می کنم :redface:
    Hope For The Best
    Plan For The Worst

دیدگاه

اسمش TZ Copy Protection هستش

ولی تاریخ مصرفش گذشته ، خیلی راحت هم میشه کپی کرد و هم میشه ایمیج گرفت !

بهترین شیوه محافظت از نرم افزار و سورس های جانبی اون روش های برنامه نویسی هستش
      اونم روش ها و الگوریتم هایی که خودتون طراحی کردین و نوشتین و فقط خودتون از شیوه عملکردش اطلاع دارین
      اینجوری درصد کرک شدن و کپی شدن نرم افزارهاتون کمتر میشه !
      از ماست که بر ماست !

دیدگاه

من توی "درباره ما" از یه سی دی نرم افزار که اتفاقا خودش هم یه قفل خیلی خیلی خفن داشت که نه رایت می شد و نه کپی , خوندم نوشته بود نرم افزار قفل گذاری روی سی دی 150 هزار تومان . ولی اسمش را ننوشته بود.

بعضی از سی دی ها را هم سخت افزاری قفل گذاری می کنند. چند تا سوراخ پشت سی دی در جاهای خاص می کنند. سی دی های اورجینال ویندوز 98 قدیما این جوری بود...
        از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
        گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

الیته قفل های سخت افزاری رو باز میشه کپی کرد من یه دوستی داشتم که تمام سی دی های اموزش قلم چی و نوین پندار رو که حتی قفلش روی فلاپی بود رو به راحتی کپی میزد

ولی استفاده از چند قفل ترکیبی هم میتونه راه مناسبی باشه حداقل واسه کسایی که زیاد وارد نیستن میتونه جواب بده توی فروم p30word در مورد قفل های نرم افزاری زیاد بحث شده اونجا میتونی چیزای جالبی پیدا کنی

اینو یه نگاه بنداز توی اون فروم از این چیزا زیاد پیدا میشه

http://www.4shared.com/file/28979887/90b9472e/05-CDShield.html?
          کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام خیلی ممنون که جواب دادید؟
            :wow:طریقه گذاشتن قفل نقطها ی چه طوری است من شنیدم قبل از رایت رو سی دی رو با چیزی مثل مثلا خودکار یا یک چیز نوک تیز سوراخ و بعد رایت می کنند؟
            :NO:و اون دوستی که از قفل حجمی گفتند راستش من با TZ copy قفل حجمی گذاشتم ولی با blind و clone ظرف 1 min کلکش رو کند. :icon_razz:

و همچنین کسی می تونه درباره قفل هایی که روی فلاپی هستشو چگدنگی گذاشتنش کمکم کنه(اسم نرم افزارش چیه)؟

البته این رو هم بگم که طرفی که قراره قفل رو روی سی دی هاش بذارم گفته که قفلش طوری باشه که وقتی سی دی رو گذاشتیم درون cd rom راست کلیک روی فایل نشه کرد؟
            لطفا هر چه سریعتر کارم لنگه)
            ممنون

[move]با تشکر فراوان[/move]
            اول توکل
            دوم پشتکار
            سوم مشورت
            چهارم عمل
            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

'دوست به فروم p30world سر بزنی اطلاعات خوبی به دست میاری اینم لینکش http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=135
              کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

این که نشه رو فایل ها راست کلیک کرد فکر جالبیه ،اولا از نظر من این روش با برنامه نویسی قابل اجراست ،دوم اینکه از طریق کی بورد میشه کپی کرد .
                من یه Cd گرفته ام آموزش پروتیوس که کلش تایپ شدس ولی کپی پیست نمیشه ،میدونی چطوری کار میکرد ؟
                وقتی که cd رو میزاشتی هر لحظه حافظه رو خالی می کرد تا نتونی چیزی کپی کنی .
                مثلا من متنو انتخاب کردم کپی کردم اما وقتی می خواستم پیست کنم ،گزینه ی پیست غیر فعال بود !!!
                اما یه راه حل واسش پیدا کردم >>>>>>>>>>>>&g t; Drag & Drap
                Hope For The Best
                Plan For The Worst

دیدگاه

یعنی :nerd:هیچ نرم افزاری وجود نداره؟برای کارهایی که من گفتم
                  :angry: :angry:
                  اول توکل
                  دوم پشتکار
                  سوم مشورت
                  چهارم عمل

دیدگاه

با سلام
                    آقا اگه میخوای یه قفل خفن خفن روی سیدی بذاری من خودم این کاره ام البته داداشم از من این کاره تره
                    اگه هر قفلی رو بدین طی 3 سه صوت شکسته شده است .
                    از سما بگیر تا قفل هایی که آقای مهدی معاضدی (اگه درست تایپ کرده باشم ) روی سی دی ها به نام قفل نگهبان میذارن
                    خودم هم قفل میذارم با ضمانت
                    یه کاری میکنم که اصلا فایل هات نشون داده نشه تا برسه به این که کپی پیست بشه
                    اگه میخواستی یه ندا بده تا بهت بگم شرایط چییه ؟؟؟؟؟
                    okokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokokok okokok

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Strange
                      خودم هم قفل میذارم با ضمانت
                      یه کاری میکنم که اصلا فایل هات نشون داده نشه تا برسه به این که کپی پیست بشه
                      دوست عزیز تو زمینه امنیت اطلاعات هیچ وقت ضمانت نمیدهند !!!!!
                      کله گنده ترین شرکت های امنیت اطلاعات در جهان ( مثل سی دی کاپس در روسیه) هیچ گونه ضمانتی نمیده !!! شما چطور ضمانت میدید ؟
                      در ضمن نشون ندادن فایل ها هم دیگه قدیمی شده
                      خیلی ها مثلاً با CD Secure اینکار رو می کنند !
                      از ماست که بر ماست !

دیدگاه

با سلام
                        من توی ایران ضمانت میکنم
                        یه دوست دارم که از صدا و سیما
                        سی دس هاشو به من میده تا براش قفل گذلری کنم

دیدگاه

دلیل نمیشه که چون شما سی دی ها صدا و سسیما رو قفل گذاری میکنی حتماً قفل گذاری خوبی انجام میدی !
                          (حالا نه این که صدا و سیمای ایران جای خیلی خفنی هستش :biggrin: )

من میگم نماینده CD Cops روسیه تو ایران ضمانت نمیده اون وقت شما ضمانت میدی ؟ جالبه !

شما اگه به مباحث امنیت نرم افزار مسلط باشید هیچ وقت نمیگید که من تضمین میکنم
                          چون تو امنیت نرم افزار چیزی به نام ضمانت مصعون بودن نرم افزار از کرک یا تکثیر غیر مجاز نداریم !

اگر شرکتی بگه که شما بیا و روی نرم افزار ما یا سی دی ما قفل بذار و یه چک 100 میلیون تومنی هم ضمانت به ما بده
                          که اگه سی دی ما کپی شد و ما چک شما رو به اجرا بذاریم شما حاضری سی دی اون شرکت رو قفل گذاری کنی ؟!
                          از ماست که بر ماست !

دیدگاه

با سلام
                            آقا من قفل روی سی دی میزارم نه شما
                            من نحوه قفل گذاری رو میدونم نه شما
                            هالا اون شرکت یه کاری کرده
                            درسته که توی امنیت نمیشه ضمانت داد ولی فعلا کسی پیدا نشده که سی دی های منو بتونه بشکنه

دیدگاه

موفق باشید دوست عزیز :applause:
                              از ماست که بر ماست !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X