اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک مشکل خاص در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک مشکل خاص در آلتیوم

سلام دوستان عزیز.
    با یک مشکل برخوردم اونم :sad:اینه که تو محیط pcb قبل از اینکه به صورت دستی سیم کشی کنم یادتون هست که بین قطعات یک خطوط نازک شبیه تار عنکبوت هست که بین پایه ها وصل شده اولای کارم با آلتیوم اونا بودن ولی نمیدونم چی کار کردم که دیگه نمی بینمشون :cry2: اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم. :redface:

پاسخ : یک مشکل خاص در آلتیوم

سلام. :biggrin:
    فکر میکنم اگه view\connections\Show All بزنید مشکلتون حل میشه.

دیدگاه

ممنون که جواب دادین ولی همچنان اون خطوط رو نشون نمیده.نمیدونم چی کار کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط honestman
        ممنون که جواب دادین ولی همچنان اون خطوط رو نشون نمیده.نمیدونم چی کار کنم؟
        پس من نمیدونم دیگه.امیدوارم که کسی بتونه کمکتون کنه.اما اگه نشد و راهی نداشتین یه PCB جدید ایجاد کنید و تو اون شماتیکتون رو update کنید :mrgreen: .احتمالا یه چیزی رو یه جا تغییر دادین!

دیدگاه

دوستان بزرگوار حضرات اراشد اونایی که تو این کارا استادن لطفا کمک کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط honestman
            دوستان بزرگوار حضرات اراشد اونایی که تو این کارا استادن لطفا کمک کنید
            نگران نباشین حتما کمکتون میکنن.تنها چیزی که هس ساعت 8صبح اساتید تو انجمن نیسن، الانه ها دیگه باید بیان.

دیدگاه

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :-(( :-((

دیدگاه

سلام.توی لایه ها ،نمایش لایه ی multi layer رو فعال بکنین.(کلیک راست کردن رو یا کنار top layer یا Bottom layer و از زیر منوی show layers انتخاب کنین.)

دیدگاه

سلام مهندس multi layer در حال حاضر فعاله!!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط el-mo
                    سلام. :biggrin:
                    فکر میکنم اگه view\connections\Show All بزنید مشکلتون حل میشه.
                    همین راه باید باشه(الان امتحان کردم).اگه نمیشه، چند تا گزینه پایین تر Hide All هست،اول اون رو بزنین، بعدش Show All رو بزنین.

دیدگاه

ممنوم ولی دوباره نشد pcbجدید هم تعریف کردم وکارای رو که گفتین انجام دادم دیگه نمیدونم چی کارکنم اگه تعداد قطعاتم کم بود میشد با توجه به نت ها کاری کرد ولی خسته کنندس :cry:

دیدگاه

همونطور که دوستمون اشاره کردن؛قطعات توی PCB رو پاک کنین و یه بار دیگه Update بزنین :nerd: اگه نشد یه فایل PCB دیگه ایجاد کنین :-"اگه نشد پروژه رو ببندین و دوباره باز کنین :-w اگه نشد Altium رو ببندین دوباره باز کنین! :-(( X-( اگه نشد دیگه راهی به ذهنم نمیرسه!! البته میتونین سیستم رو هم ریستارت بکنین!! :-??ورژن چند استفاده میکنین؟

دیدگاه

نه مهندس تموم کارایی را که گفته بودی انجام دادم بازم نشد :eek: ورژن 9 winter

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
                            همونطور که دوستمون اشاره کردن؛قطعات توی PCB رو پاک کنین و یه بار دیگه Update بزنین :nerd: اگه نشد یه فایل PCB دیگه ایجاد کنین :-"اگه نشد پروژه رو ببندین و دوباره باز کنین :-w اگه نشد Altium رو ببندین دوباره باز کنین! :-(( X-( اگه نشد دیگه راهی به ذهنم نمیرسه!! البته میتونین سیستم رو هم ریستارت بکنین!! :-??ورژن چند استفاده میکنین؟
                            =))
                            دیگه به ورژنش گیر ندین!
                            میشه یه کار دیگه هم کرد.برین تو درایوی که ویندوزتون رو نصب کردین،از فولدر user، وارد فولدر یوزرتون بشین،و بعد AppData و در نهایت از داخل فولدرهای local , Roaming فولدری که آلتیوم ساخته رو پاک کنین همه تنظیماتتون به پیش فرض برمیگرده.
                            وقتی دارین این کارا رو انجام میدین بهش بگین که با زبون خوش درست شه وگرنه یه جور دیگه باهاش برخورد میکنیم!

دیدگاه

سلام مجدد من ویندوزم xp تو درایو c نصبه ولی dxp رو تو درایو دیگه نصب کردم هرچه دنبال فولدر هایی که گفته بودید گشتم پیدا نکردم :angry: از سرچ ویندوز هم استفاده کردم اگه میشه مسیر فولدرها رو کامل بنویسید ببینم میتونم پیداشون کنم یا نه :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X