اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با ethernet در 7x256

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با ethernet در 7x256

سلام
    دوستان قصد دارم واحد ethernet ارم 7x256 رو راه اندازی کنم. متاسفانه انجمن رو گشتم ولی دوستان اکثرا بحث رو به حاشیه کشیدن و اخر سر هنوز به نتیجه نرسیدن. :cry2: :cry2: :cry2:
    برای برقراری ارتباط اترنت با این تراشه ما به یه قطعه برای لایه فیزیکی نیاز داریم.
    برای این کار من این چهار تراشه رو دیدم : dm9161 ، DP83848C، ks8721bl-sl و RTL8201BL
    خوب الان می خوام بدونم دوستان با کدوماش کار کردن و کدوم راحت تر به نتیجه میرسه و یا بهتره ؟
    و مهمتر اینکه ایا براش سورسی چیزی هست ؟
    و در نهایت قیمت هم برام مهمه و در اولویته.
    اگر کسی اطلاعاتی داره اینجا بزاره ممنون میشم فقط خواهشا اگر عملا تراشه ها رو تست کردین در موردشون بحث کنید.
    با تشکر
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

پاسخ : کار با ethernet در 7x256

سلام
    یه سر به سایت www.armcenter. org بزن اونجا هم آموزش واسه ethernet هست هم شماتیک برد با ای سی ks8721bl
    www. a r m c e n t e r. o r g

دیدگاه

دوستان کسی برنامه نمونه فقط در حد تست با تراشه های RTL و KS نداره ؟
      لطفا هر کی برنامه نمونه داره در صورت توان قرار بده.
      با تشکر
      چرا ناراحتی پاتریک!
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      محصولات

دیدگاه

سلام دوست عزیز

به لینک زیر یه سری بزن، یه آموزش فارسی برای ارتباط شبکه و میکروکنترلر داره

armcenter.org

دیدگاه

از دوستان به خاطر کمکاشون ممنون
          مشکل حل شد و انشالا در اسرع وقت توضیحات و شماتیکهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
          چرا ناراحتی پاتریک!
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
            از دوستان به خاطر کمکاشون ممنون
            مشکل حل شد و انشالا در اسرع وقت توضیحات و شماتیکهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
            مشکل حل شد؟
            مارو فراموش نکنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
              سلام
              دوستان قصد دارم واحد ethernet ارم 7x256 رو راه اندازی کنم. متاسفانه انجمن رو گشتم ولی دوستان اکثرا بحث رو به حاشیه کشیدن و اخر سر هنوز به نتیجه نرسیدن. :cry2: :cry2: :cry2:
              برای برقراری ارتباط اترنت با این تراشه ما به یه قطعه برای لایه فیزیکی نیاز داریم.
              برای این کار من این چهار تراشه رو دیدم : dm9161 ، DP83848C، ks8721bl-sl و RTL8201BL
              خوب الان می خوام بدونم دوستان با کدوماش کار کردن و کدوم راحت تر به نتیجه میرسه و یا بهتره ؟
              و مهمتر اینکه ایا براش سورسی چیزی هست ؟
              و در نهایت قیمت هم برام مهمه و در اولویته.
              اگر کسی اطلاعاتی داره اینجا بزاره ممنون میشم فقط خواهشا اگر عملا تراشه ها رو تست کردین در موردشون بحث کنید.
              با تشکر
              بیا اینجا
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=74898.0
              میخام تو تابستون قشنگ همه چیشو بررسی کنیم
              سخت افزار کاملا جواب داده البته برا برد خود شرکته و بایدم جواب بده
              من تقربا فهمیدم ولی صفحات وب رو مشکل دارم
              زندگی یعنی امید و حرکت
              کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
              سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
              برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
              به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

دوستانی از لحاظ سخت افزاری مشکل دارن به شماتیک بردهای آموزشی ارم شرکت ECA مراجعه کنن. چه واسه 7x256 و چه lpc1768.
                نرم افزار هم باز واسه بردها سورس هست و اقای ایمانی فر هم انشالا کمکتون خواهند کرد.
                چرا ناراحتی پاتریک!
                - از دیدنش ناراحت شدی؟
                + نه
                پس چی ناراحتت کرده
                محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X