اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نقشه ی مدار آلارم درب خودروی دوو رو کسی داره بزاره ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نقشه ی مدار آلارم درب خودروی دوو رو کسی داره بزاره ؟

سلام
    دنبال نقشه ی مدار آلارم درب دوو میگردم کسی نقششو داره بزاره؟

پاسخ : نقشه ی مدار آلارم درب خودروی دوو رو کسی داره بزاره ؟

دوستان اگه نقشه رو دارن منم نیاز دارم ممنون میشم نقشه رو بذارین
    خفتگان را خبر از عالم بیداران نیست / تاغمت پیش نیاید غم مردم نخوری

دیدگاه

این فایل صداش....
      کد:
      http://iroption.com/other/Alarm-Sound.mp3
      بازر ها همشون یک نوع صدا میدهند یا تونهای خاص تولید میکنند؟ فکر کنم که بشه با یک بازر و 555 و یک خازن صدای نزدیک رو ساخت....
      کسی نظری نداره؟
      اگر از تاپيکي بدتون مياد...
      اگر با استارتر تاپيکي مشکل دارين...
      اگر خواستين تاپيکي فراموش بشه...
      ...بگين که
      [glow=red,2,300]من تو اون تاپيک پستي ارسال کنم.[/glow]

دیدگاه

شما باید ببینید سیگنال صدای آلارم به چه فرمه اگه بصورت یک موج سینوسی یا مربعی ساده است. میتوان با یک 555 و یک کلید برای قطع و وصل درستش کرد.
        اگر نوع سیگنال و فرکانس اون مهم نیست ساده ترم میشه یه بازر و یک مقاومت و یک کلید قطع و وصل میخواد که به برق ماشین وصل میشن.
        ولی اگر صدای خاصی مد نظرتونه که فرم پیچیده تری داره دو راه کار دارین یا دنبال این آی سی موزیکالها باشید که صدای مورد نظر شما رو داشته باشه که خیلی ارزونه و راه اندازیش هم راحته و یا اینکه خودتون اون صوت رو بسازین که اندکی مشکه و در صورتی که تجربه کافی در این خصوص نداشته باشید با مشکل مواحه خواهید شد.
        مهم نیست چه مدرکى دارید
        مهم این است که چه درکى دارید . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط میثم عزیزی
          شما باید ببینید سیگنال صدای آلارم به چه فرمه اگه بصورت یک موج سینوسی یا مربعی ساده است. میتوان با یک 555 و یک کلید برای قطع و وصل درستش کرد.
          اگر نوع سیگنال و فرکانس اون مهم نیست ساده ترم میشه یه بازر و یک مقاومت و یک کلید قطع و وصل میخواد که به برق ماشین وصل میشن.
          ولی اگر صدای خاصی مد نظرتونه که فرم پیچیده تری داره دو راه کار دارین یا دنبال این آی سی موزیکالها باشید که صدای مورد نظر شما رو داشته باشه که خیلی ارزونه و راه اندازیش هم راحته و یا اینکه خودتون اون صوت رو بسازین که اندکی مشکه و در صورتی که تجربه کافی در این خصوص نداشته باشید با مشکل مواحه خواهید شد.
          من لینک صدا رو گذاشتم، شما دانلود نکردین؟
          اگر از تاپيکي بدتون مياد...
          اگر با استارتر تاپيکي مشکل دارين...
          اگر خواستين تاپيکي فراموش بشه...
          ...بگين که
          [glow=red,2,300]من تو اون تاپيک پستي ارسال کنم.[/glow]

دیدگاه

خیلی ببخشید حواسم به اون نبود.
            این صدا ممکنه توی آی سی های موزیکال مشابهش رو گیر بیارید. البته من تا حالا ندیدم
            ولی اگر بخواهید با یک مدار این صدا را تولید کنید این چنین اصواتی تنها یک فرکانس نیستند و ترکیب چند فرکانس مختلف هستند.
            و طراحی اون ممکنه اندکی پیچیده بشه چون سیگنال صدا بهتره که سینوسی باشه تا کیفیت بهتره از لحاظ شنوایی داشته باشه
            چیزی که من به ذهنم میرسه اینه که اول فرکانسهای اون رو بدست بیارید.
            بعد با یک برنامه میکروکنترلری این چند فرکانس رو ایجاد کنید و با یک جمع کننده پ امپی سیگنالها رو جمع کنید. و خروجی رو
            به یک تقویت کننده مانند LM386 بدهید. که البته این مربعی میشه و ممکنه کیفیت خوبی نداشته باشه
            مهم نیست چه مدرکى دارید
            مهم این است که چه درکى دارید . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X