اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترلر های بازار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترلر های بازار

سلام دوستان عزیز cnc دوست .

رفتم بازار دیدم یه کنترلر cnc چینی هست و میفروشن با یه قیمت نسبتا زیادی . برام این سئوال پیش اومده که کنترلری که ما با سخت افزار و درایور و با نرم افزار mach3 میسازیم از نظر کارایی چه تفاوتی با این کنترلرها داره ؟

با تشکر
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

پاسخ : کنترلر های بازار

فکر نکنم تفاوتی در کارایی داشته باشه
    فقط نیاز به کامپیوتر رو برطرف میکنه و چون مخصوص این کار ساخته شده ثبات بیشتری نسبت به کامپیوتر داره
    بچه بودم غصه وبالم نبود هيچكي حريفه شوروحالم نبود
    بچه كه بودم آسمون آبي بود حتي شباي ابري مهتابي بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ایمان 88
      سلام دوستان عزیز cnc دوست .

رفتم بازار دیدم یه کنترلر cnc چینی هست و میفروشن با یه قیمت نسبتا زیادی . برام این سئوال پیش اومده که کنترلری که ما با سخت افزار و درایور و با نرم افزار mach3 میسازیم از نظر کارایی چه تفاوتی با این کنترلرها داره ؟

با تشکر
      شما وقتی با نرم افزار کار میکنید در واقع کامپیوتر خود را تبدیل به کنترلر کرده اید ولی وقتی با کنترولر کارمیکنید اطلاعات از کامپیوتر به کنترولر ارسال می شود و در آنجا با سرعت بالاتری پردازش می شود. که در کارهای صنعتی و حرفه ای نیاز به فرکانس های بالایی در تولید پالس وجود دارد که با کامپیوتر نمیشه انجام داد. نمونه ساده اش پرینترها هستند که پردازش اطلاعات در کنترولر انجام می شود.

دیدگاه

اینی که میگید دیگه کامپیوتر لازم نیست فکر نکنم درست باشه
        این کنترلر ها بیشتر بر مبنای پورت usb ساخته میشه و پورت پرینتر رو شبیه سازی میکنه تا بتونه با برنامه های استاندارد مثلا ماخ 3 کار کنه
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X