اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نگه داری فیبر خام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نگه داری فیبر خام

سلام دوستان
    شما فیبراتونو چه جوری نگه دای می کنید فییبر ای من یا خط های ریزی توش میوفته یا لکه های سیاه
    لکه های سیاه با آب گرم مو پودر رخت شوی فیبر رو می شورم کم رنگ می شه
    اما برای خط راه چاره ای ندارم با این که فیبر را رو دور روزنامه می پیچم رو هم قرار میدم ولی بازم این اشکالات توشون دیده میشه .شما فیبراتونو چه جوری نگه می دارین؟
    او

پاسخ : نگه داری فیبر خام

شما فیبر رو که خریدی با مسواک روش یه لایه نازک از روغن لحیم ایجاد کنید تا اکسید نشه !

بعدش بزار توی یه نایلون و بزار یه جای گرم و خشک !

موفق باشی
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

باید دور از امواج رادیویی نگهش داری...
      شوخی کردم.
      ولی من شنیدم روغن لحیم فیبرو خراب میکنه(در بلند مدت)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط setareh shab
        سلام دوستان
        شما فیبراتونو چه جوری نگه دای می کنید فییبر ای من یا خط های ریزی توش میوفته یا لکه های سیاه
        لکه های سیاه با آب گرم مو پودر رخت شوی فیبر رو می شورم کم رنگ می شه
        اما برای خط راه چاره ای ندارم با این که فیبر را رو دور روزنامه می پیچم رو هم قرار میدم ولی بازم این اشکالات توشون دیده میشه .شما فیبراتونو چه جوری نگه می دارین؟
        دوست عزیز خیلی نگران نباش چون اتفاق خاصی نیست و فقط سطح مس اکسید شده(البته اگر اون خراش ها ناشی از از خراش مکانیکی نباشه) به هر حال شما هر موقع قصد استفاده از فیبر رو داشتید قبل از هر چیزی نیاز دارید که با یک پوساب(سمباده P400) و آب سطح فیبرتون رو پولیش کنید جهت راهنمائی بیشتر به تصویر ذیل دقت کن...موفق باشید
        فایل های پیوست شده
        زکات علم،نشر و پخش آن است.
        {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

وقتی سطح مسی رو سمباده بزنی از ضخامت مس کم میشه بعد برا بردایی که باید امپر زیاد رد بشه خوب نیست
          مجبور میشیم روش قلع بکشیم که بصرفه نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کیان
            شما فیبر رو که خریدی با مسواک روش یه لایه نازک از روغن لحیم ایجاد کنید تا اکسید نشه !

بعدش بزار توی یه نایلون و بزار یه جای گرم و خشک !

موفق باشی
            فکر نکنم روغن لحیم انتخاب مناسبی باشه ... اونجور که من شنیدم نوعی اسید هست و احتمالا در دراز مدت لایه مس رو نازک میکنه ...
            ------------------------
            من فیبر ها رو لای مقوا یا پارچه میپیچم و میزارم پشت کمد و کمد رو هم با دیوار کیپ میکنم
            با سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X