اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت کارت خوان مقناطیسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ساخت کارت خوان مقناطیسی

سلام به دوستان گل گلاب :biggrin:
    دوستان من میخوساستم یه کارت خوان مقناطیسی در ارتباط با کامپیوتر برای سیستم کنترل عبور مرور افراد بسازم تا حدودی اطلاعاتی در باره ی کارت های مقناطیسی دارم مشکلی که من اینجا دارم و بزرگترین مشکل من هست جایی که من هستم دسترسی به قطعه کارت ریدر با همون شکاف کارت ندارم و نمی دونم باید از کجا جور کنم تو نت هم گشتم چیزی پیدا نکردم

دسوتان اگه سایتی یا جایی رو میشناسین که بتونم سفارش بدم آدرس سایتش یا شماره ای چیزی بهم بدین که بتونم سفارش بدم ممنون میشم

راستی اگه مینبعی هم درباره ساخت مدارش دارین بذارین ممنون میشم

پاسخ : کمک در ساخت کارت خوان مقناطیسی

قطعه کارت ریدر با همون شکاف کارت
    منظورتون رو درست متوجه نشدم
    یعنی دنبال همون هد read write نوارهای مغناطیسی میگردید یا دنبال ماژول کاملش هستید

دیدگاه

سلام شاهین جان

همون قسمتی که کارت رو داخلش میکشی تا اطلاعتش خونده یا نوشته بشه و به میکرو وصلش میکنن برای کنترل کردنش حالا نمی دونم شاید یه قطه حساب میشه شایدم یه ماژول؟؟؟!!!!!

دیدگاه

این نوع که ماژول کاملش هست رو باید از فروشگاه های وسایل جانبی کامپیوتر بخری (تو پاساژ ایرانیان و پایتخت تا حالا ندیدم)
        ولی پایین تر از پل کریم خان چندتایی مغازه هستند که وسایلس مثل بارکد خوان و پرینتر حرارتی و... میفروشند احتمالا اون ها داشته باشند یک سری بزن

ولی نوع دوم که فقط هدر خواندن و نوشتن هست رو باید خروجی اش را تقویت کنی و سپس به یک peak detector بدی و اطلاعات رو دیکد کنی یا
        میتونی از ADC استفاده کنی که فکر نکنم با AVR بشه چون باید سرعت نمونه برداریش بین 100 Ksps تا 1Msps (سمپل بر ثانیه)

دیدگاه

اگر کسی منبعی داره بزاره ممنون میشیم چون شنیدم امکان ساختش و فقط چند تا شرکت دارند و جز اون چند تا تا به حال شرکت دیگه ای نساخته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ShahiMV
            این نوع که ماژول کاملش هست رو باید از فروشگاه های وسایل جانبی کامپیوتر بخری (تو پاساژ ایرانیان و پایتخت تا حالا ندیدم)
            ولی پایین تر از پل کریم خان چندتایی مغازه هستند که وسایلس مثل بارکد خوان و پرینتر حرارتی و... میفروشند احتمالا اون ها داشته باشند یک سری بزن

ولی نوع دوم که فقط هدر خواندن و نوشتن هست رو باید خروجی اش را تقویت کنی و سپس به یک peak detector بدی و اطلاعات رو دیکد کنی یا
            میتونی از ADC استفاده کنی که فکر نکنم با AVR بشه چون باید سرعت نمونه برداریش بین 100 Ksps تا 1Msps (سمپل بر ثانیه)
            سلام ممنون گفتم که من موقعیتم طوری نیست که بتونم برم تو این بازار ها جایی که من هستم دسترسی به این چیزا رو ندارم اگه شماره ای چیزی برای سفارش دادن بهم بدی ممنون میشم

استادان گل و گلاب دیگه هم بیان به من بدبخت کمک کنن به خدا ثواب داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X