اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطوری موقع روشن شدن گوشی تبلیغات خودمو بنویسم ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطوری موقع روشن شدن گوشی تبلیغات خودمو بنویسم ؟؟؟

با سلام
    چند روز پیش یه گوشی کا750 اریکسون دیدم که موقع روشن شدن تبلیغاته یه فروشگاه رو نوشته بود.چطوری این کارو میکنن؟کسی میدونه؟
    مطمئنم برنامه نویسی نمیخواد.یعنی حدس میزنم.چون طرف برنامه نویس نبود.
    اگه کسی میدونه بگه تا منم این کارو بکنم.
    ممنون.با تشکر

پاسخ : چطوری موقع روشن شدن گوشی تبلیغات خودمو بنویسم ؟؟؟

سلام. راستش برای سونی اریکسون نمیدونم ولی برای نوکیا(سیمبین) این طوریه که فایلهای فلش گوشی رو با برنامه های مخصوص باز میکنن(اگسترکت) و اونجا بعضی از فایلها رو تغییر میدن(اصطلاحا به این کار میگن کوک کردن)، چون این کار نیاز به فلش کردن گوشی داره اگه نمیخوای گوشی فلش بشه(همه اطلاعات پاک میشه) این کارو نکن وگرنه بگرد توی انجمن های موبایل ببین چیزی پیدا میکنی یا نه.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

پس اینطور که معلومه خیلی سخته
      میگردم ببینم چی میشه.اگه چیزی پیدا کردم بهتون میگم.
      بازم ممنون بابت راهنمایی

دیدگاه

نه بابا سخت نیست !

شما باید فایل تبلیغات خودت رو بریزی روی گوشی بعدش توی منو --- تنظیمات - صفحه نمایش ---- صفحه نمایش شروع -- بعدش اون عکس که برای تبلیغات خودته رو انتخاب کن !

حله !
        من الان گوشیم که روشن میشه عکس خودم رو نشون میده ! اما قبلا لوگو سونی اریکسون بود با این روش عوضش کردم !

البته این روش برای سونی اریکسون بود !

البته احتمالا نوکیا هم شبیه همینه !

موفق باشی
        ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

با سلام
          اقا هادی و اقا کیان دستتون درد نکنه که جواب دادین :bye
          میشه یخورده بیشتر توضیح بدی که باید چکار کنم.یا یه لینکی معرفی کنی که بتونه تو راه اندازیش کمکم کنه.
          سپاسگذارم.

دیدگاه

سلام ،کاری نداره که اصلا برنامه نمی خواد من یه سونی اریکسون(k510) دارم البته قابل شمارو نداره می دونم که قدیمی ولی فکر کنک کارتو راه میندازه
            اول اینکه تبلیغ شما چیه،عکس یا نوشته
            اگر عکس بود به اندازه رزولوشن گوشیتون تغییر سایز بدین اگر نوشته بود بازم همون نوشته رو روی یه عکس مثلا رنگ سیاه بنوسین که نوشته بهتر دیده بشه بعد عکس تو گوشیتون برزین بعد برین تو تنظیمات صفحه نمایش و گزینه screen savar انتخاب کنید این تنظیمات گوشی من نیست اینو گفتم که روال کارش ابنطوری برای خودم که : انتخاب عکس مورد نظر more->use as- screen saver از این به بعد هروقت گوشی روشن کردین تبلیغات شما به جای لوگوی سونی اریکسون میاد.
            راستی شما مدل گوشیتونو نگفتین که اگر مدل دیگه ای باشه برین سراغ تنظیماتش اگر چنین امکاناتی نداشت(من n72 دارم ولی این امکاناتو نداره) باید از یه نرم افزار استفاده کنید.

>>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

با سلام
              گوشی من سونی اریکسونه vivaz ....البته قابل شمارو نداره

هرچی تو تنظیماتش میگردم همچین قابلیتی نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
                با سلام
                گوشی من سونی اریکسونه vivaz ....البته قابل شمارو نداره

هرچی تو تنظیماتش میگردم همچین قابلیتی نداره
                Vivaz سیستم عاملش سیمبینه ولی مشکلی که هست اینه که سونی اریکسون مثل نوکیا از گوشی هاش حمایت نمیکنه و ساتیو و ویواز که گوشی های سیمبین سونی اریکسون هستند با این که گوشی های خیلی خوبی هستند ولی از نظر نرم افزاری حمایت نمیشن یعنی براشون پدیت نمیاد و کمتر کوکری هم دنبال کوک کردن این گوشی هاست.
                توی این صفحه پست شماره 7 درباره نحوه تغییر Boot screen گفته شده و توی این صفحه هم نرم افزار فلش کردن سونی اریکسون معرفی شده.
                پ.ن.: 1-به اینترنت پر سرعت نیاز دارید. 2-مطمئن نیستم که میشه این کوک رو روی فایل های فرمویر انجام داد یا نه :surprised:
                3-تا حالا کسی برای این گوشی فرمویر کوک شده بیرون نداده، بهتره شما که تازه کاری اصلاً این کار رو انجام ندی، چون اگه مشکلی پیش بیاد من نمیتونم کمکی بکنم و فقط میشه بدین تعمیر که اونا فلش کنن.
                با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"

دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید

نوشته اصلی توسط هـــادی
                  ولی مشکلی که هست اینه که سونی اریکسون مثل نوکیا از گوشی هاش حمایت نمیکنه
                  این جمله واقعا درست بود
                  بیشتره نرم افزاراش منقضی شده.نه اپدیت میشه نه میشه خرید. نه هیچی....
                  منکه ازین گوشی راضی نیستم

اقا هادی به نظرت برای گوشی هایی مثله کا310 یا کا510 یا کا750 میشه اینکارو بی دردسر انجام داد ؟؟

نوشته اصلی توسط hamid_200270
                  برین تو تنظیمات صفحه نمایش و گزینه screen savar انتخاب کنید این تنظیمات گوشی من نیست اینو گفتم که روال کارش ابنطوری برای خودم که : انتخاب عکس مورد نظر more->use as- screen saver از این به بعد هروقت گوشی روشن کردین تبلیغات شما به جای لوگوی سونی اریکسون میاد.
                  رو گوشی کا310 امتحان کردم نشد.نمیدونم چرا ؟؟

دیدگاه

سلام.
                    اصلاً نمیدونم سونی اریکسون چطوریه ولی اینا رو ببین شاید کارت راه بیفته:
                    http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=161525
                    http://forums.se-nse.net/topic/23095-custom-splash-screens

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X