اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یاهو مسنجر و وبکم!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یاهو مسنجر و وبکم!

سلام دوستان
    من بعد حدود 6 یا 7 سال کار نکردن با یاهو مسنجر (البته یاهو مسنجر ولی از طریق سایت یاهو میحرفیدم با دوستان)اومدیم واخرین ورژن رو دانلود کردیم
    اومدیم با یکی از دوستان قدیمی بچتیم که
    شروع کردیم به چت کردن که هیچ مشکلی نبود .میخواستیم از قسمت ویدئو کال مسنجر استفاده کنم فقط از اون میتونستم بگیرم و خودم قابلیت ارسال رو نداشتم
    از منو مسنجر مای وبکم رو زدم کار میکرد ولی انگار تو ویدو کال مسنجر وبکم منو نمیشناخت
    صدا و کارت صدا اسمشون میومد ولی وب کم نه!
    حالا چه کنم که بتونم استفاده دو طرفه از ویدئو کال کنم؟
    **** k i n j ****

پاسخ : یاهو مسنجر و وبکم!

نوشته اصلی توسط kinj
    سلام دوستان
    من بعد حدود 6 یا 7 سال کار نکردن با یاهو مسنجر (البته یاهو مسنجر ولی از طریق سایت یاهو میحرفیدم با دوستان)اومدیم واخرین ورژن رو دانلود کردیم
    اومدیم با یکی از دوستان قدیمی بچتیم که
    شروع کردیم به چت کردن که هیچ مشکلی نبود .میخواستیم از قسمت ویدئو کال مسنجر استفاده کنم فقط از اون میتونستم بگیرم و خودم قابلیت ارسال رو نداشتم
    از منو مسنجر مای وبکم رو زدم کار میکرد ولی انگار تو ویدو کال مسنجر وبکم منو نمیشناخت
    صدا و کارت صدا اسمشون میومد ولی وب کم نه!
    حالا چه کنم که بتونم استفاده دو طرفه از ویدئو کال کنم؟
    Skype نصب کن راحت کن خودتو :biggrin:

Download
    درایور شبکه و nRF24L01
    کاتالوگ محصولات
    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

کسی تا حالا با یاهو مسنجر کال ویدئو نکرده؟؟؟؟ :angry:

**** k i n j ****

دیدگاه

اگه مشکل از یاهو مسنجره Trilllian نصب کن، نرم افزار کاملیه و فقط چت روم های یاهو رو نداره.
        لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
        لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
        اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
        يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
          کسی تا حالا با یاهو مسنجر کال ویدئو نکرده؟؟؟؟ :angry:

چرا من کار کردم ولی تا اونایی که من بلدم video call تحریم شده و با ip ایران چپ و راست error میده !
          با یه وی پی چیز تست کن ببین درست میشه یا نه و اگه هم میخوای خودت رو راحت کنی oovoo یا skype نصب کن هم کیفیت بالا تره هم تحریم نیست
          میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
          به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deadmaster
            چرا من کار کردم ولی تا اونایی که من بلدم video call تحریم شده و با ip ایران چپ و راست error میده !
            با یه وی پی چیز تست کن ببین درست میشه یا نه و اگه هم میخوای خودت رو راحت کنی oovoo یا skype نصب کن هم کیفیت بالا تره هم تحریم نیست
            فکر نکنم تحریم باشه. من همین چند وقت پیش استفاده کردم مشکلی نداشت.
            در ضمن اگر از وی پی ان استفاده کنید به خاطر کم شدن سرعت خیلی بیشتر اذیت میکنه!
            از منوی اکشن ببینید invite to view my webcam کار میکنه یا نه. با این روش بر خلاف ویدیو کال یه پنجره دیگه باز میشه......
            اگر باز هم کار نکرد از preference ببینید camera source درست تنظیم شده باشه.
            [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

سوال در موردیاهو مسنجر و نرم افزارهای مشابه

سلام. چند سوال در مورد یا هو مسنجر و نرم افزار های مشابه
              1: وقتی با فردی ارتباط صوتی تو اینترنت برقرار میکنی غیر از هزینه اینترنت هزینه ی اضافی هم برای خط تلفن میفته؟ اگه هزینه داره تقریبا چقدره؟
              2:ارتباط از طریق اینترنت با تلفن (ثابت یا همراه) تقریبا دقیقه ای چند میفته؟
              3:برای ارتباط حتما باید اینترنت aadsl باشه یا با dial up میشه ارتباط برقرار کرد؟
              4: یا مسنجر نرم افزار کاملیه یا بهتره از نرم افزارهای مشابه مثل skype استفاده کنم؟
              ممنون

دیدگاه

پاسخ : سوال در موردیاهو مسنجر و نرم افزارهای مشابه

نوشته اصلی توسط eslamieh
                1: وقتی با فردی ارتباط صوتی تو اینترنت برقرار میکنی غیر از هزینه اینترنت هزینه ی اضافی هم برای خط تلفن میفته؟ اگه هزینه داره تقریبا چقدره؟
                2:ارتباط از طریق اینترنت با تلفن (ثابت یا همراه) تقریبا دقیقه ای چند میفته؟
                3:برای ارتباط حتما باید اینترنت aadsl باشه یا با dial up میشه ارتباط برقرار کرد؟
                4: یا مسنجر نرم افزار کاملیه یا بهتره از نرم افزارهای مشابه مثل skype استفاده کنم؟
                ممنون
                1- هزینه اضافی نداره.
                2- هزینه GPRS اپراتورها فرق میکنه و در صورتی که یکی از طرح های مخصوص اینترنت شرکت کنی ارزون تر درمیاد. ارتباط با GPRS دقیقه ای نیست و بر حسب مصرف (کیلوبایت) حساب میشه.
                3- برای چت میشه از دایال پ هم استفاده کرد ولی چت صوتی با دایال پ به سختی ممکنه و چت تصویری هم غیرممکنه و اینترنت پرسرعت میخواد(128 هم کافی نیست).
                4- اسکایپ با یاهومسنجر خیلی فرق میکنه. برای چت از مسنجر استفاده میشه و برای تماس صوتی(با گرفتن شماره) از اسکایپ.
                لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eslamieh
                  ممنون
                  اگر فقط برای تماس صوتی برنامه ای رو میخواید من raid call رو پیشنهاد میدم. کیفیت صداش خیلی خوبه. (از یاهو مسنجر صدا شفاف تره)
                  [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X