اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هنگ کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هنگ کردن

سلام دوستان هر چند وقتی موقعی که سیستم را روشن میکردم روی لوگوی windows xp هنگ میکرد با چند بار restart کردن درست میشد ولی الان دایمی شده و روی اون قسمت هنگ میکنه .

پاسخ : هنگ کردن

سلام
    احتمالا مشکل سخت افزاری دارین
    فن cpu رو تمیز کنین و مطمئن باشین که دمای آن در حد قابل قبول باشد
    چک کنین که هاردتون مشکل نداشته باشه که در حین لود کردن ، موتور خاموش بشه یا نهایتا بد سکتور داشته باشه
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mamale
      سلام دوستان هر چند وقتی موقعی که سیستم را روشن میکردم روی لوگوی windows xp هنگ میکرد با چند بار restart کردن درست میشد ولی الان دایمی شده و روی اون قسمت هنگ میکنه .
      Safe mode بیارش بالا ببین میاد

دیدگاه

قبل از بالا اومدن ویندوز F8 رو پشت سر هم بزن یه گزینه هست به اسم last known good configuration (یه همچین چیزی) اگه درست شد که بار و بندیلتو جم کن که ویندوز جدید بزنی
        همونطور که آروین خان گفتن برید به safe mode (f8 رو بزنید و ...) اگه اونجا هم بالا نیومد دیگه کار ویندوزتون تمومه .. ولی اگه بالا اومد برید به start --> Run (یا WinKey+R) و این عبارت رو بنویسید و اینتر بزنید msconfig
        در پنجره باز شده diagnostic startup رو انتخاب کنید و ok و ریستارت کنید .. اینبار اگه ویندوز بالا اومد به این معنیه که یکی از نرمافزار ها یا سخت افزار ها باعث میشن ویندوز نتونه لود بشه .. یکی یکی باید امتحان کنید

زندگی پر ز وجود است ولی ..
        ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

دوسنان چرا انقدر خودتونو عذاب می دین خوب نیم ساعت وقت بزارین ویندوزتونو عوض کنید دیگهههه :nerd:
          >>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid_200270
            دوسنان چرا انقدر خودتونو عذاب می دین خوب نیم ساعت وقت بزارین ویندوزتونو عوض کنید دیگهههه :nerd:
            این غیر اصولی ترین و مبتدی ترین کاره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
              این غیر اصولی ترین و مبتدی ترین کاره.
              اتفاقا دوست عزیز تا الان فکر کنم 4یا 5 باری باشه که دلو روده سیسنمو ریختم بیرون اینو برای این کفتم که تا جایی که امکانش باشه خودم مشکلمو حل میکنم و اصلا هم مبتدی نیستم خودم که اینطوری فکر میکنم :icon_razz:
              >>> انگشتان ما نشانه پنج تن و بندهاي ان نشانه چهارده معصوم <<<

دیدگاه

سلام
                من یه تعمیر کار کامپیوتر هستم .
                ابتدا فن سی پی یو رو چک کنید اگه خرابه عوض کنید اگه سفت میچرخه باز کنید و داخلش رو روغن کاری کنید
                اگه سیلیکون های اون خراب شده یا همون خشک شده براش سیلیکون بزنید 99 درصد مشکلات با این دوروش حل میشه
                اگه مادربورد خازن هاش خراب شد بود باید خازن های اون رو عوض کنید
                ولتاژ 3.3 ولت رو درصورت امکان با یه مولتی متر از لحظه روشن شدن تا لحظه هنگ کردن بررسی کنید اگر دامنه تعغیرات زیاد بودن که باید پاور رو تعویض یا نسبت به تعمیر اون اقدام کنید
                مدت هاست نیستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X