اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار چشم الکترونیک همراه با توضیحات عکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار چشم الکترونیک همراه با توضیحات عکس

سلام من می خوام یک وسیله درست کنم که نیار به مدار چشم الکترونیک دارم ساده باشه با ولتاژ 3 تا 6 ولت کار کنه
    اگه متوجه نشدید بگید تا بیشتر توضیح بدهم یک مدار از اینترنت گیر اوردم ببینید چی به چیه من نفهمیدم

جون من کمک کنید خیلی نیاز مبرم دارم

پاسخ : مدار چشم الکترونیک همراه با توضیحات عکس

بستگی به جایی که هستی دو تا راه حل داری اولی استفاده از مادون قرمز (بعضی جا ها که نور خیلی زیاد هست ممکنه خطا داشته باشه ولی بسیار راحت و ارزان هست) دومی استفاده از فراصوت یا ultrasonic هست ( یه مقدار هزینه هاش بالاتره ولی در محیط های پر نور به خوبی جواب میدهد)
    پیشنهاد:
    اگه میخواهی فقط عبور رو کنترول کنی و محیط نور زیادی ندارد (یک اتاق معمولی) روش اول خیلی مناسب تر است

دیدگاه

سلام دوباره
      من این چشم الکترونیک رو برای تله می خوام-چند وقتا یک تله تو اینترنت دیدم که زنده می گرفت بعد فهمیدم که وقتی پرنده بین دو سنسور یا چشم قرار میگیره تله عمل می کنه شکلش رو براتون می فرستم

دیدگاه

چرا اینقدر زحمت میکشی اتفاقاً من خودم با دوتا از دوستام یه تله زنده گیر ساختیم (البته سه تا ساختیم) کاملاً مکانیکی و البته ساده با اینکه نتونستیم چیزی بگیریم (تله برای شکار کبک ساخته شده بود) ولی این چیزی از ارزش های تله کم نمیکرد اگر خواستی پیغام بده طریقه ساختنش رو برات بفرستم البته به صورت email چون تاپیک از موضوع خارج میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X