اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توضیح در باره فیدبک یک آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توضیح در باره فیدبک یک آمپلی فایر

سلام
    من مدار آمپلی فایری را دارم که از 3 آی سی LM 341 تشکیل شده
    در این مدار از آی سی سومی از پایه 4 آن یک فیدبک گرفته شده به
    منفی خروجی ترانس ، حال از شما می خواهم که در صورت امکان
    در مورد این فیدبک توضیح دهید :nerd:
    [move]با تشکر[/move]
    در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

پاسخ : توضیح در باره فیدبک یک آمپلی فایر

سلام

LM 341 یا LM 471 ؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر میاد Part Number اش رو اشتباه نوشتید، LM 341 آ ی سی رگولاتور است.
    اما اگر منظورتون LM 471 بوده: در حالت کلی در تقویت کننده ها برای افزایش امپدانس ورودی، کاهش امپدانس خروجی، افزایش پایداری حرارتی، افزایش پهنای باند و کاهش اعوجاج غیر خطی از فیدبک استفاده می کنند. ضمنا این نوع آرایش تقویت کننده که شما استفاده کردید، یک تقویت کننده دیفرانسیلی است که معمولا در مدارات ابزار دقیق برای دستیابی به گین زیاد و دقت بالا استفاده می شود. بنابراین استفاده از فیدبک در این نوع مدارات بسیار مهم است.
    موفق باشید
    http://embeddedelectronics.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد مصلح راد - HMR
      سلام

LM 341 یا LM 471 ؟؟؟؟؟؟؟؟
      به نظر میاد Part Number اش رو اشتباه نوشتید، LM 341 آ ی سی رگولاتور است.
      اما اگر منظورتون LM 471 بوده: در حالت کلی در تقویت کننده ها برای افزایش امپدانس ورودی، کاهش امپدانس خروجی، افزایش پایداری حرارتی، افزایش پهنای باند و کاهش اعوجاج غیر خطی از فیدبک استفاده می کنند. ضمنا این نوع آرایش تقویت کننده که شما استفاده کردید، یک تقویت کننده دیفرانسیلی است که معمولا در مدارات ابزار دقیق برای دستیابی به گین زیاد و دقت بالا استفاده می شود. بنابراین استفاده از فیدبک در این نوع مدارات بسیار مهم است.
      موفق باشید
      سلام
      منظورم همون LM 741 بود
      در ضمن دست شما واقعآ درد نکند
      راستی می توانید در مورد تقویت کننده دیفرانسیلی بیشتر توضیح بدهید
      اگه من هم تونستم مدارش رو می ذارم
      [move]با تشکر[/move]
      در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

دیدگاه

سلام

خواهش می کنم.
        برای توضیحات بیشتر و بهتر پیشنهاد می کنم به جلد دوم کتاب قطعات و مدارات الکترونیک نوشته ی لوئیس نشلسکی مراجعه کنید و از توضیحات ساده و روان این کتاب لذت ببرید. ضمنا اگر کتاب های مرجع بیشتری خواستید برای مطالعه کاملتر در این مورد بنده در خدمتم.

موفق باشید
        http://embeddedelectronics.ir

دیدگاه

سلام
          دست شما درد نکنه واقعآ کمک بزرگی کردید :nerd:
          [move]با تشکر[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X