اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد منابع و کتب ارشد الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد منابع و کتب ارشد الکترونیک

سلام دوستان
    کسی میتونه کمکم کنه واسه ارشد الکترونیک کدوم کتابارو بخونم از کجا شروع کنم؟؟؟؟

پاسخ : راهنمایی در مورد منابع و کتب ارشد الکترونیک

سلام دوست من.
    نظر بنده واسه منابع رو این کتابا ست، البته دوستان دیگه ممکنه تجربه ی متفاوتی رو داشته باشن، منتها این منابع واقعا برای بنده مفید بودند و همینطور به دوستان دیگه که معرفی کردم برای اونها هم مفید واقع شده.

الکترونیک 1 و 2: کتابهای دکتر اشرفیان و جزوه های سر کلاس کنکور ایشون (مثل کلاس کنکور نصیر یا پارسه)
    مدار 1 و2: کتابهای کارو زرگر و جزوه های کلاسهای کنکور دکتر ملک محمد رو هم گیر بیارید خیلی عالیند (مثلا کلاسهای پارسه یا نصیر)
    کنترل: کتاب آریاز برادرانی
    تجزیه: جزوه های کلاس کنکور مهندس کهن (کلاسهای نصیر یا پارسه) و سوالای آخر فصل کتاب اپنهایم که بعضا عینا جزو سوالات کنکور بوده
    مغناطیس: کتاب دکتر محمود محمد طاهری انتشارات پردازش
    ریاضی مهندسی: کتاب آقای کریمی
    معادلات: اگر پایتون تو این درس خوبه؛ کتاب فرزین حاجی جمشیدی، اگه نه 2 جلد مسعود آقاسی
    زبان هم هر چی از دستتون بر میاد بخونید هم لغت هم گرامر، اما ESSENTIAL WORD هم کتابش هست و هم فلش کارتش که خیلی واسه تقویت لغت مفیده، فلش کارت گرامرش هم هست، به اضافه ی اینکه واسه گرامر کتاب ار دبیرستان تا دانشگاه عباس فرزام هم خیلی عالیه، منتها زبان بسته به بک گراند خودتون داره و مقدار وقتی که میخواید براش بذارید، ولی خوب ESSENTIAL یه چیز خیلی جمع و جور و مفیدی هست...

و اینکه یه برنامه ریزی خوب و جامع میطلبه تا انشاالله با فرصتی که دارید خودتون رو برسونید به کنکور. :nerd:
    موفق باشید.

پ.ن:
    مدیران محترم و دوستان نظارتی؛ بنده فقط قصد راهنمایی و پاسخ به سوال دوستمون رو داشتم که بالاجبار باید اسم میبردم از نویسنده ها و انتشارات اونها و واقعا هیچگونه تبلیغاتی مد نظرم نیست، متشکرم.
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X