اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم کردن پی رام (XCF04f)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرم کردن پی رام (XCF04f)

سلام
    من یه برد FPGA طراحی کردم و برای پروگرم کردنش از XCf004s و پروگرمر JTAG استفاده کردم. در مرحله اول XCf04s رو روی بردم مونتاژ کردم بعد خواستم پروگرمش کنم اما ارور داد، از پروگرمر مطمئنم.
    آیا باید FPGA هم مونتاژ بشه تا بتونیم XCf04s رو پروگرام کنیم؟؟
    با تشکر از شما

پاسخ : پروگرم کردن پی رام (XCF04f)

نوشته اصلی توسط a19371937
    سلام
    من یه برد FPGA طراحی کردم و برای پروگرم کردنش از XCf004s و پروگرمر JTAG استفاده کردم. در مرحله اول XCf04s رو روی بردم مونتاژ کردم بعد خواستم پروگرمش کنم اما ارور داد، از پروگرمر مطمئنم.
    آیا باید FPGA هم مونتاژ بشه تا بتونیم XCf04s رو پروگرام کنیم؟؟
    با تشکر از شما
    از چه نوع Configi استفاده کردی؟
    اتصالات به چه شکله؟
    jtag chain ایجاد کردی؟
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

آقای نجفی تو یه بخشی شما با آی سی eeprom برای پروگرام کردنش توسط ft232 به مشکل خورده بودی.آقا ما هم به همین مشکل خوردیم.چی شد برای شما درست شد؟منظورم آی سی 93c66 هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط guitartalayi
        آقای نجفی؟ :rolleyes:
        خیلی عذر میخوام
        ندیدم

والا یادم نمیاد کی بوده
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لینکش:
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=12642.msg57704#msg57704

دیدگاه

لینکش:
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=12642.msg57704#msg57704
            این EEPPOM اینا نیست!!!
            این EEPROM هست که کنار FT232 وصل میشه و میتونه یک اسم رو در تسکبار ویندوز نشون بده

دیدگاه

میدونم جناب نجفی.من میخواستم اونجا مطرح کنم گفتم چون برای چند سال قبل هست شاید نبینید.والا عین همین مشکلی که برای شما پیش اومده بوده برای منم پیش اومده.و من نمیتونم از طریق ft232bm , این eeprom رو پروگرم کنم.شما مشکلتون چجوری حل شد؟

دیدگاه

میدونم جناب نجفی.من میخواستم اونجا مطرح کنم گفتم چون برای چند سال قبل هست شاید نبینید.والا عین همین مشکلی که برای شما پیش اومده بوده برای منم پیش اومده.و من نمیتونم از طریق ft232bm , این eeprom رو پروگرم کنم.شما مشکلتون چجوری حل شد؟
                من ولش کردم-ولی ft232r روی خودش حافظه داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X