اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار cadence و انجام پروژه های تخصصی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار cadence و انجام پروژه های تخصصی

با سلام خدمت تمام دوستان-میخوام تو این تایپیک روش طراحی با این نرم افزار رو با دوستان متخصص انجام بدیم. این نرم افزار بر پایه لینوکس طراحی شده(طبق گفته استادمون)اگرکسی لینک دانلود داره لطفا قرار بده.

پاسخ : نرم افزار cadence و انجام پروژه های تخصصی

سلام
    از لینک زیر میتونید ویدئوهای آموزش جیکوب بیکر رو دانلود کنید.ابتدا شبیه سازی رو خیلی خلاصه گفته و بعد رفته سر وقت لی اوت.
    http://cmosedu.com/videos/cadence/cadence_videos.htm
    موفق باشید.
    افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دیدگاه

ببخشید من خود نرم افزار رو واسه دانلود میخوام.اگه کسی با لینک مستقیم سراغ داره بگذاره لطفا

دیدگاه

من ورژن vmware این نرم افزار که روی لینوکس SUSE نصب شده دارم ولی حجمش 18.5 گیگابایته فکر کنم اگه نرم افزار رو از دانشگاه یا استادی که این نرم افزار رو داره تهیه کنید راحت تر باشه. البته خود نرم افزار که تحت لینوکس بود رو هم داشتم ولی به خاطر کمبود هارد مجبور شدم حذفش کنم ولی حجم اون هم زیاد بود.
        لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
        لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
        اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
        يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

من همین رو میخوام-متاسفانه اونها هم نداشتن. روی ویندوز هم اجرا میشه؟
          فایل لایسنس هم میخواد؟

دیدگاه

پیدا کردم-
            http://mihandownload.com/2011/08/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9%DB%8C-Cadence-OrCAD-16.5.000.php
            این لینکش .شما هم ببینید همین باشه.

دیدگاه

این لینکی که گذاشتید مربوط به نرم افزار Orcad هست که برای طراحی مدارهای الکترونیکی استفاده میشه ولی Cadence که من میگم و منظور شما هم همونه فقط مبتنی بر لینوکس هست و برای طراحی آی سی استفاده میشه. فایل vmware که من دارم لینوکس + نرم افزار Cadence کرک شده است که ICIC (مرکز طراحی مدار مجتمع ایران) توی دوره فشرده ای که تو دانشگاه ما برگزار کرد به بچه ها داده. ببین اگه ICIC تو دانشگاه شهر شما هم قبلاً آمده حتماً یک نفر باید این نرم افزار رو داشته باشه.
              لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
              لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
              با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
              اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
              يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نسخه vmware هم زیاد کامل نیست و فقط gpdk رو داره،یا مثلا help کار نمی کنه یا نمیشه state ها رو ذخیره کرد و ...
                من وقتی با نسخه اصلیش که رو یه سرور بود مقایسش کردم خیلی ناقص بود.
                ولی بهتر از هیچی و پاسخگوی خیلی از شبیه سازیا هست.
                شما بهتره از همون استادتون بخواید که واستون تهیه کنه
                هرچی باشه استادتون با افراد بیشتری در این زمینه آشناست و تهیه اش واسه ایشون راحت تره.
                افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دیدگاه

قرار شد استادمون بیاره-من سریع یک جا واستون پلود میکنم.البته حجمش رو کم میکنم

دیدگاه

سلام دوستان
                    من cadence soc encounter ورژن 8.1 رو دارم. رو ubuntu11 نصب کردم اما نمیدونم چجوری باید کرکش کرد. اگه کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.اون نسخه ی روی vmware رو هم نتونستم تهیه کنم. برای پروژه خیلی بهش احتیاج دارم. اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.
                    ایمیل من : ph10k@yahoo.com

دیدگاه

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X