اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سوال فنی درباره محافظ برای یخچال ارج(خیلی مهم برام)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سوال فنی درباره محافظ برای یخچال ارج(خیلی مهم برام)

با سلام
    من یک یخچال ارج دارم
    مشکل اینجاست که خانه ما در کنار یک ترانس برق قرار دارد و برق ما در روز بسیار قوی است و این یخچال به دلیل ماحافظی که درونش کار گذاشته است اخطار می دهد و خاموش می شود
    ایا ماحافظی چیزی هست که بشود یک برق قانونی بهش داد یا نه
    منظور تثبت کنند برق خواهش می کنم
    برایم مهم یک محافظی باشد که برق استاندرد را بریا یخچال ایجاد کند که من در راه برق یخچال بگذارم
    اگر دوستان کمک کنند متشکر می شوم
    با تشکر

پاسخ : یک سوال فنی درباره محافظ برای یخچال ارج(خیلی مهم برام)

سلام
    اون چیزی که شما نیاز دارید اسمش استابلایزره قیمت کمی هم نداره که با 20-30تومن بخرید شما با ولت متر برق خونه را اندازه بگیرید اگه از حدود 240ولت بیشتره باید برید اداره برق و اونها وظیفه دارند برق با ولتاژ 220کمی بالاتر یا پایین تر به شما تحویل بدهند و شما نباید هزینه کنید .........حتما هم پی گیر بشید وظیفشون هست و باید انجام دهتد
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

منزل بنده هم همین طور بود.

با شماره اتفاقات برق تماس گرفتم و شرح ماجرا را گفتم.

اون ها هم امدند و بعد از تایید ماجرا تصمیم گرفتند از سر تیر برق فاز منزل ما را جا به جا کنند.
      اینکار را کردند و مشکلل حل شد.

البته من می دونم که از زیر کار در رفتن ولی خوب!
      چون در اصل باید ترانسفورماتور اصلی رو اصلاح کنند که اون کار سختی هست.

همواره يادمان باشد:
      1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
      2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
      3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

سلام دوست من.از اونجایی که پدرم بیش از 60 سال تولید کننده و تعمیر کننده انواع لوازم سرد کننده به خصوص انواع یخچال بوده و هست بنده حقیر هم اندک تجربه ای تو این زمینه دارم ضمنا رشته درسیم هم الکترونیک.خانم یا آقای محترم یخچال های ارج یخچال های بسیار خوبیند چندان از نوسان برق نترسید معمولا ولتاژ کاری کمپروسور این یخچال ها از 185 ولت تا 23

دیدگاه

تپ ترانس توزیع تغذیه کننده انشعاب شما بر روی تپ 3 قرار دارد، در اینجا شرکت توزیع موظف هست تپ ترانس را از 3 به 2 کاهش دهد. به دلیل off load بودن تپ چنجر در ترانس های توزیع، ابتدا باید فیوز کات اوت اولیه ترانس قطع شده و ترانس بی برق گردد و سپس مامور اتفاقات برق تغییر تپ بر روی ترانس اعمال نماید.

دیدگاه

با سلام
            از ولتاژ استابلایزر فرو رزونانس ساخت شرکت فاراتل استفاده کنید این نوع از استابلایزر ها برای رنج وسیعی از 280-160 ولت خروجی ثابت 220 ولت دارند. انواع آن با توجه به توان مصرفی قابل خرید است .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X