اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

AVR مخفف چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

AVR مخفف چیست؟

AVR مخفف چه کلمه ای است

پاسخ : یه سوال !!!!!

سلام دوست عزیز
    با توجه به نوشته موجود در wikipedia
    he acronym AVR has been reported to stand for Advanced Virtual RISC, but it has also been rumoured to stand for the initials chip's designers: Alf and Vegard [RISC]. Atmel says that the name AVR is not an acronym and does not stand for anything in particular.
    ممکنه مخفف اونهاییکه bold هستن باشه
    ولی ظاهرا با توجه متن atmel اعلام کرده که avr مخفف چیز خاصی نیست
    موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : AVR مخفف چیست؟

اینی که گفتین غیر منطقیه
      من یه چیزییی شنیدم
      alfa v... risv

دومی رو یادم نمیاد ولی مثل اولی اسمه و میگن سازنده این میکرو این دو نفرن oo:
      علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

در این مورد من چند سال پیش از بخش Support سوال کردم و جوابی که از طرف Atmel اومد این بود که این نام مخفف چیزی نیست !
        مهم نیست که اسمش مخفف چی هست و چرا، مهم این هست که اگر مفهومی هم داشته باشه قرار نیست معنی و مفهومش رو عموم بدونند، و باز مهم نیست که اسمش مخفف چی باشه، مهم این هست که چه کار میکنه و به چه درد میخوره.
        از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
        هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
        اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
        اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
        شاد و موفق باشید

دیدگاه

اخه چه دلیلی می تئنه داشته باشه که نمیگن مخفف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا رازه ساخته این میکرو درون مخففشه؟
          اگر این طوریه پس معماری که دادن بیرون چیه؟اخه فکر نکنم نکته گنگی داشته باشه؟ :question: :surprised: :question:
          علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

رمز که فکر نمیکنم باشه، اگر هم باشه به معماری فکر نمیکنم ربطی داشته باشه. معماری AVR هم که آنچنان تعریفی نیست که بخواند از لو رفتنش خیلی نگران بشند. ( البته معماری و ساختمان کامل رو که ندادند، دادند؟ )
            از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
            هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
            اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
            اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
            شاد و موفق باشید

دیدگاه

با درود
              مخفف =AVR) Adranced virtul risc) هست که یعنی ریسک واقعی پیشرفته که خود risc مخفف Reduced Instruction set computerمیباشد که یعنی معماری دستورات کاهش یافته.

دیدگاه

به نظر من مخفف اتمل و رفقا هست

Atmel Va Rofaqa =AVR

دیدگاه

Atmel says that the name AVR is not an acronym and does not stand for anything in particular. The creators of the AVR give no definitive answer as to what the term "AVR" stands for. However, it is commonly accepted that AVR stands for Alf (Egil Bogen) and Vegard (Wollan)'s RISC processor. Note that the use of "AVR" in this article generally refers to the 8-bit RISC line of Atmel AVR Microcontrollers.

اضافه شده در تاریخ :
                  میکروکنترلر ایآ‌ویآ‌آر در سال ۱۹۹۶ توسط شرکت اتمل ساختهآ‌شد. معماری ریزکنترلآ‌گر توسط Alf-Egil Bogen و Vegard Wollan دانشجویان دانشگاه صنعتی نروژ طراحی شد.[۱] واحد میکروکنترلآ‌گر اصلی ایآ‌ویآ‌آر در خانه ASIC محلی تروندهایم نروژ که Nordic VLSI نامیده میآ‌شد (اکنون Nordic Semiconductor) جایی که Vegard و Bogan به عنوان دانشجو فعالیت میآ‌کردند طراحی گردید.

شرکت اتمل میآ‌گوید نام ایآ‌ویآ‌آر یک مخفف نیست به نام خاصی اشاره نمیآ‌کند. سازندگان ایآ‌ویآ‌آر پاسخ مشخصی به این پرسش ندادند. اما به هر صورت به نظر میآ‌رسد که این نام مخفف (به انگلیسی: Alf (Egil Bogen) and Vegard (Wollan)'s RISC processor) است

دیدگاه

پس بی هویته ما اینقد روش حساب باز نمودیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X