اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه ارتباط با پورت ها با labview چگونه است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه ارتباط با پورت ها با labview چگونه است؟

سلام دوستان....می خواستم مراحل قدم به قدم ارتباط با یه پورت رو با نرم افزار lab view بدونم...ممنون میشم راهنماییم کنید...
    با تشکر

پاسخ : نحوه ارتباط با پورت ها با labview چگونه است؟

منظورتون رو از پورت مشخص نکردین ولی تقریبا نیمی از سوالات بخش لب ویو مربوط به پورت سریال میشه که بارها جواب داده شده. لطفا سرچ کنید

دیدگاه

خیلی سرچ کردم ولی مشکل اینجاس من از ابتدا می خوام بدونم چطوریه...قدم به قدم....اول از کجا شروع کنم و آخرش نتیجه رو کجا ببینم؟؟؟مرسی جواب دادین....

دیدگاه

بصورت کلی میگم
        شما باید از طریق یک پروتکل کامپیوترت رو متصل کنی به میکرو
        می تونه usb باشه ، سریال ، بلوتوث ، شبکه و .....
        حالا باید از طریق یه برنامه داخل کامپیوتر یک سری اطلاعات بفرستی به میکرو تا طبق این دستورات میکرو یک سری کار رو برات انجام بده
        به عنوان مثال، از طریق لبویو یک دکمه درست می کنی که با فشار دادن اون عدد 1 از طریق سریال به میکرو ارسال بشه
        حالا میکرو هم یه برنامه باید بنویسی که اگر عدد 1 دریافت شد ، یکی از پایه های میکرو رو 1 بکنه
        به همین سادگی ، به همین خوشمزگی
        توی انجمن سرچ کن، تاپیکهای به دردبخور پیدا می کنی

دیدگاه

با سلام.
          در خصوص ارتباط با پورتها باید بگم که اولین کاری که باید صورت بگیره مطالعه کلی در مورد نوع ارتباط مورد نظر هست. تا شما اطلاع نداشته باشی که در راه اندازی یک پورت ارتباطی چه پارامترهایی باید تنظیم بشن و به چه پیش فرضهایی نیاز هست نمیتونید به نتیجه برسید. هر نرم افزار برنامه نویسی یه راهکار برای دسترسی به پورت ها داره. حالا در لب ویو این راهکار ساده تر شده ولی باید مفاهیم را رعایت کنید.. هر پورتی با یک فرمت خاص اطلاعات رو دریافت و ارسال میکنه... حالا اگر شما از این فرمت ها اطلاع داشته باشید فقط کافیه اونو پیاده کنید..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X