اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولیدوارسال دیتا بصورت با مدولاسیون fsk

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تولیدوارسال دیتا بصورت با مدولاسیون fsk

سلام از اساتید محترم خواهش میکنم اگه اطلاعاتی در مورد ارسال دیتا با مدولاسیون fskکه قابل دی کردن با آی سی های سری mt88xxباشه منو راهنمایی کنن بازم ممنون
    MEHRENIA1366@GMAIL.COM
    مغز انسان خيلي پيچيده است و بخاطر همين هميشه دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرده با کمي تامل ميشه راه حلهاي ساده تري رو پيدا کرد.هميشه پيچدگي وحجم بالا نشانه داشتن علم زياد نيست.

پاسخ : کنترل وسایل برقی از راه دور توسط خط تلفن با کالر ایدیfsk

;کسی نبود ما رو کمک کنه :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
    MEHRENIA1366@GMAIL.COM
    مغز انسان خيلي پيچيده است و بخاطر همين هميشه دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرده با کمي تامل ميشه راه حلهاي ساده تري رو پيدا کرد.هميشه پيچدگي وحجم بالا نشانه داشتن علم زياد نيست.

دیدگاه

پاسخ : تولیدوارسال دیتا بصورت با مدولاسیون fsk

بابا یکی لااقل یه چیزی جواب بده
      MEHRENIA1366@GMAIL.COM

دیدگاه

سلام
        این تراشه های mt88xx بیشتر برای مودلاسیون AFSK هست ، اگر اطلاعات بیشتری در این باره دنبال هستین نحوه سیستم کالر آی دی سیستمهای تلفن رو مرور کنین یا در غیر اینصورت برای آشنایی با مودلاسیون FSK رفرنس های مختلف که در بازار و اینترنت موجود هست را استفاده کنین

اگر قصد پیاده سازی با تراشه های mt88xx رو دارین پیشنهاد دارم که از دیتاشیت بهره بگیرین چون در سایت اکثر برای سیستمهای تلفن به عنوان یک کودینگ یا همچین دکودینگ بر روی خط مورد استفاده قرار داده اند
        هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

من با ماژول های HMTR که از نوع fsk هستند کار کردم نمی دونم این بدردت می خوره یا نه
          معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
          اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
          آموزش Modelsim

دیدگاه

سلام ببینید منظورمن اینه که برای ای سی های سری mt88XXچطوری فرامین رو ارسال کنم که تا ای سی بتونه دی کد کنه و ومن بتونم با میکرو فرامین رو اجرا کنم اونم بروش fsk بستر این کار از طریق خطوط تلفن انجام میشه
            MEHRENIA1366@GMAIL.COM

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X