اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای طراحی قطعه در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای طراحی قطعه در پروتئوس

با سلام
    برای طراحی یک قطعه مثل ADC در پروتئوس باید چیکار کرد ؟ که بتونه سیمولیت هم بشه؟ :nerd:
    تعمیرات پاور
    تعمیرات لپ تاپ
    تعمیرات موبایل
    تعمیرات مانیتور

پاسخ : راهنمایی برای طراحی قطعه در پروتئوس

نوشته اصلی توسط Hesam.time
    با سلام
    برای طراحی یک قطعه مثل ADC در پروتئوس باید چیکار کرد ؟ که بتونه سیمولیت هم بشه؟ :nerd:
    واسه سیمولیت شدن من جایی چیزی ندیدم
    شما نیاز به فایل لایبری و مدل دارین که من دقیقا نمیدونم چطوری ساخته میشن
    ولی خودم همیشه برای این مواقع از Subcircuit استفاده میکنم و داخل اون از یه میکرو استفاده میکنم
    [glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow]

دیدگاه

دقیقا تو پروتئوس چیکار میکنی؟
      ممکنه بیشتر توضیح بدی؟ :read:
      تعمیرات پاور
      تعمیرات لپ تاپ
      تعمیرات موبایل
      تعمیرات مانیتور

دیدگاه

با سلام
        سلام شما سعی کن از همون ADC های داخل پروتئوس استفاده کنی برای طراحی قطعه جدید شماتیکش کاری نداره ولی اینکه قابل شبیه سازی باشه شما باید فایل dll بنویسی و همچنین باید تمام فاکتورهای مربوط به ان قطعه را در نظر بگیری که اگه قطعه شما عمل کرد پیچیده ای داشته باشه به همان اندازه برنامش سنگین تر می شه ، من یادمه توی مجله pmm یک قطعه ساده را شبیه سازی کرده بودندفکر کنم یک رگولاتور بود
        موفق باشی
        معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
        اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
        آموزش Modelsim

دیدگاه

دقیقا تو پروتئوس چیکار میکنی؟
          ممکنه بیشتر توضیح بدی؟ :read:
          بله چرا نشه؟
          قسمت Subcircuite mode (بالای قسمت ترمینال ها) انتخاب کن و وسط صفحه یه مربع رسم کن
          بعد از همون قسمت ورودی و خروجی بزار و اسم بده. تا اینجا شبیه همون طراحی شماتیک قطعه هست
          بعد روش CTRL + C میزنی یا راست کلیک میکنی و بعد Goto child sheet میزنی
          اینطوری وارد یه شیت جدید میشی
          مداری که کار مشابه انجام بده با میکرو شبیه سازی کن و ورودی و خروجی طبق مرحله قبل با کمک ترمینال های ورودی خروجی بده
          حالا با CTRL + X یا راست کلیک تو صفحه و انتخاب Exit ro parent sheet به صفحه اصلی برمیگردی و از اون Subcircuit مثل یه قطعه شبیه سازی شده استفاده کن
          [glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X