اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سی دی آموزشی پروتئوس که قول داده بودم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سی دی آموزشی پروتئوس که قول داده بودم

سلام به همه عزیزان
    حدود 1 سال پیش شروع به درست کردن این کار کردم با یه طرح ساده کاملا فیلمی با برنامه هایی مثله snagit یا cumtesia تا به فکر استفاده از فلش تو کارام افتادم که مزیت هایی چون
    گرافیک 768*1024 full screen با کیفیت خود صفحه مانیتور
    حجم بسیار کمتر در حدود 0.1 کارهای فیلمی
    اضافه کردن قسمتهای interactive ( قسمتهایی که کاربر به صودت واقعی و عملی در کار آموزش دخیل میشود )
    کیفیت صدای بالا
    و...
    http://mihd.net/g4lnmo
    لینک بالا با اندازه حدودا 80 مگا بایت نسخه demo(آزمایشی) کار هست که برای شما عزیزان آماده کرده ام . قولی که حدودا 6 ماه پیش داده بودم .

msaffari66@yahoo.com ایمبل کاری حقیر هست . از تمامی نظرات ، پیشنهادات وخصوصا انتقاداتتون واقعا استقبال میکنم . (یک حقیقت بوداااا)
    mojijordan

پاسخ : سی دی آموزشی پروتئوس که قول داده بودم

سلام:
    دوست عزیز لینک پریده لطفا پیگیری کنید

دیدگاه

لینک سالم هست فکر کنم ....
      ولی 80 مگ .... کسی تاحال دانلودش کرده ؟

دیدگاه

بابا رزوم هم که نداره !
        حداقل ریز ریزش کن تا ببینیم چه کردی

دیدگاه

سلام:
          60 مگ رو گرفتم ولی اینترنت قطع شد دویاره می خوام بیگیرم از اول میاد :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

سلام
            برنامه آموزشی جالبیه. در کل بنظرم سی دی آموزشی مناسبی باشه.
            مخصوصا آموزش عملی که احتمالا توی برنامه اصلی مدارهای بیشتری بررسی میشه.
            البته توب دموی شما ملت میرن سرکار. چون هر مداری که انتخاب میکنی ، فقط دیمر رو توضیح میده. حداقل بقیه گزینه ها رو بصورت غیرفعال نمایش بدین.
            توی دمو در قسمت " آموزش کلی " یک منوی عمومی (منوی File) رو گذاشتید. کاش یک منوی دیگه بود که از آموزش موارد تخصصی بهتر بشه نظر داد.

ولی در کل با توجه به موارد موجود من از برنامتون خوشم اومد و فکر میکنم برنامه کاملی باشه.

موفق باشید.
            مي خور كه حافظ و مفتي و محتسب چون نيك بنگري همه تزوير ميكنند

دیدگاه

اول اینکه از حمتون ممنونم بابت تمام نظراتتون
              1- لینک بود نپریده
              2-چشم سعی می کنم که خوردش کنم و دوباره uplodesh konam . اما یه سری اصلی داره که حدود 60 هست که باید حتما بگیری فکر کنم .
              3- 100 در 100 الان اگه خدا بخواد با دانشگاه تربیت مدرس تهران به توافق رسیدیم که بدیم تو بازار اونام نظرشون همین بود و یه سری مدار زیادی ژیشنهاد دادن که به قسمت عملی اضافه شه که همه از داخل sampel های برنامه هسن . حالا شما عزیزان می تونید هم از نمونه های داخلی برنامه . هم از خارج اون پیشنهاد بدید که وارد کار کنیم . اما اگه خارجی پیشنهاد می کنید . لطفا مدارشو رسم کنید و توضیحشم بدید .
              4- خوب مجبور بودم چون نمی خواستم حجم بره بالا هم اینکه مثلا میگن کار دمو هست دیگه .
              اما از نظر متن مطمدن باشید چون خودم help برنامه رو معنی کردم و تماما کامل هست بعدانم با کتاب پروتئوسی که اومد تطبیق دادم .
              نمیگم که تماما کامل هست . اما عیب بز گی هم نداره :redface:

من منتظر انتقاد و پیشنهادم . مدارهایی که فکر میکنید وجودشون خوبه رو ذکر کنید .
              mojijordan

دیدگاه

سلام:
                من فایل رو مدتی قبل دانلود کردم ولی چون رو سیستم خودم نبودش باز نکردم
                حالا می خوام بازش کنم error میده
                no archives found
                چیکار کنم

دیدگاه

شزمنده نمی دونم چرا اینو میگه ولی دوباره دانلودش می کنم تا ببینم نکنه مشکلی داشته باشه . ok :applause:
                  mojijordan

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X