اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط AVR از طریق USB به کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط AVR از طریق USB به کامپیوتر

سلام
    مدار ساده ای دارم که میخوام از طریق کابل usb به سیستم وصل کنم و یک سری اطلاعات را از کامپیوتر به AVR بفرستم .
    برای این کار به چه سخت افزار خاصی نیاز دارم و برنامه نویسی برای دریافت اطلاعات از کامپیوتر داخل bascom به چه شکل هست ؟ atmega8 استفاده می کنم.

پاسخ : ارتباط AVR از طریق USB به کامپیوتر

نوشته اصلی توسط Nicolas1390
    سلام
    مدار ساده ای دارم که میخوام از طریق کابل usb به سیستم وصل کنم و یک سری اطلاعات را از کامپیوتر به AVR بفرستم .
    برای این کار به چه سخت افزار خاصی نیاز دارم و برنامه نویسی برای دریافت اطلاعات از کامپیوتر داخل bascom به چه شکل هست ؟ atmega8 استفاده می کنم.
    سلام می تونی از مبدل های usb به سریال استفاده کنی ، آمدش توی بازار هست خودتم می تونی بسازیش یک ft232 می خواد با یک mega8
    توی انجمن هم یک سرچی بزنی چیزهای خوبی پیدا می کنی
    موفق باشی
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    آموزش Modelsim

دیدگاه

مرسی
      آماده ارزون تر در میاد یا اینکه خودم بسازم ؟ از نظر کارایی که فرقی نداره نه ؟ در هر ۲ روش داخل کامپیوتر یک پورت کام مجازی ایجاد میشه ؟

دیدگاه

آمادش حدود 33 هزار تومنه. باصرفست که خودت بسازی اما باید براش pcb طراحی کنی چون این مبدل از نوع smd هستش
        در هر دو صورت پورت مجازی ساخته میشه
        البته سری هایی از avr هست که مستقیما با usb ارتباط برقرار میکنه
        گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X