اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار ادیت فیلم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار ادیت فیلم

با سلام .

من میخوام از یه فیلم دو بخش مختلفش رو از هم جدا کنم ( دقایق مختلف از یه برنامه ) و بعد این بخش ها رو به هم وصلش کنم .

در نهایت بتونه برام تبدیل فرمت هم انجام بده . خودم این رو توی نت دانلود کردم :

ImTOO Video Converter Ultimate v7.5.0.20121016 - نرم افزار ویرایش و تبدیل فرمت فیلم های ویدیویی

می تونم با هاش کاری رو که می خوام انجام بدم اما اخر کار وقتی تبدیل رو انجام میده نمی دونم چرا فقط تقریبا 3 دقیقه از فیلم رو که درست کردم تبدیل می کنم .

35 مگا رو که دانلود کردم یعنی ریختم تو چاه :sad: حالا دنبال یه نرم افزار هستم که این کار رو بکنه .

کسی می تونه معرفی کنه که خودش هم باهاش کار کرده باشه ؟ لینکش دانلودش رو میخوام
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : نرم افزار ادیت فیلم

اگه واست حجم دانلودش مهم نباشه من اینو بهتون پیشنهاد میکنم.یه بار دانلود میکنی ولی راحتی چه واسه اینکار چه هر کار دیگه

http://soft98.ir/multi-media/1910-Cy...rDirector.html

اینم حرفه ای هستش تعریفشو زیاد شنیدم ولی حجمش یه خورده زیاده.خودمم باهاش کار نکردم

http://soft98.ir/multi-media/edit-vi...miere-Pro.html
    **** k i n j ****

دیدگاه

برنامه Windows Essentials مایکروسافت که فقط 1.18 مگابایت هست هم میتونید دانلود کنید. 3 یا 4 تا برنامه نصب می کنه که یکیش Movie Maker هست. ساده هست و کار باهاش راحته ولی نمیشه کارهای پیشرفته باهاش انجام داد.
      فکر می کنم مشکل برنامه ای که دانلود کردید این باشه که احتمالاً نسخه نمایشی یا Demo هست. کرک برنامه رو که اجرا کنید مشکل حل میشه.
      اگه برنامه حرفه ای برای تبدیل انواع فرمت ها و کات کردن فیلم میخواین برنامه های Xilisoft Video Converter و Aiseesoft Total Media Converter برنامه های خوبی هستن که میتونید همه این برنامه ها رو با یک سرچ ساده در گوگل در سایتهای فارسی پیدا کنید.
      لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
      لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
      با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
      اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
      يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـــادی
        فکر می کنم مشکل برنامه ای که دانلود کردید این باشه که احتمالاً نسخه نمایشی یا Demo هست. کرک برنامه رو که اجرا کنید مشکل حل میشه.
        با سلام .

دقیقا مشکل از همون کرکش بود . دیشب متوجه شدم . ولی شانس من کرکی همراهش نداشت .

اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـــادی
          برنامه Windows Essentials مایکروسافت که فقط 1.18 مگابایت هست هم میتونید دانلود کنید. 3 یا 4 تا برنامه نصب می کنه که یکیش Movie Maker هست. ساده هست و کار باهاش راحته ولی نمیشه کارهای پیشرفته باهاش انجام داد.
          با سلام .

با این Movie Maker که روی ویندوز هست درست کردم ولی این خروجی اش چرا با خود برنامه اش باز میشه . چه جوری به یه فرمت دیگه تبدیل می کنند ؟ این شکل خروجی رو برنامه های تبدیل فرمت هم که پیداش نمی کنن .
          اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

سلام.
            تو برنامه های ادیت ویدئو وقتی شما save رو میزنی، فقط پروژه save میشه برای این که بعداً کار ادیت رو ادامه بدین.
            هر وقت کار ادیت تموم شد باید Export رو بزنید (شاید هم به یک اسم دیگه باشه ولی توی منوی فایل هست) تا فیلم رو Render کنه و با فرمت خودش (معمولاً AVI) ذخیره کنه.
            لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
            لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
            با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
            اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
            يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نرم افزار ادیت فیلم

با سلام .
              یه چیزی رو از توی تلوزیون پر کردم یه نوشته ای به صورت پی در پی زیرش میاد ( یه چیزی مثل شبکه خبر که خبر ها زیرش میاد ) میخوام این بخشش و هم چنین اون آرم شبکه ( کلا چیزای اضافی دور و برش ) رو بردارم با چه برنامه ای میشه این کار رو کرد ؟ اگر لینک دانلودش هست ممنون میشم بذارید و اگه با برنامه کار کردید یه توضیح مختصر که باید کدام قسمتش برم .
              اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط skyzare
                با سلام .
                یه چیزی رو از توی تلوزیون پر کردم یه نوشته ای به صورت پی در پی زیرش میاد ( یه چیزی مثل شبکه خبر که خبر ها زیرش میاد ) میخوام این بخشش و هم چنین اون آرم شبکه ( کلا چیزای اضافی دور و برش ) رو بردارم با چه برنامه ای میشه این کار رو کرد ؟ اگر لینک دانلودش هست ممنون میشم بذارید و اگه با برنامه کار کردید یه توضیح مختصر که باید کدام قسمتش برم .
                این کار تقریبا به راحتی با همون نرم افزار adobe premiere انجام پذیره، فقط رندرش یکم طول میکشه(بسته به طول فایل تصویریتون)، با ورژن های قدیمیش هم میتونید این کار رو انجام بدید
                اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
                  این کار تقریبا به راحتی با همون نرم افزار adobe premiere انجام پذیره، فقط رندرش یکم طول میکشه(بسته به طول فایل تصویریتون)، با ورژن های قدیمیش هم میتونید این کار رو انجام بدید
                  با سلام .
                  من توی این نرم افزار مبتدی هستم از کجاش میشه این کار رو کرد ؟ CS4 رو دارم .
                  اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X