اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد ساخت MP4 Player

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد ساخت MP4 Player

با سلام به مدیران سایت آقایان اکرمی و بلورچیان
    من دیدم شما بورد VS1003 رو دارید به فکرم رسید که چرا شما تا حالا MP4 Player تولید نکردین؟! اگر از لحاظ فنی این امکان رو دارید و تولید هم براتون با این شرایط می صرفه روش کار کنید و حداقل یکی دو prototype آماده کنید ببینید که تولید بیشترش پقدر در میاد.البته در صورت تولید انبوه باید حتما گارانتی معتبری هم بدین تا مردم اعتماد کنن.
    با تشکر
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

پاسخ : پیشنهاد ساخت MP4 Player

برد صنعتی vs1003 الان تولید شده و داره استفاده هم میشه !
    فقط چون بصورت سفارشی هستش نسبت به نیاز سفارش دهنده تغییرات توش اعمال میشه، برای فروش عمومی داخل فروشگاه قرار داده نشده !
    نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
    البته در صورت تولید انبوه باید حتما گارانتی معتبری هم بدین تا مردم اعتماد کنن.
    با عنایت به همین جمله آخرتون، یه نکته هست که باید گفته بشه !
    الان تعداد زیادی از تولیدات شرکت توی سایت یا نمایندگی ها وجود نداره، انواع ماژول های صنعتی برای اترنت که جهت کنترل دستگاه ها از طریق شبکه اترنت هستش ، تجهیزات گلخانه ای که قابلیت کنترل از طریق موبایل یا شبکه اینترنتی دارند، دستگاه های ضبط و پخش صدا برای مصارفی مثل آسانسور ، پیغام های پشفرض و .... ، تعدادی دستگاه gsm relay و چند تا دستگاه دیگه !
    حالا چرا بیشتر علاقه داریم تا بصورت سفارشی کار کنیم و برای شرکت یا نهاد خاصی فقط دستگاه ها زده بشه ؟ یکی از علت هاش همین جمله آخر شماست ! متأسفانه توی ایران وقتی یک دستگاه الکترونیکی ساخته میشه، انتظار گارانتی مادامل عمر دارند ! داشتن گارانتی برای یک دستگاه مهمه ، ولی انتظارات مشتری هم باید معقول باشه !
    وقتی واسه یه پروگرامر ساده زنگ میزنن که چرا همراه آموزش ننوشتید جامپر چیه چه شکلیه! قشنگ دست آدم میاد که واسه یه دستگاه پیچیده تر چقدر قراره به دردسر بیفتیم!!!

دیدگاه

سلام.ممنون از تولیدات ارزشمندتون
      ولس با اینکه ساخت mp4player میدونم سخت هم هست اما پس از فروش نباید پیچیدگی خاصی برای شما به عنوان دردسر داشته باشه.آخه مردم با یک دستگاه تخصصی ارتباط ندارن که.من بازم فکر می کنم در صورت تولید نمونه و محاسبه سود و ... ارزش داره داره تولید کنید اگر به صرفه باشه.
      با تشکر
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

همین الانم این محصول داره تولید میشه !
        اگر احتیج دارید می تونین با شماره های فروشگاه تماس بگیرید و در مورد سفارشش صحبت کنید
        در مورد سوددهی هم، مطمئن باشید فروش بی دردسر بصورت سفارشی و روی تعداد توی هرماه خیلی خیلی با صرفه تر از فروش تکی توی مغازه هاست
        شاید در آیده یک تعدادی از محصولات رو برای استفاده همه بصورت تکی توی فروشگاه قرار دادیم، ولی در صورتی که مطمئن باشیم برامون دردسر ساز نمیشه !
        بعد از مدتها یکی از محصولات رو برای امتحان تصمیم گرفتیم که داخل فروشگاه قرار بدیم، همین برد صنعتی sim900 ، چو کلی سورس و برنامه توی اینترنت براش هست
        هر جور درخواستی داشتیم
        - چرا برنامه نمونه نمیزارید
        - چرا میکروی من اطلاعات نمیفرسته !
        - چرا دستورات sim900 رو فارسی نکردین!
        - چجور باهاش فکس بفرستم!
        - چرا برنامه میکروی من جواب نمیده !
        - چرا نگفتین با ارتبط سریاله !
        - لب تاپ من سریال نداره، چرا اطلاع ندادید !
        - چرا این gps نداره
        و .....

اینا 1 درصد از درخواستهایی هستند که زنگ می زنند! باید بسیار با آرامش ما پاسخ بدیم و در صورتی که یک کلمه بگیم باید برید سوالات علمیتون رو توی انجمن بپرسید خیلی سریع ناراحت میشند و از افتضاح بودن پشتیبانی فروشگاه شکایت می کنند !
        حالا اینا کسایی هستند که زنگ میزنند و مودبانه برخورد می کنند! کسایی که توی یاهو یا پشتیبانی آنلاین میان ، به خاطر اینکه اسم و مشخصات جعلی زدند هر جور که دلشون بخواد صحبت می کنند !
        همین 5 شنبه یکی اومد که چرا این sim900 روش gps نداره ! شرکت همه رفته بودند و من با یاهوی پشتیبانی آنلاین بودم، وقتی گفتم که sim900 چیزی به اسم gps نداشته و نداره و اون sim908 هستش که gps داره، برگشت گفت که باید اطلاع رسانی می کردید !!
        گفتم چیشو اطلاع رسانی می کردیم ! sim900 نداره ! شما با sim908 اشتباه گرفید.
        این دوست عزیزون هم زحمت کشیدند و هرچی فوش بلد بودند دو دستی تقدیم ما کردند!!

نمی گم همه اینچوریند، انصافاً بعضی از مشری ها هم هستند که وقتی صحبت می کنند آدم شرمنده اونا میشه . ولی متأسفانه کسانی که زنگ می زند و درخواستهای نامتعارف دارند و یا اینکه بصورت آنلاین میان و هرجور دلشون خواست صحبت می کنند ، خیلی خیی زیاده !
        و متأسفانه داره زیادتر هم میشه ! هر کس وقتی به مشکلی برمی خوره اولین حرکت پشتیانی !! اولین کلمه هم اینه، دستگاه شما خرابه کار نمی کنه ! خیلی کم میشه که به خودشون زحمت بدند و دنبال رفع مشکلشون باشند!
        کافیه توی یک روز با 3 تا مشتری اینجوری صحبت کنید تا کل روزتون خراب بشه !

ما به این میگیم دردسر و با عث میشه برای اینکه اعصاب آدم راحت باشه قید یک تعداد از کارهارو بزنه !

دیدگاه

عجب دل خونی داره این آقا فرشاد

به نظر من بیاین و محصولاتتون رو مثل بازی ها هست که رده ی سنی داره ، شما هم یه همچین کاری بکنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ice Man
            عجب دل خونی داره این آقا فرشاد
            به نظر من بیاین و محصولاتتون رو مثل بازی ها هست که رده ی سنی داره ، شما هم یه همچین کاری بکنین
            دیگه مهدی خودت که در جریانی ! یه زمانی نمایندگی اصفهان رو میرسیدی !
            انصافا عجیبترین حرفهارو اون مدت نشنیدی ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
              دیگه مهدی خودت که در جریانی ! یه زمانی نمایندگی اصفهان رو میرسیدی !
              انصافا عجیبترین حرفهارو اون مدت نشنیدی ؟
              والا چی بگم!همین الانشم تو ستاد که کارم با مردمه میشنوم! :angry:

ولی دور از شوخی یه درجه برای محصولاتتون بزارید! مثلا حرفه ای ، پیشرفته ، متوسط ، ابتدایی که یارو که نمیدونه جامپر چه شکلیه نیاد یه برد SIM900بخره بگه چرا LCD نداره!

دیدگاه

هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه !
                این چیزها طبیعی هست و کسی که روی صندلی پشتیبانی میشینه باید ذره ای هم از این چیزها تعجب نکنه و اعصابش خورد نشه !
                [br /][hr]http://pcenter.ir[hr][br /]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط adelavr110
                  هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه !
                  این چیزها طبیعی هست و کسی که روی صندلی پشتیبانی میشینه باید ذره ای هم از این چیزها تعجب نکنه و اعصابش خورد نشه !
                  اینم یه نمونه زنده !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X