اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پورت rs232

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پورت rs232

سلام دوستان :bye
    من تازه عضو انجمن شدم و از این بابت خیلی خوشحالم.
    در مورد کنترل عملکرد یک دستگاه بوسیله پورت rs232 احتیاج به اطلاعات دارم.ممنون میشم اگه نرم افزار وسخت افزار مناسب رو معرفی کنید .اگه کتاب یا سایت درباره کار با پورت مربوطه سراغ داشته باشید که عالی میشه .
    متشکرم موفق باشید.

پاسخ : پورت rs232

من علاوه بر این که هیچ مطلبی ندارم ، گیج هم شدم؟
    این ارتباط با RS232 ربطی به FPGA داره یا به طور کلی میگی؟
    اگه کلی میگی که فکر نکنم برای مطرح کردنش جای خوبی رو انتخاب کرده باشی. اگه هم که مزتبطه که برای من هم جالبه . :job:

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      ضمن تایید فرمایشات آقا حامد
      کتاب پورت serial کانون نشر علوم نوشته جان اکسلسون و ترجمه شهرام ظریف توضیحات تقریبا کامل و مفصلی داره و تا حدی بحث نرم افزاری هم داره .
      ضمنا این دستگاه ساخته شده است یا می خواهید بسازید؟
      اگه بیشتر توضیح بدید شاید بشه بهتر راهنماییتون کرد
      موفق باشید

دیدگاه

تشکر می کنم از تذکر اقا حامد و همچنین از معرفی کتاب توسط اقا مهدی ودر پاسخ باید بگم که دستگاهی ساخته نشده و سوال بطور کلی مطرح شده بود .
        پس از مطالعه کتاب از تجربیات دوستان بهرهمند خواهم شد.موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aho
          سلام دوستان :bye
          من تازه عضو انجمن شدم و از این بابت خیلی خوشحالم.
          در مورد کنترل عملکرد یک دستگاه بوسیله پورت rs232 احتیاج به اطلاعات دارم.ممنون میشم اگه نرم افزار وسخت افزار مناسب رو معرفی کنید .اگه کتاب یا سایت درباره کار با پورت مربوطه سراغ داشته باشید که عالی میشه .
          متشکرم موفق باشید.
          سلام
          ارتباط سریال یکی از ساده ترین پورتها برای برقراری ارتباط هست،از اونجا که بیشتر کنترلر ها از جمله میکروکنترلر ها این ارتباط رو پشتیبانی می کنند شما میتونید در بیشتر دستگاه ها از این ارتباط استفاده کنید،البته استفاده از این ارتباط بستگی به سرعتی داره که شما برای ارتباط نیاز دارید
          در مورد سایت که تقاضا کرده بودید باید بگم توی همین سایت اطلاعات و پروژه های زیادی در این رابطه هست
          مثلا اینو خودم انجام دادم:
          http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,9013.0.html
          در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
          مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

سلام
            از راهنمای شما متشکرم انشااله در اینده از تجربیات شما بیشتر استفاده خواهم کرد.موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X