اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسپری ناهید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسپری ناهید

سلام
    دوستان بعد از زدن اسپری چند دقیقه باید صبر کرد بعد برق رو وصل کرد؟
    آخه من امروز تو شرکت به کلید اهرمی اسپری خشک ناهید رو زدم بعد دو سه دقیقه صبر کردم وبعد برق رو وصل کردم و زمانی که کلید اهرمی رو روشن کردم کلید آتیش گرفت...
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

پاسخ : اسپری ناهید

نوشته اصلی توسط hamid256
    سلام
    دوستان بعد از زدن اسپری چند دقیقه باید صبر کرد بعد برق رو وصل کرد؟
    آخه من امروز تو شرکت به کلید اهرمی اسپری خشک ناهید رو زدم بعد دو سه دقیقه صبر کردم وبعد برق رو وصل کردم و زمانی که کلید اهرمی رو روشن کردم کلید آتیش گرفت...
    سلام
    باید از اسپری خشک استفاده کنی .چون خیلی اسپری زذی داخل کاور کلیدهای اهرمی جمع شده و خشک نشده .اینطور مواقع یه فوت بکن تا مقدار مایعات مانده شده روی کلید پخش بشه و زودتر خشک بشه چون زمان خاصی نداره .ولی اکثرا از اسپری خشک استفاده میکنن .
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

من یک بار اسپری ناهید رو داخل یک موتور 24 ولت 8 آمپر اسپری ده دقیقه بعد که روشن کردم داخل موتور آتیش گرفت.
      زمان خشک شدن بر اساس محل اسپری شدن متفاوته.
      اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

والا عکس خوبی یدا نکردم ... ولی اینا خیلی خیلی عالین
        مارک FALCON کاملا چینی !

دیدگاه

یادش بخیر بابام یه بار همین اسپرو زد توی یه مولینکس بعد بستش و اومد تستش کنه چنان منفجر شد که همه در رفتیم یه طرف!

اصلا به چه درد میخوره؟

دیدگاه

سلام
            راستی دوستان چند نوع اسپری برای تمیزکاری داریم؟
            هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

دید بعضی افراد به جای اسپری از تینر با شماره بالا(که زود تبخیر بشه) استفاده می کنند .............این اسپری ها هم ترکیباتش مشابه هست و قابل اشتعال تا 100درصد خشک نشده نباید کنارش آرک زده بشه

اسپری هایی که من میشناسم:
              1-اسپری خشک برای تمیز کاری و شستو شوهای معمولی
              2-اسپری روغن دار برای جاهایی که هم نیاز به تمیز کاری و هم روان کاری جزئی داره
              3- اسپری کف .................من خودم تا یک برد خیلی کثیف باشه و رسوبات قدیمی روش باشه استفاده می کنم
              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
              ولتر

دیدگاه

بیشتری ها تجربه ی انفجار تینر رو داریم!
                راستی کسی نمیدونه مواد داخل اسپری خنک کننده که تو فروشکاه ایران میکرو به فروش میرسه چیه؟؟
                من برای خنک کردن قطعات از متان مایع (اسپری گاز فندک) استفاده میکنم ولی این کار خیـــــــــلی خطر ناکه.

دیدگاه

کسی از دوستان میدونه این اسپری های ناهید تا چند بار فشار را قوطیش تحمل می کنه ................با 10بار فشار مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  ولتر

دیدگاه

برای چی لازم داری؟
                    کپسول گاز فندک فشار بیشتری رو تحمل می کنه.
                    اگر وقت کردم هم ناهید و هم فندک رو براتون تست میکنم.

دیدگاه

می خواهم داخلشو دوباره پر کنم .................گاز فنک فکر کنم 20 باره درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟روش تست به چه صورته تا خودم انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      ولتر

دیدگاه

اسپری فندک 8-10 بار هست.
                        روش تست با فشار سنچ هست.

دیدگاه

شما می بایست بعد استفاده از اسپری محل مورد نظر را باد می گرفتی چون خود مواده اسپری حداکثر بعد 2 دقیقه بخار میشه و تجمع بخار در اطراف کلید باعث شعله شده.

دیدگاه

پاور قبلی کامپیوترم که 1500 وات الگانس بود به خاطر همین نامرد ناکام شد !

به خدا حلالش نمی کنم ! نمی بخشمش !

راستی من یه دفعه یه ظرف رو پر تینتر کردم بعدش 17 ولت برق بهش وصل کردم با کمال تعجب دیدم که 12 ولت رو عبور میده !

موفق باشید
                            ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

قابل توجه دوستانی که تو مناطق مرطوب مثل مازندران هستند :
                              حواستون باشه که این اسپری ها چون حالت خنک کنندگی دارند در محل اسپری و بخار شدن ایجاد سرما و در محیط مرطوب ایجاد قطرات شبنم ( آب ) میکنند تو این حالت اگه مدارتون رو روشن کنین بسته به نازک نارنجی بودنش .....

حتما مدار رو بعد از اسپری کردن باد بگیرین یا سشوار بکشین یا حداقل تا خشک شدنش صبر کنین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X