اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنما یی در مورد راه اندازی آلارم یک ساعت دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنما یی در مورد راه اندازی آلارم یک ساعت دیجیتال

با عرض سلام
    من یک برنامه ساعت با avr نوشتم و می خواهم یک آلارم را به ان اضافه کنم ولی بلد نیستم
    برای همین از کسانی که بلد هستند و یا برنامه ای در این مورد دارند می خواهم ان را در سایت قرار بدهند تا من بتونم ان را دریافت کنم :sad:
    چون خودم نتونستم برنامه را بنویسم برای همین از همه کسانی که بلد هستند می خواهم که به من در اولین فرصت یاری رسانند
    برای اینکه من به این برنامه نیاز فوری دارم :cry2: پس خواهش می کنم که مرا دونبال نخود سیاه نفرستید :eek:
    :bye

راهنمایی

سلام
    چگونه فایلهای هدر را در کدویژن بارگذاری کنم.
    ممنون

دیدگاه

پاسخ : راهنما یی در مورد راه اندازی آلارم یک ساعت دیجیتال

نوشته اصلی توسط ALI MAHMOODI
      با عرض سلام
      من یک برنامه ساعت با avr نوشتم و می خواهم یک آلارم را به ان اضافه کنم ولی بلد نیستم
      برای همین از کسانی که بلد هستند و یا برنامه ای در این مورد دارند می خواهم ان را در سایت قرار بدهند تا من بتونم ان را دریافت کنم :sad:
      چون خودم نتونستم برنامه را بنویسم برای همین از همه کسانی که بلد هستند می خواهم که به من در اولین فرصت یاری رسانند
      برای اینکه من به این برنامه نیاز فوری دارم :cry2: پس خواهش می کنم که مرا دونبال نخود سیاه نفرستید :eek:
      طبق گفته خودشان از atmega 32می خواهند استفاده کنند
      به نظر من یه شرطی برای متغیر ساعت بذار که اگه شد یک پین پورتی روشن شود و در آن پورت مدار آلارم ساده بذار.
      Speech Enhancement

دیدگاه

من که نفهمیدم؟
        اگه برنامه ساعت رو نوشتی دیگه برنامه آلارم کاری نداره.
        همون طور که علیرضا گفت کافیه یک شرط برای زمان وقوع آلارم بذاری و هر وقت که اون اتفاق افتاد یک پایه که به Buzzer وصل شده ، یک بشه. همین

دیدگاه

با تشکر از اون هایی که به من کمک کردند ولی میدونید چون من اصلا avr کار نکردم وبا خوندن کتاب علی کاهه تونستم این برنامه را کار کنم بنابراین
          واقعا مدار ساده هم بلد نیستم بنابراین اگه میشه مدار ان را برای من بفرستید :agree:

دیدگاه

یک Buzzer بخر (از نوع اسیلاتوری باشه بهتره). بعد در ساده ترین حالت اونو مستقیم به پایه میکرو و زمین وصل کن.
            اگه می خوای آلارم ، ملودی خاصی داشته باشه، هم کیت آماده هست هم می تونی با برنامه نویسی ایجادش کنی . یه لینک تو این زمینه هست:
            http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,5671.45.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X