اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای بستن لامپ ال ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای بستن لامپ ال ای دی

با سلام

من یکسری برد ال ای دی 40 تایی از پاساژ امجد خریدم که نمی دونم چه جوری ال ای دی بش لحیم کنم . 8تا موازی کرده بعد سری کرده ؟؟؟

لطفا کمک کنید . در مورد ولتاژش هم بگید .

اینم عکس روی برد ؟

http://starsoheil2007.persiangig.com.../photo0012.jpg
    دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

پاسخ : راهنمایی برای بستن لامپ ال ای دی

کسی نمیدونه چه جوری باید لحیم کنم ؟
    دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

دیدگاه

دوست عزیز عکس رو یه جای خوب بذارید هر کاری کردم عکس نیومد
      در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
      گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

خب لحیم کن چیشو نمیدونی ؟؟؟
        نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
        barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

سلام
          این بردا معمولا برای چراغ های سیار قابل شارژ استفاده می شه
          یه کلید چند حالته داره که با یک بار زدن یک ردیف از ال ای دی ها روشن می شه با دو بار زدن یک ردیف بیش تر می شه و همین طور تا کل ال ای دی ها روشن بشه،یعنی یه نور قابل کنترل به شما می ده
          نوع ال ای دی ها نباید پاور باشه چون این پی سی بی برای اونا طراحی خوبی نیست از ال ای دی های معمولی البته های برایتنس استفاده بشه بهتره
          نحوه ی منتاژ و مثبت منفی هم دسته خودتونه فقط باید تو سری موازه کردن جهت ها دقت کنید که اشتباه نشه
          پیامبری که از بلندی بترسد ،هرگز به معراج نمی رسد....

دیدگاه

دوستان اگه کسی منظور این دوستمنو رو فهمیده به منم بفهمونه فکر کنم سطح یادگیریم بسیار اومده پایین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
            گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atefe.fallah
              سلام
              این بردا معمولا برای چراغ های سیار قابل شارژ استفاده می شه
              یه کلید چند حالته داره که با یک بار زدن یک ردیف از ال ای دی ها روشن می شه با دو بار زدن یک ردیف بیش تر می شه و همین طور تا کل ال ای دی ها روشن بشه،یعنی یه نور قابل کنترل به شما می ده
              نوع ال ای دی ها نباید پاور باشه چون این پی سی بی برای اونا طراحی خوبی نیست از ال ای دی های معمولی البته های برایتنس استفاده بشه بهتره
              نحوه ی منتاژ و مثبت منفی هم دسته خودتونه فقط باید تو سری موازه کردن جهت ها دقت کنید که اشتباه نشه
              ممنون ولی میخوام بدونم همین سری موازی ها رو . ببینید که 8 تا به صورت ضربدری بزنم یا معمولی . بعد 8 بعدی را چه جوری ؟؟؟ اگه میشه تو پروتئوس یا ارکد رسمش کنید ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط starsoheil
                ممنون ولی میخوام بدونم همین سری موازی ها رو . ببینید که 8 تا به صورت ضربدری بزنم یا معمولی . بعد 8 بعدی را چه جوری ؟؟؟ اگه میشه تو پروتئوس یا ارکد رسمش کنید ممنون میشم
                هر طوری دوست داری بزن فقط اینو باید رعایت کنی که ... به شکل زیر دقت کن این برای دوازده هستش البته یه مقاومت هم میخاد که اینطوری حساب میکنند.
                میگن 8 تا ال ای دی نیاز به جریانی مثلا 100 میلی آمپر داره خب حالا یه ولتاژی میفته دو سر مقاومتی که میخواهیم بزاریم اون ولتاژ بسته به منبعی که میزاریم متفاوته مثلا من اگه منبعه دوازده ولت بزارم حدود سه ولت می افته دو سر مقاومت خب حالا سه ولت رو تقسیم بر صد میلی آمپر میکنند مقدار مقاومت به دست میاد خب؟؟؟
                میتونی مقاومتم نزاری مثلا اگه هر ال ای دی سه ولت نیاز داشته باشه میگی مثلا سه تا سه تا سری میکنی و بعد سه تا سه ولت میشه نه ولت و یه منبع نه ولت میزاری بدون مقاومت البته شما باید ببینی آیا میخای پنج تایی سری کنی یا کلیدی داری که با اون دو ردیف جدا روشن بشه یا ....
                به ولتآژ ال ای دی دقت کن که سه ولته دو ولته پنج ولته و ...
                خلاصه یه کاری بکن این عکسو ببین

این ساده ترین شکل مدار هستش البته من سه تا گروه درست کردم شما میتونی پنج تایی درست کنی و با ولتاژ بیشتری روشنش کنی و...
                نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X