اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

cy7c68013

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

cy7c68013

سلام بر دوستان و اساتید گرامی.
    آقا ما رو امروز جو گرفت رفتیم یه fpga spartan3 ,یدونه cy7c68013 و یه prom خریدیم که مثلا بتونیم پروگرامر usb برای fpga درست کنیم.خیر سرم الان مثل چیز تو گل موندم.فقط کمک. :biggrin: :mrgreen:

پاسخ : cy7c68013

اگر برنامه نویسی خوب بلد باشی می تونی بنویسی . مثلا C# یا ویژوال سی

دیدگاه

میشه این برنامه رو با اسمبلی هم نوشت؟بعد برنامه رو با چه نرم افزاری بریزیم توی cy7c68013؟از طریق چه رابطی میشه اینکارو کرد؟من منظورم رابط برای cy7c68013 نه fpga.از طریق همون usb?

دیدگاه

سلام
        چون متحول شدی بیشتر توضیح می دم
        اول بگو چرا cy7c68013؟ شما می تونید از FT2232 استفاده کنید؟ چرا چون توابع نرم افزاری و مد سخت افزاری برای پیاده سازی jtag داره.
        وقتی htag پیاده سازی شد حالا می تونید با fpga ارتباط برقرار کنی.
        راه ساده تری هم هست. شما با هر چیپ usb مثلا ft245 که در حالت بیگ مد قرار بگیره می تونید با برنامه نویسی الگوریتم برنامه ریزی fpga را پیاده کنید.
        این الگوریتم برای مثلا spartan 3 در دیتا شیت او هست .البته چون یک استاندارد هست برای هر خانواده ایی که پیاده سازی کردی با کمی تغییر برای بقیه قابل اجرا هست
        امید وارم به کار شما بیاد

دیدگاه

مرسی فاضل جان.واقعیتش من با ft232bm کار کردم.اتفاقا اونم یه مد داشت که بهش میگفتن بیت بنگ که باهاش میشد fpga رو کانفیگ کرد.یکی از مشکلات در اونجا هم همین بود که چجوری بیت بنگ رو راه بندازیم.که گشتم اطلاعاتی پیدا نکردم متاسفانه.حالا نمیدونم این مدلای دیگه ای که از ftdi گفتی کار متفاوتی نسبت به ft232bm انجام میده یا نه؟

دیدگاه

منظورت از بیگ مد همون بیت بنگ مده؟
            بعد من یه جا دیگه تو همین بخش fpga خوندم که یکی از دوستان با ftdi کار کرده بود مثل اینکه باگ داشته و جواب نگرفته.بعد رفته سراغه cypress! ما هم دیگه گفتیم یه عزت زیاد به ftdi بگیمو ,یه آغوشه بازم به cypress بدیم.

دیدگاه

بله منظورم همونه
              من ft245 را در این مد برنامه نویسی کردم و آموزش اون را هم توسایت گذاشتم. اگر خواستی وارد بحث الگوریتم بشی من یکمی بلدم.

دیدگاه

یک سرچی توسایت انجام بده . یک نسخه هم مجله نویز چاپش کرد

دیدگاه

شرمنده شما ببخشید :cry:
                  شما تو سایت بگرد اگر نبود همین الان برای شما ایمیل می کنم . خوبه؟

دیدگاه

سلام
                    http://www.4shared.com/rar/YYVVwg17/FT_Code_vbn.html?
                    توضیحات همراه نمونه برنامه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X