اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک فوری برای رفع مشکل قرار گرفتن CPU در حالت 100 درصد خودش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک فوری برای رفع مشکل قرار گرفتن CPU در حالت 100 درصد خودش

سلام خدمت دوستان گرامی
    من دیروز داشتم نرم افزار اورکد نصب می کردم و قبل و بعدش داخل اینترنت هم بودم (در هنگام نصب اینترنت قطع بود) و در تمام این مدت انتی ویروس را خاموش کرده بودم
    حالا مشکلی که دارم اینه که CPU من نزدیکه ای 100 درصد رفته و وقتی میرم داخل task manager هیچ نرم ا فزار یا برنامه ای را نمی بینم که از CPU این قدر کار بکشه انگار همه چیز به صورت مخفی دارد انجام می شود برای RAM هم همین طور، حالا یک نرم افزار بخوام باز کنم مصیبتی شده و سریع سیستم هنگ می کنه
    برای ویندوز XPحالتی داشتیم که به بهترین شرایط قبلیش برمی گشت اینجا باید چه کنیم
    دوستان لطفا راهنمایی کنید :angry: :angry:
    I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

پاسخ : کمک فوری برای رفع مشکل قرار گرفتن CPU در حالت 100 درصد خودش

ویندوزتون سونه یعنی؟!
    داخل تسک منیجر، اون پایین باید تیک
    Show processes from all users
    رو بزنید، تا بتونید تمام پروسه ها رو ببینید.
    اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

به نظرم ویروسی شده

کل سیستم را اسکن کن

--------------------------- --------------------------

دیدگاه

دوستان تازه فهمیدم چی شده انتی ویروسم که کسپر هستش را برای نصب یک برنامه در حالت pause قرار داده بودم الان هنوز توی اون حالت گیر کرده و انتی ویروس داره CPU را می خوره، کسی چیزی به ذهنش می رسه نمی خوام پاکش کنم :angry: :angry:

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

یعنی وقتی سیستم ری استارت هم میشه در همون حالته این کسپر به درد نخور :mrgreen:
          نیمشه دوباره enable کنیدش که از حالت هنگ درآد؟
          اگر جواب نداد وارد safemode ویندوزتون بشید و از اونجا حل و فصلش کنید
          اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
            یعنی وقتی سیستم ری استارت هم میشه در همون حالته این کسپر به درد نخور :mrgreen:
            نیمشه دوباره enable کنیدش که از حالت هنگ درآد؟
            اگر جواب نداد وارد safemode ویندوزتون بشید و از اونجا حل و فصلش کنید
            ممنون
            بیچاره انتی ویروس اینقدر enable,disable کردم قاطی کرده بود ، نمی دونم چش شده بود پاکش کردم دارم نسخه 2013 می ریزم
            ممنون از همگی

دیدگاه

اقا منم این مشکل رو دارم !

رم و سی پی یو بعضی وقت ها می چسبه به 100 !

جالب این جاست دقیقا 50 درصد سی پی یو رو یاهو مسنجر و 50 تا دیگه رو مدیا پلیر استفاده می کنه !

وقتی Show processes from all users هم میزنم چیز خاصی نیست فقط یه فایل به اسم svchost.exe گاهی وقت ها مقدار مصرف رم و سی پی یوش بالا میره !

موفق باشید
              ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کیان
                اقا منم این مشکل رو دارم !

رم و سی پی یو بعضی وقت ها می چسبه به 100 !

جالب این جاست دقیقا 50 درصد سی پی یو رو یاهو مسنجر و 50 تا دیگه رو مدیا پلیر استفاده می کنه !

وقتی Show processes from all users هم میزنم چیز خاصی نیست فقط یه فایل به اسم svchost.exe گاهی وقت ها مقدار مصرف رم و سی پی یوش بالا میره !

موفق باشید
                سلام به دوستان گرامی مخصوصا اقا کیان
                برای پیدا کردن اینکه کدام نرم افزار داره سرعت Cpu را می گیره و مخصوصا زمان هایی که به ظاهر هیچی توی صفحه task maneger نشان نمی دهد ولی CPU داره خودشو می کشه
                داخل همون task manager داخل تب Resource monitor ,performance بزنید در آنجا به صورت کامل تر به بررسی فایل های اجرای خود بپردازید و نرم افزار خراب کار را پیدا کرده و به اشد مجازات برسونید (کیان که فکر کنم نرم افزار داغون کنه ، اول پاکش می کنه بعد CD اون می گیره با چکش له می کنه :biggrin
                معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
                اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
                آموزش Modelsim

دیدگاه

سلام خسته نباشید
                  من هم با بالا رفتن درصد مصرف سی پی یو مشکل دارم که تا 100 درصد میرسه و گاهی اوقات صفحه ابی میاد و ریست میشه این مشکل را هنگام اجرای بازی ها دارم مدل سی پی یوم intel g3220 3ghz x2 درجه حرارت سیستم معمولیه و درجه حرارت سی پی یو هم مشکل نداره اما تا وارد بازی میشه تو تسک منجیر درصد مصرف سی پی یو توسط بازی بین 70تا 100درصد لطفا راهنماییم کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X