اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی و برنامه نویسی نرم افزار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی و برنامه نویسی نرم افزار

سلام.
    یک سوال
    برای طراحی و ساخت یک نرم افزار باید از کجا شروع کرد؟
    لطفا کمک کنید.
    ممنون.

پاسخ : طراحی و برنامه نویسی نرم افزار

نوشته اصلی توسط alireza.h
    سلام.
    یک سوال
    لطفا کمک کنید.
    ممنون.

سلام
    باید در گام اول بری دنبال نرم افزارایی قابلیت ساخت این کار دارن مثل سری نرم افزار Visual Studio به نظر من از vb شروع کنی بهتره.آسونه، بعد با آشنایی که نسبت به این نرم افزار پیدا کردی می تونی روی نرم افزارهای سطح بالاتر کار کنی.
    سورس های آموزشیم که ماشالله زیاده موفق باشی.

دیدگاه

ممنون از راهنماییت.

دیدگاه

سلام.
        یک سوال
        لطفا کمک کنید.
        ممنون.

اگه می خواهی در حد حرفه ای بتونی کار کنی و توی شرکتی مشغول بشی بهتره که بری به یه سری شرکت هایی که مد نظرته سر بزنی ببینی بیشتر تو چه محیطی کار می کنن بعد بر اساس اونها تصمیم بگیر کدوم زبان رو انتخاب کنی
        چون اگه زبانی رو انتخاب کنی که در نزدیکی های خودت شرکتی در اون زمینه فعالیت نداشته باشه مجبوری یا مستقل کار کنی (که شدنش خیلی سخته) یا از خونه زیاد فاصله داره و ....

در حال حاضر سی شارپ + دات نت رو ادامه بدی توی اکثر شرکتها می تونی مشغول بشی

اگه از روی علاقه می خواهی یه چیزی یاد بگیری به نظرم بهتره بری سراغ سورس بازها برای تحت وب از php استفاده کن و برای اپلیکیشن از لازاروس و ...

فقط یه زبانی رو یاد بگیر که دورش تموم نشده باشه نه این که نیاز نباشه ها سی شارپ به مراتب بالاتر از وی بی هستش شاید ممکنه که بگید من خودم سی شارپ کار می کنم برا همین می گم نه من خودم دلفی کار می کنم در هر حال موفق باشید
        ندن ساقی صفا اهلی ، غم دنیادن آیریلماز ** گتیر دولدور گینه جامی ، بالیخ دریادن آیریلماز
        غنیمتدیر بو دم ساقی ، گتیر دولدور گنه جامی ** جهاندا رسمدور عاشق ، می و مینادن آیریلماز

دیدگاه

خیلی ممنون بخاطر توضیح مفیدت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ele_sav
            فقط یه زبانی رو یاد بگیر که دورش تموم نشده باشه نه این که نیاز نباشه ها سی شارپ به مراتب بالاتر از وی بی هستش شاید ممکنه که بگید من خودم سی شارپ کار می کنم برا همین می گم نه من خودم دلفی کار می کنم در هر حال موفق باشید
            جناب ele_sav سلام
            قصد جسارت ندارم ولی یه مطلب گفتم متذکر بشم بد نباشه(خیلی در مورد vb کم لطفی کردید).قابل توجه شما،هنوز که هنوز دوره vb تموم نشده، من رشتم برق هست و تو رشته ی ما بسیار کاربرد داره حتی خیلی از کارایی که حتی فکرشو نمی کنید باهاش انجام می دن.یه مثال از این کارها که اخیرا قسمت هایی شو دیدم پردارش تصویره که بطور معمول با مطلب یا لب ویو ویا vc و... انجام می دن یا انواع رابط های کاریری با کامپیوتر.کسی منکر این نیست که c شارپ خیلی قدرتمنده ولی سطح کارهایی که امثال ماها انجام می دیدم هرچه قدر بالا باشه اگر از vb واقعا بدونید می تونید انجام بدید. وبه نظر من برگه برنده ی vb و همچنین دلفی سادگی در یادگیریش هست.

دیدگاه

جناب mir elk و ele_sav و سایر دوستان
              یک سوال
              من میخوام یک نرم افزار برای یک دستگاه طراحی کنم.
              که این نرم افزار تقریبا حرفه ای باید باشه.ینی قابلیت هایی مثل فیلتر کردن و ثبت و ذخیره داده و پردازش سیگنال و نمایش انیمیشن براساس سیگنال و ... داشته باشه.
              برای این ویژگی ها c یا c++ یا vb یا لب ویو؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
              ممنون از راهنمایی هاتون.

دیدگاه

جناب mir elk و ele_sav و سایر دوستان
                یک سوال
                من میخوام یک نرم افزار برای یک دستگاه طراحی کنم.
                که این نرم افزار تقریبا حرفه ای باید باشه.ینی قابلیت هایی مثل فیلتر کردن و ثبت و ذخیره داده و پردازش سیگنال و نمایش انیمیشن براساس سیگنال و ... داشته باشه.
                برای این ویژگی ها c یا c++ یا vb یا لب ویو؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
                ممنون از راهنمایی هاتون.
                با اجازه اساتید
                من برای کارهایی که شما گفتید لب ویو پیشنهاد میدم چون اصلا برای همین کار طراحی شده و تمامی نیاز شما در پردازش سیگنال پوشش میده
                به علاوه ظاهر نرم افزاری که با لب ویو طراحی میشه چند سر و گردن حتی از #C بالاتره
                [glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow]

دیدگاه

ممنون از آقای ADMIN
                  از مشورت سایر دوستان هم خوشحال میشم استفاده کنم.
                  ممنون.

دیدگاه

من هم لب ویو رو پیشنهاد میکنم (چون 90 درصد کار رو خوش انجام میده بقیشم شما انجام ندی بازم حرفه ای بنظر میاد )

دیدگاه

سلام
                      با توضیحاتی که شما دادید و پیرو نظر دوستان منم لب ویو رو پیشنهاد می کنم.

دیدگاه

مرسی از همه.
                        میرم لب ویو رو بخورم
                        :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X