اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای اموزش avr از مبتدی تا حرفه ای ( نیازمند کمکتون هستم)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای اموزش avr از مبتدی تا حرفه ای ( نیازمند کمکتون هستم)

با سلام
    نمیدونم تاپیکم رو جای درستی گذاشتم یا نه . اگر جای درستی نیست از مدیر محترم خواهش دارم به صفحه ی مورد نظر راهنماییم کنه.
    اما از شما اساتید محتر خواهش دارم منو در جهت درست یادگیری Avr به طور جامع قرار بدید.
    من خودم تا حد دانشگاهی با زبان سی کار کردم اما از دوستان خواهش میکنم کتابهای معتبر و خوبی که در این زمینه ( برنامه نویسی) و کل مطالب مربوط به avr رو سراغ دارند به من معرفی کنن.
    خواهش میکنم بهم بگید چون من گیج شدم هر کس یه چیزی میگه و میدونم که حرف شما اساتید معتبر تر از حرف بقیه هست.
    منتظر کمک شما دوستان هستم .
    بدرود
    در کشوری که تنها دولت حق حرف زدن دارد هیچ حرفی را باور نکنید

پاسخ : راهنمایی برای اموزش avr از مبتدی تا حرفه ای ( نیازمند کمکتون هستم)

سلام.
    بهترین کتاب جهت یاد گیری avr به زبان C با کامپایلر Codevision این کتاب هست (از نظر بنده) :
    مرجع کامل میکروکنترلرهای AVR
    انتشارات نص
    تالیف : پرتوی فر , مظاهریان , بینانلو

دیدگاه

سلام
      بنده تا دلت بخواد کتابهای مختلف رو خوندم ولی به نظر من بهترین کتاب برای زبان سی کتاب میکروکنترلرهای AVR با پروژه های 100%عملی نوشته مهندس جابر الوندی.
      خدایی ادم یاد می گیره کار کنه نه کپی کنه!!!!!
      چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Behnam M.Omran
        سلام.
        بهترین کتاب جهت یاد گیری avr به زبان C با کامپایلر Codevision این کتاب هست (از نظر بنده) :
        مرجع کامل میکروکنترلرهای AVR
        انتشارات نص
        تالیف : پرتوی فر , مظاهریان , بینانلو
        سلام
        به نظر من در حال حاضر بهترین کتابی که تو بازار دیدم جدیدا آموزش کاربردی avr از انتشارات جهاد دانشگاهیه که مولفینش خلج منفرد-حقگویی و حکیمی هستن و به زبان C و با نرم افزار کدویژن هستش خیلی خوب و کاربردی و مهم تر از همه ساده مطالبو توضیح داده و برای کسی که میخواد AVR رو تازه شروع کنه بنظرم بهترین کتابه به کار من که خیلی اومد انصافا دمشون گرممممممم ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X