اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با لایسنس کردم Modelsim10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با لایسنس کردم Modelsim10

درود بر دوستان عزیز

من model sim10 رو نصب کردم اما هرچقدر سعی میکنم نمیتونم اجراش کنم از لاینسس ایراد میگیره .
    برنامه رو از لینک زیر گرفتم :
    http://www.techno-electro.com/352-%D...lSim10-0C.html
    روی ویندوز 7 64bit و XP 32bit امتحان کردم
    اموزش کرکی که خود سایت قرار داده به صورت زیره:
    فایل های - MentorKG و MGLS را در مسیر زیر کپی کنید :
    C:\modeltech_10.0c\win32
    2 فایل - MentorKG را اجرا کنید و منتظر بمانید تا فایلی با فرمت txt تولید شود . این فایل را در مسیر دلخواه ) به عنوان مثال : C:\ modeltech_10.0c\win32 ( ذخیره کنید .
    3 مسیر زیر را دنبال کنید : -
    Right Click My Computer -> Properties -> Advanced System Setting -> Advanced -> Enviroment Variables
    از پایین منوی User Variables گزینه ی New را انتخاب کنید . در قسمت Variable Name عبارت LM_LICENSE_FILE را تایپ
    کنید و در قسمت Variable value مسیری را که فایل لایسنس تولید شده در مرحله 2 را ذخیره کرده اید تایپ کنید ) با توجه به مثال قبل :
    C:\ modeltech_10.0c\win32 \license.txt . )
    دو باره از پایین منوی User Variables گزینه ی New را انتخاب کنید . در قسمت Variable Name عبارت MGLS_LICENSE_FILE
    را تایپ کنید و در قسمت Variable value مسیری را که فایل لایسنس تولید شده در مرحله 2 را ذخیره کرده اید تایپ کنید ) با توجه به مثال
    قبل : C:\ modeltech_10.0c\win32 \license.txt . )

پاسخ : مشکل با لایسنس کردم Modelsim10

سلام
    من این نرم افزارو رو از همون سایت گرفتم و رو ویندوز 7 و ویندوز 8 (هم 64 بیتی و هم 32 بیتی) جواب داد.
    اون مشکلی که گفتی به نظرم دو تا دلیل داره:
    1. یکی اینه که ممکنه آدرس فایل لایسنس رو درست بهش ندادی
    2. یکی دیگه هم به خاطر اینه که وقتی آدرس لایسنسو تو اون دوتا فیلد میذاری کپی نکن، خودت بنویس. چون وقتی کپی می کنی حتی اگه یه فاصله هم داشته باشه برنامه اجرا نمیشه.
    ---------
    .
    .
    ...........

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X