اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رگولاتور بانک خازنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رگولاتور بانک خازنی

دوستان من دارم روی مدار کسینوس فی متر کار میکنم و از روش تبدیل شکل موج جریان و ولتاژ به شکل مربعی و از اینتراپت میکرو استفاده میکنم ولی تو برنامه نویسیش گیر کردم :redface:
    تو سایت سرچ کردم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد اگه کسی از دوستان برنامه این پروژه رو با بسکام داره از ما دریغ نکنه :smile: البته شکل مدار به شکل زیره(هنوز کامل نیست) این پروژه رو برای ساخت رگولاتور بانک خازنی میخوام.
    البت نمی خوام از روی دوستان کپی کنم فقط می خوام جاهایی که خودم ایراد دارمو متوجه و برطرف کنم.
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

پاسخ : رگولاتور بانک خازنی

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=69405.msg409277#msg409277
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

پاسخ : رگولاتور بانک خازنی

ببین من روش رو بهت می گم ولی برنامه ایناشو خودت باید ردیف کنی تو زیر برنامه اینت که میری یه متغیر چک کن اگر صفر بود یکی افزایش بده مهم نیست که کدوم اول یا دوم تو جفتش اینو بنویس بعد هر موقع که افزایش دادی یک تایمر رو روشن کن بعد تو جفت اینتراپت ها چک کن اگر داخل شدی و اون متغیر افزوده شده بود یعنی دومین اینتراپته حالا بیار تایمر رو نگه دار و مقدار فاصله مابین رو بهت می گه ولی برای اینکه تشخیص بدی ولتاژ جلو یا جریان بیا و تو همین شرط اول اگر تو اینت جریان بودی یک متغیر دیگه رو یک کن و اگر تو اینت ولتاژ بودی متغیر دیگه رو یک کن بعد آخر کار اونجایی که تایمر رو نگه داشتی با توجه به مقدار تایمر و اینکه کدام حالت رو فعال کردی تشخیص بده که باید کدوم خروجی چی بشه بعد همون جا تمام متغیرات رو صفر کن تا برای بار بعدی بتونی ازشون استفاده بکنی
      همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X