اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشکیل تیم برای ساخت کشتی جنگی هوشمند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشکیل تیم برای ساخت کشتی جنگی هوشمند

سلام دوستان
    من دارم رو کشتی جنگی مدل کار می کنم
    این کشتی 1.5 متر طول داره و قراره به دو صورت هوشمند و دستی کنترل بشه
    اگر کسی علاقه داره تو این موضوغ با من هم کاری کنه خوشحال میشم به من اطلاع بده
    اکر کسی هست بگه تا من اطلاعات بیشتری در اختیارش بزارم

اضافه شده در تاریخ :
    من خودم تا حدودی کار کردم بدنه وسیستم هدایت دستیش رو کامل کردم
    این پروژِه شامل چند بخشه از جمله رهگیری ..پرتاب موشک....شناسایی
    و یه قسمت که وقتی موشکی به کشتی برخود کرد از خودش یه سری واکنش نشون بده
    ببین تو کدوم قسمت علاقه به کار داری تا من توضیحات بیشتری بدم
    در ضمن اگه بخوای با هم صحبت کنیم من هر شب ساعت 10
    هستم on
    id: hadi_svs
    yahoo

پاسخ : تشکیل تیم برای ساخت کشتی جنگی هوشمند

بهترین کاری روکه میتونم انجام بدم طراحی pcb هستش اگه به کارت میاد خوشحال میشم همکاری داشته باشیم.
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم!

http://s1.picofile.com/file/7559155913/wer5tyui.jpg

دیدگاه

ممنون از هر کمکی استقبال می کنم

دیدگاه

به هرحال اگر جایی از کارت به مشکل خوردی دوستانی دارم که میتونند بهت کمک کنند.
        امضا بلد نیستم انگشت میزنم!

http://s1.picofile.com/file/7559155913/wer5tyui.jpg

دیدگاه

من الان تو قسمت موشک اندازش مشکل دارم
          می خوام که بتونه یه کشتی دیگه رو تا برد 10 متریش بزنه طوری که سنسورای کشتی دوم تشخیص بدن که یه برخورد بهش انجام شده
          اگه کسی ایده ای داره لطفا بگه

دیدگاه

آقا هادی شما کدوم دانشگاه درس میخونیدو کجا زندگی می کنید؟اینم برای تبادل اطلاعات و کار خیلی مهمه. در ضمن سوال خودم اینه که شما برای تامین انرژی چه طرحی دارید و از کجا تامین میشه؟
            جانم به فدای ائمه اطهار
            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

من ساکن تهرانم
              ولی در شمال درس می خونم
              میشه در مورد سوالتون بیشتر توضیح بدین

دیدگاه

کلا یکم راجع به طرحتون توضیح میدید ؟ هدف پروژه چیه؟ سیستم کنترلیتون قراره مبتنی بر چی باشه؟ در چه سطحیه پروژه تون ...

دیدگاه

آقا منم عضو تیم رباتیک دانشگاه هستم تا جایی که بتونم کمکت میکنم
                  انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

دیدگاه

دوستان عزیز طرحی که من دارم فعلا یه طرح اولیه هست که میشه ارتقاش داد
                    اگر یکم روی طرح کار انجام بدیم که بشه از اون توی پارک های علم و فناوری یا ارگان های نظامی دفاع کرد
                    میشه کارای خوبی انجام داد
                    من رو مدل اولیه که خودم از کشتی درست کردم از رادیو کنترل استفاده کردم
                    طرح های کلی زیادی تو ذهنم هست ولی برای شروع یه تیم باید تشکیل بدم
                    پس هر کی علاقه داره لطفا id خودش رو بده تا هماهنگی های لازم رو انجام بدم

دیدگاه

دوستانی که علاقه به همکاری دارند لطفا تخصص خودشون و اینکه تو چه زمینه ای میتونن کمک کنن رو مشخص کنند
                      و شهر اقامتشون.....

دیدگاه

سلام آقا هادی.دوست من این طرحی که شما داری نکات مبهم زیاد داره.خیلی چیزا رو باید در نظر بگیرید.اگه دارای نقاط جالب،ابتکاری و قابل اتکایی هست توصیه میکنم همه جا مطرح نکنید.نکته دیگه هم من جاهایی رو میشناسم که میشه روشون حساب کنی.فقط حواست باشه که اشتباهاتی که من کردم رو شما نکنی که پشیمون شی :cry:موفق باشی :applause:

دیدگاه

سلام
                          ممنون از اینکه به فکرمی
                          امیدوارم بتونم از تجربیاتت استفاده کنم

دیدگاه

من یک ایده داشتم درباره ساخت کشتی یا قایق بدون نیاز به سوخت همه جای دنیا بره ولی فکر نکنم همه ایدم به دردتون بوخوره.
                            سلول خورشیدی بزار رو کشتیت که یکم از برقشو تامین کنه. البته این ایده کاملم نیست.
                            برای موشک مثلا می تونی یک پالس آلتراسونیک با فرکانس بالا بزنی به کشتی دیگه و هر کشتی چند سنسور گیرنده داشته باشه که تشخیص بده تیر خورده قرق بشه
                            البته برای این می گم فرکانس بالا که صوتش باریک باشه و یکم نشان از دقت بالا بده. و در ضمن با سرعت صوت حرکت می کنه که یکم شبیه پرتاب گلوله توپ در واقعیته.
                            یا مثلا برای شبیه سازی حرکت موشک می تونی طول پالسو زیاد کنی مثلا 3 ثانیه پالس بدی بعد کشتی طرف بفهمه موشک خورده. یعنی مثلا موشک 3 ثانیه طول می کشه بهش برسه.
                            برای سیتم رادار می تونی از آلتراسونیک استفاده کنی چون اونطور که می یگ فواصل کمه پس آلتراسونیک خوبه. یک فرستنده گیرنده فرکانس بالا که تو جهات مختلف بچرخه صوت بزنه اطرافش.
                            می تونی پایین کشتی رو به شکل U برعکس بسازی که تعادلش بهتر بشه.
                            همینا کافیه دیگه یک رادار چند تا توپ آلتراسونیک و سیستم حرکتی. می تونی یک برنامه ساده بنویسی که شناسایی و انهدام کنه.
                            ولی من فکر کنم بیشترین مشکل در مکانیکش باشه.
                            در ضمن پیزو های فرکانس بالا تو ایران خیلی سخت پیدا می شه.
                            برای قطب نما اینو پیشنهاد می کنم چون که اولا 3 مهورس دومان دقتش بالاست سوما شتاب سنج روش داره چهارما قیمتش مناسبه.CMPS10
                            http://roboeq.com/modules.php?op=modload&name=Web_Links&file =index&req=viewlink&cid=88
                            ولی ریسپاندش یکم کنده اگه ریسپاند سریع می خاهی CMP03 ولی خیلی به تغیرات شتاب و ضربه و اینا حساسه.
                            اینم تنها پیزویی که به صورت ماژول کامل وجود دارد در ایران که من می شناسم:SRF235 420,000 تومن نا قابل
                            http://roboeq.com/modules.php?op=modload&name=Web_Links&file =index&req=viewlink&cid=29
                            قکر کنم اگه واقعا می خواهی بسازی بهتره از خارج سفارش پیزو فرکانس بالا بدی.
                            یک راه حل دیگه هم اینه که با پیزو فرکانس 40 کیلوهرتز خودت سنسور بسازی و بزاریش توی یک لوله بلند عایق صوتی یا جذب کننده صوت بهتره. اونوقت می تونی تقریبا یک باریکه صوت داشته باشی.
                            موفق باشی

دیدگاه

آقا هادی هنوز جواب منو ندادین که برای تامین انرژی چکار می کنید؟چجوری موتورهاش به حرکت در میان؟
                              جانم به فدای ائمه اطهار
                              می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X