اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کیت های غیر واقعی و دروغین سام استار الکترونیک

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کیت های غیر واقعی و دروغین سام استار الکترونیک

دوستان من یک کیت بنام امپلی فایر 500 وات استریو سام استار الکترونیک خرید کردم ولی متوجه شدام این کیت فوق فوقش 100 استریو بتونه قدرت بده چون تغذیه ورودی اون 24 ولت 5امپر هست و در کل تا ترازیستور ماسفت به قول نوشته اش داره که اون رو هم چون شماره ترانزیستور ها شو پاک کردن قابل استناد نیست
    از دوستان خواهش میکنم هر جا کیت غیر استاندارد و تقلبی دیدن به اطلاع دوستان برسونن تا همه اگاه بشن
    عکس بسته بندی و کیت رو میزارم تا دستان نظر بدن

پاسخ : معرفی کیت های غیر واقعی و دروغین سام استار الکترونیک

نوشته اصلی توسط rezabeirag
    دوستان من یک کیت بنام امپلی فایر 500 وات استریو سام استار الکترونیک خرید کردم ولی متوجه شدام این کیت فوق فوقش 100 استریو بتونه قدرت بده چون تغذیه ورودی اون 24 ولت 5امپر هست و در کل تا ترازیستور ماسفت به قول نوشته اش داره که اون رو هم چون شماره ترانزیستور ها شو پاک کردن قابل استناد نیست
    از دوستان خواهش میکنم هر جا کیت غیر استاندارد و تقلبی دیدن به اطلاع دوستان برسونن تا همه اگاه بشن
    سلام
    عزیزم شمشیر رو از رو بستی!
    کاری به کاره این شرکتهایه داخلی نداشته باشین
    تولید کننده همینجوری و بدون اطلاع رسانی شما دوستان دچار مشکل هستش عزیزم
    فقط و فقط به خاطر جنسایه چینی
    عزیزم هزینه برد خالی برای یه امپ 500 وات واقعی بالایه 15000 تومن در میاد اونوقت شما به یه نوشته کذایی رویه بسته بندی اعتماد کردی
    سادگی از خودت بوده
    شاید باور نکنید
    من برایه اینکه امپ دست ساز خودم رو بسازم و رو ماشینم بگذارم از 16 ماه پیش تا حالا بالایه 14 میلیون هزینه کردم که بیشتر هرینه تحقیق شده ولی هنوز نساختمش
    در واقع هنوز منبع تغذیه سوییچینگ ندارم
    میخواستم منبع تغذیه معرفی شده در سایت IOR رو بسازم که هنوز قطعات دستم نرسیده
    خودت بساز
    بهترین لذت رو داره
    خوش بگذره دوستان :smile:

دیدگاه

من دوسال پیش برای یه کار فوری فوتی نیازمند به کیت آمپ شدیم و رفتم این مدارو خریدم 10 تومن. بعدش دیدم کیفیتش آشغاله و رفتم پس دادم و به جاش مدار STK با 4192II خریدم که خیلی بهتر بود. من که اصلآ ازین مدار راضی نبودم. :NO:
      stk تا الاتم داره کار میکنه و مشکلی نداشته و قدرتش دوتا 50 وات واقعی رو 8 اهم هستش .
      دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

سلام
        اقا رضا بیشتر اینجور کیتا همین طورن شرکتا فقط میان یه چیز سر هم میکنن و میفروشن اگه بخوای یه چیز خوبی داشته باشی باید خودت دست به کار بشی و بسازی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa65
          سلام
          اقا رضا بیشتر اینجور کیتا همین طورن شرکتا فقط میان یه چیز سر هم میکنن و میفروشن اگه بخوای یه چیز خوبی داشته باشی باید خودت دست به کار بشی و بسازی
          بله این مداری که شما میگین از محصولات سام کیت بود؟
          اون رو هم رو جعبه نوشته 200 وات استریو؟
          اره؟
          این سازنده قلابی نه ادرسی نه تلفنی هیچی رو کیت و جعبه اش نداره ! فقط یه ایمیل عوضی !
          به نظر من باید همه بیان از ایر کیت های این متقلب هم حرف بزنن!
          راتی این هم ایمیل این متقلب SHOJAATMARKET@YAHOO.COM

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X