ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    2011/08/17
    4
    0

يک سوال درمورد مخابرات سيستم

سلام دوستان اکا، من ترم چهار برقم و قراره ترم بعد انتخاب گرايش کنم، از الکترومغناطيس زياد خوشم نمياد، شايد به خاطر اينکه خوب نخوندمش و نمره ي خوبي نگرفتم، ولي مي خوام برم مخابرات سيستم، که اساتيد مي گن ميدان و اينارو نداره و بيشتر سيگنال و فرکانس و مخابرات 1 و 2 هستش، که من دوس دارم و آخرش قراره بيشتر کارا با کامپيوتر انجام شه که من عاشق کامپيوتر و نرم افزار مطلبم، اولم مي خواستم برم رشته کامپيوتر ولي به دلايلي نرفتم، واسه همين مي خوام برم گرايشي که توش کامپيوتر باشه، سوالم اينه که آيا مخابرات سيستم زياد کاربرد داره ايران و کار براش هست يا مخابرات ميدان؟ البته ميگن ايران کلا برا مخابرات کار کم داره، موندم چه کنم، الکترونيکمم بد نيست، دوسشم دارم، به نظر شما کدوم بهتره و اگه بشه يکم درمورد گرايش مخابرات سيستم صحبت کنيد. ممنون :nerd:
    2012/10/25
    172
    0

پاسخ : يک سوال درمورد مخابرات سيستم

این راهنمایی هارو کدوم استاد بهت کرده ؟؟! :-j

اتفاقا ً اصلا مغناطیس مال رشته مخابراته ، هم تو کنکور ارشد برای گرایش مخابرات بالاترین ضریب (4) رو داره و هم تو انشاا... ارشد مخابرات رفتی مغناطیس 2 رو هم باید پاس کنی
    ماکه رفتیم خدمت (فعلا که 14 ماهش گذشت).........چون میگذرد غمی نیست....

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

ببينيد کارشناسي گرايش مخابرات سيستم نداره!!! بلکه مخابرات سيستم و ميدان براي کارشناسي ارشد هست.

اگر بريد گرايش مخابرات ميدان،ماکرويو و انتن رو بايد تو ليسانس بگذرونيد و البته مخابرات 2.ولي توي ارشد که سيستم و ميدان جدا ميشن ديگه سيستمي ها کاري با مغناطيس ندارن.

همه گرايش ها هم با کامپيوتر و مطلب سروکار دارن...هر کدوم توي فيلد خودشون.

البته الکترونيک بيشتر با شبيه سازها مداراها کار داره تا مطلب اما کنترل و مخابرات (بيشتر مخابرات سيستم ) با مطلب سروکله ميزنن که اين خودش رو تو تحصيلات تکميلي بيشتر نشون ميده.

موفق باشيد
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2011/08/17
    4
    0

خيلي ممنون بابت جوابها، بله منم منظورم همون ارشد بود که سيستم و ميدان جدا مي شن و ديگه با ميدان کاري ندارن
    2012/10/25
    172
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط (فرشته)

اگر بريد گرايش مخابرات ميدان،ماکرويو و انتن رو بايد تو ليسانس بگذرونيد و البته مخابرات 2.ولي توي ارشد که سيستم و ميدان جدا ميشن ديگه سيستمي ها کاري با مغناطيس ندارن.

موفق باشيد
    مهندس فکر میکنم ماکرویو و انتن جزء مغناطیس 2 هستن ها !!

2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط tifoos
    مهندس فکر ميکنم ماکرويو و انتن جزء مغناطيس 2 هستن ها !!
    نه چيزي به اسم مغناطيس 2 نداريم تو ليسانس...ماکرويو و انتن و ميدان امواج جداست تو ارشد هم همه اينا يه 2 ميخوره يعني مغناطيس 2 ماکرويو 2 و.....
    البته ارشد ميدان

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskhan
    خيلي ممنون بابت جوابها، بله منم منظورم همون ارشد بود که سيستم و ميدان جدا مي شن و ديگه با ميدان کاري ندارن
    خب اگر ارشد سيستم رو انتخاب کنيد درسهاش اصلا به ميدان و مغناطيس کاري نداره بايد و بيس کارش امار و احتمالات هست!!
    و البته مخابرات 2.تا دلتون بخواد هم مطلب داره و کد نويسي
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2012/10/25
    172
    0

نه چيزي به اسم مغناطيس 2 نداريم تو ليسانس...ماکرويو و انتن و ميدان امواج جداست تو ارشد هم همه اينا يه 2 ميخوره يعني مغناطيس 2 ماکرويو 2 و.....
    البته ارشد ميدان
    من تا جاییکه یادمه تو دوره لیسانس البته الان خیلی وقته گذشته :-B کتاب دیوید چنگ که مرجع اصلی بود می خوندیمش تا فصل 6 یا 7 دقیقا خاطرم نیست کدوم اما تا فصل "قانون فارادی" که تدریس می شد رو البته خودمون گذاشته بودیمش مغناطیس 1 و از اون فصل به بعد رو میگفتیم 2 (در کل کتاب به اسم مغناطیس بود)
    بعد سرفصل های امواج ماکروویو و آنتن و . . . جزء سرفصل های مغناطیس2 (که خودمون به این اسم گذاشته بودیمش) می شدن

2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط tifoos

من تا جاييکه يادمه البته الان خيلي وقته گذشته :-B کتاب ديويد چنگ که مرجع اصلي بود مي خونديمش تا فصل 6 يا 7 دقيقا خاطرم نيست کدوم اما تا فصل "قانون فارادي" که تدريس مي شد رو البته خودمون گذاشته بوديمش مغناطيس 1 و از اون فصل به بعد رو ميگفتيم 2 (در کل کتاب به اسم مغناطيس بود)
    بعد سرفصل هاي امواج ماکروويو و آنتن و . . . جزء سرفصل هاي مغناطيس2 (که خودمون به اين اسم گذاشته بوديمش) مي شدن
    خب اره دوره ليسانس ادامه اونو تو درساي ديگه ميخونن بچه هاي مخابرات حالا چه مغناطيس 2 اسمش باشه چه انتن و يا هرچيز ديگه اي

اما اين مغناطيس پيشرفته يا 2 که ميگم تو ارشد هست رو من توي چارت ديدم و کتابشم نميدونم چيه چون سيستم هستم در حد چارت از ميدان شناخت دارم
    2010/11/26
    ایران - مشهد
    516
    94

آقا به فکر بازار کار نباش که بیان دنبالت
    بازار نداره
    اگه خودت میتونی براش بازار درست کنی که هیچ
    وگرنه یه تاکسی بگیر برو مسافر کشی بیشتر درامد داره
    مدت هاست نیستم
    2012/10/25
    172
    0

اما اين مغناطيس پيشرفته يا 2 که ميگم تو ارشد هست رو من توي چارت ديدم و کتابشم نميدونم چيه چون سيستم هستم در حد چارت از ميدان شناخت دارم
    آره میدونم ، واسه همین گفتم اصلا مغناطیس مختص مخابراته (البته گرایشه میدان) چون طفلیا باید پیشرفتش یا همون 2 ش رو هم پاس کنن
    البته بچه های فیزیک هسته ای هم همینطورین

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17