اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ربات صنعتی(هیدرولیکی یا پنوماتیکی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ربات صنعتی(هیدرولیکی یا پنوماتیکی)

سلام به همه دوستان
    من دارم تحقیقی درباره ربات های صنعتی که از اجزا هیدرولیکی یا پنوماتیکی تشکیل شده اند ، انجام میدهم . :question:آیا کسی از شما عزیزان مقاله ای درباره ی این نوع ربات ها که ترجیحاً به زبان فارسی باشد ، دارد ؟ این که این ربات ها دقیقاً از چه اجزائی تشکیل شده است ؟ نحوه کنترل آنها و ... ؟
    ممنون میشم اگر چیزی میدونید در اختیار ما هم بگذارید . :agree:
    هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"

پاسخ : ربات صنعتی(هیدرولیکی یا پنوماتیکی)

نوشته اصلی توسط abolfazlk873
    سلام به همه دوستان
    من دارم تحقیقی درباره ربات های صنعتی که از اجزا هیدرولیکی یا پنوماتیکی تشکیل شده اند ، انجام میدهم . :question:آیا کسی از شما عزیزان مقاله ای درباره ی این نوع ربات ها که ترجیحاً به زبان فارسی باشد ، دارد ؟ این که این ربات ها دقیقاً از چه اجزائی تشکیل شده است ؟ نحوه کنترل آنها و ... ؟
    ممنون میشم اگر چیزی میدونید در اختیار ما هم بگذارید . :agree:
    سلام
    اطلاعات زیادی ندارم اما اینارو که میدونم میگم شاید بدردتون خورد.

رباتهای صنعتی از بخشای ریموت،کنترلر و بخش حرکت تشکیل میشن!(خودم برا بخشاش اسم گذاشتم اسم استاندارنشون رو نمیدونم)
    بخش حرکتی از جکهای پنوماتیک و هیدرولیک و سرو موتور و و محورهای X -Y-Z و تعدادی سنسور تشکیل شده!
    با بخش ریموت شما میتونید برنامه تون رو با کمک ال سی دی و کیبوردی که داره روی کنترلر بریزید و کنترلر سیستم رو طبق تنظیمات شما اداره میکنه.
    کار سنسورها فدبک حرکت به کنترلره !

ببخشی اگه کم و کسره

موفق باشی
    تخیل مهمتر از دانش است
    علم محدود است اما تخیل دنیا را دربر میآ‌گیرد
    آلبرت انیشتین

دیدگاه

پاسخ : ربات صنعتی(هیدرولیکی یا پنوماتیکی)

سلام به همه دوستان
      خواهشاً اگر شما عزیزان میتونید یک ربات صنعتی(هیدرولیکی یا پنوماتیکی) ساخته شده را به عنوان نمونه تجزیه کنید و شرح مختصری بدید . این کاملترین کاری هست که میشه واسه معرفی این نوع از ربات ها انجام داد . :nerd:
      هر وقت خواستید کاری بکنید، چهل سال عقب و چهل سال جلو را در نظر بگیرید. "بابابزرگ"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X