ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2012/10/21
    9
    0

نحوه استفاده از دیتاست (مجموعه) داده در متلب

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم که در اون سوال دیتاست Iris به عوان مجموعه داده در نظر گرفته شده.یعنی باید از دیتاسیت Iris در برنامه مون به عنوان مجموعه داده استفاده کنیم.بعد روی این مجموعه داده کلاس بندی انجام بدیم و اونو به سه کلاس که تو هر کلاس 50 تا نمونه هست تقسیم بندی کنیم.
    استادمون این دیتاست Iris رو به صورت یه فایل TEXT بهمون داده..چه جوری باید ازین دیتا ست در نرم افزار متلب استفاده کرد؟
    که در نهایت بتونم روش کلاس بندی انجام بدم و بعد هم با استفاده از داده هاش شبکه عصبی یک لایه و دو لایه بسازم؟ خیلی فوریه دوستان..کسی میدونه چه جوری؟ :cry:

بعد یه قسمت دیگه سوال اینه که: به منظور توليد دادههاي آموزش و آزمون در شبيه سازي هر دسته داده معرفي شده با استفاده ازFold Cross Validation
    استفاده نماييد. کسی میدونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟
    2012/10/21
    9
    0

پاسخ : نحوه استفاده از دیتاست (مجموعه) داده در متلب

بعد اون قسمت اول سوال و فهمیدم. فایل رو با پسوند .dat ذخیره کردم..بعد از دستور load استفاده کردم.کار کرد..امیدوارم درست باشه. :read:
    2009/10/21
    تهران
    2,508
    214

1-- فایل رو با هر پسوندی ذخیره کنید اما داخلش text با فاصله گذاری نوشته شده باشه متلب بصورت یه ماتریس لودش میکنه. میتونید برای اطمینان تو workspace متلب روی خروجی تابع load (با هر اسمی لودش کردین مثلا n=load(mytext.dat)) که n اسم ماتریستون میشه بعد از لود کردن. با دابل کلیک روی n مقادیر داخلی اونو با فایلتون چک کنید
    2- K fold اینطوری عمل میکنه مجموعه رو به K قسمت تقسیم میکنه k-1 قسمت رو برای آموزش و 1 قسمت رو برای داده های تست در نظر میگیره و فکر میکنم بعد از آموزش جای داده های تست با یکی از قسمتهای مجموعه آموزش تعویض میشه
    2014/10/09
    1
    0

پاسخ : نحوه استفاده از ديتاست (مجموعه) داده در متلب

سلام.ببخشيد من يه سوال داشتم.من يه پروژه دارم به اين صورت که بايد ديتا ستirisداخل متلب لود کنيم و عمليات classificaationرا با ستفاده از الگوريتم id3 روي اين ديتاست اجرا کنيم.ممنون ميشم کمکم کنيد.
    2015/09/30
    2
    0

پاسخ : نحوه استفاده از ديتاست (مجموعه) داده در متلب

سلام ببخشيد يه سوال دارم
    اگر يک فايل متني داشته باشيم که داده ها مثلا در n سطر و m ستون نوشته شده اند و بخوايم توي متلب بصورت ماتريس لود کنيم چيکار بايد کرد؟با دستور زير فايل را بصورت ماتريس 1 در N نشون ميده امکان اين کار هست که بصورت همون ماتريس nدر m نشونش بده يا بايد همه داده ها را توي اکسل وارد کنم
    fid=fopen('test.txt'
    B = fscanf(fid, '%f', [1 inf])
    ممنون
    2009/10/21
    تهران
    2,508
    214

نقل قول نوشته اصلی توسط mojalan
    1-- فایل رو با هر پسوندی ذخیره کنید اما داخلش text با فاصله گذاری نوشته شده باشه متلب بصورت یه ماتریس لودش میکنه. میتونید برای اطمینان تو workspace متلب روی خروجی تابع load (با هر اسمی لودش کردین مثلا n=load(mytext.dat)) که n اسم ماتریستون میشه بعد از لود کردن. با دابل کلیک روی n مقادیر داخلی اونو با فایلتون چک کنید
    با استفاده از دستور Load و کلمه کنترلی 'ascii'
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6