اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت برنامه برنامه ریزی میکرو با labview

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت برنامه برنامه ریزی میکرو با labview

با سلام
    کسی میدونه چطور میشه با labview یک programer application برای میکرو ها نوشت؟

پاسخ : ساخت برنامه برنامه ریزی میکرو با labview

چیشد ؟ یعنی چی ؟ بیشتر توضیح بدین

دیدگاه

اول باید ببینید هدف از انجام این کار چیه..
      انجام این کار برابر با ساخت یه برنامه مثل کد ویژن و یا بسکام هست.. چون شما تو این برنامه ها یه کد مینویسید که بتونید بین میکرو و دنیای بیرون ارتباط برقرار کنید . البته برای میکروهای َARM این مورد در لب ویو وجود داره و شما میتونید برنامه نوشته شده در لب ویو رو به کد هگز مورد نیاز میکرو تبدیل کنید..
      در کل یه موضوعی رو روشن کنم که بهتره تمرکزتون روی استفاده کازبردی از لب ویو باشه تا این طور موضوعات که در آخر هم به جایی نمیرسه..

اگر دنبال موضوع هستید من بهتون میگم :
      یه پروژه رو الان میگم هرکس دوست داشت بره دنبالش :
      ساخت ویلچر برای افراد معلولی که دارای دست و پا نیستند و ما میخواهیم کاری بکنیم که فرد فقط فکر کنه و ویلچر حرکت کنه.. نرم افزار پردازش هم لب ویو هستش.. یا علی...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا حسین وردی
        اول باید ببینید هدف از انجام این کار چیه..
        انجام این کار برابر با ساخت یه برنامه مثل کد ویژن و یا بسکام هست.. چون شما تو این برنامه ها یه کد مینویسید که بتونید بین میکرو و دنیای بیرون ارتباط برقرار کنید . البته برای میکروهای َARM این مورد در لب ویو وجود داره و شما میتونید برنامه نوشته شده در لب ویو رو به کد هگز مورد نیاز میکرو تبدیل کنید..
        در کل یه موضوعی رو روشن کنم که بهتره تمرکزتون روی استفاده کازبردی از لب ویو باشه تا این طور موضوعات که در آخر هم به جایی نمیرسه..

اگر دنبال موضوع هستید من بهتون میگم :
        یه پروژه رو الان میگم هرکس دوست داشت بره دنبالش :
        ساخت ویلچر برای افراد معلولی که دارای دست و پا نیستند و ما میخواهیم کاری بکنیم که فرد فقط فکر کنه و ویلچر حرکت کنه.. نرم افزار پردازش هم لب ویو هستش.. یا علی...
        سلام آقا حمید ممنونم از راهنمایی شما اما من می خوام یه برنامه واسه کانفیک ی RTU که ساختم بنویسم جایی دیدم که با Labview اینکار رو کرده می خواستم راهنمایی بگیرم از دوستان

دیدگاه

پس اول مشخصات RTU که ساختی رو بگو که بعد راجع به اون صحبت کنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X