اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خطا هنگام باز کردن mفایلها(متلب-ویندوز8)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خطا هنگام باز کردن mفایلها(متلب-ویندوز8)

سلام. بنده نرم افزار متلب ورژن R2010b رو روی ویندوز 8 نصب کرده ام. یکسری mفایل از قبل روی هاردم ذخیره داشتم،الان وقتی میخوام اونارو باز کنم متلب ارور میده به شکل زیر:
    Initialization error![img][/img]
    بعد از دیدن این خطا سعی کردم اول نرم افزار رو اجرا کنم سپس از داخل اون، mفایل رو باز کنم. با انجام این کار هم خطای زیر نمایش داده شد:
    File ... not found!
    یکبار سعی کردم یه ورژن قدیمی تر رو نصب کنم باز هم همین خطاها ظاهر شد. و دوباره همون ورژن اولی رو نصب کردم.
    اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم.

پاسخ : خطا هنگام باز کردن mفایلها(متلب-ویندوز8

من با ویندوز 8 کار نکردم ، ولی خوب یه ره حل آسون اگه فقط مشکلت m فایل باشه هست

اینکه یه سیستمی گیر بیاری که ویندوز 8 روش سوار نباشه و متلب نصب باشه ، بعد کافیه m فایلاتو اونجا باز کنی و محتویاتشو تو یک فایل text یا word ذخیره کنی
    بعد تو سیستمه خودت m فایل جدید باز کن و محتویات ذخیره شدت رو اینجا paste کن و حالا m فایلتو save کن
    ماکه رفتیم خدمت (فعلا که 14 ماهش گذشت).........چون میگذرد غمی نیست....

http://tif00s.persiangig.com/image/MLX90614.jpg

دیدگاه

پاسخ : خطا هنگام باز کردن mفایلها(متلب-ویندوز8)

ممنون از راهنماییت دوست عزیز، من کاریو که گفتی رو یه کامپیوتر xp انجام دادم و در کمال تعجب دیدم که همون پیغام های خطا نمایش داده میشه!! یعنی ممکنه mفایل های من اسیب دیده باشن؟ اگه اینطوره راه حلش چیه؟

دیدگاه

والا اینی که گفتی انجام دادی و نشد و از اونجاییکه خوندن m فایل ربطی به ورژن متلب نداره معنیش اینه که فایل هاتو همون اول درست سیو نکرده بودی
        و یه سوال دیگه فقط برا m فایل هات همچین مشکلی پیش میاد ؟

دیدگاه

نه، فک نکنم مشکل از سیو کردنش باشه...قبل از اینکه اون فایلا رو به کامپیوتر خودم منتقل کنم رو یه کامپیوتر دیگه تست کرده بودمشون، بعد فایلا رو ریختم تو کام خودم، بعد ویندوز عوض کردم و بعدش دیگه کار نکرد.
          نوشته اصلی توسط tifoos
          و یه سوال دیگه فقط برا m فایل هات همچین مشکلی پیش میاد ؟
          مگه غیر از mفایل، فایل دیگه ای هم هست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rooby84
            مگه غیر از mفایل، فایل دیگه ای هم هست؟
            بله هست
            m فایل ، فایل برنامه نویسی متلب هستش ، چندتا دیگه داریم مثلا فایل سیمولینک (شبیه سازی) متلب با فرمت ذخیره " mdl "

دیدگاه

سلام. متلب روی ویندوز 8 نسخه Preview کار نمی کنه و باید نسخه نهایی باشه. میتونی یکی از فایل هایی که مشکل داره اینجا پ کنی تا ما هم امتحان کنیم.
              فقط فایلهای متلب مشکل دارن یا فایلهای برنامه های دیگه هم مشکل دارن؟ چون ممکنه از رمزگذاری ویندوز باشه. اگه حالت رمزگذاری درایوها رو توی ویندوز قبلی فعال کرده باشی ولی قبل از حذف ویندوز قبلی این حالت رو غیرفعال نکرده باشی اون فایلا برای ویندوز جدید غیر قابل دسترسی میشه و هیچ راهی برای درست کردنش نیست.
              ولی اگه فقط فایلهای متلب مشکل داره شاید مشکل از چیز دیگه ای باشه.
              لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
              لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
              با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
              اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
              يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tifoos
                بله هست
                m فایل ، فایل برنامه نویسی متلب هستش ، چندتا دیگه داریم مثلا فایل سیمولینک (شبیه سازی) متلب با فرمت ذخیره " mdl "
                خب نه، من فقط mفایل دارم، فایل های سیمولینک ندارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـادی
                  سلام. متلب روی ویندوز 8 نسخه Preview کار نمی کنه و باید نسخه نهایی باشه. میتونی یکی از فایل هایی که مشکل داره اینجا پ کنی تا ما هم امتحان کنیم.
                  مال من نسخه نهایی هستش. میشه بگید چطوری باید پش کنم؟بلد نیستم.
                  نوشته اصلی توسط هـادی
                  فقط فایلهای متلب مشکل دارن یا فایلهای برنامه های دیگه هم مشکل دارن؟ چون ممکنه از رمزگذاری ویندوز باشه. اگه حالت رمزگذاری درایوها رو توی ویندوز قبلی فعال کرده باشی ولی قبل از حذف ویندوز قبلی این حالت رو غیرفعال نکرده باشی اون فایلا برای ویندوز جدید غیر قابل دسترسی میشه و هیچ راهی برای درست کردنش نیست.
                  ولی اگه فقط فایلهای متلب مشکل داره شاید مشکل از چیز دیگه ای باشه.
                  بله، فقط فایلای متلب مشکل دارن و بقیه سالمن

دیدگاه

آره دیگه برا مرحله آخر شما فایلهاتو پ کن بزار اینجا تا ماهم امتحانی بکنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rooby84
                      مال من نسخه نهایی هستش. میشه بگید چطوری باید پش کنم؟بلد نیستم.بله، فقط فایلای متلب مشکل دارن و بقیه سالمن
                      یکی از فایلهایی که باز نمیشه پلود کنید. برای پلود میتونید از سایت های persiangig.com یا picofile.com یا 4shared استفاده کنید و لینکشو اینجا بذارید.
                      با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"

دیدگاه

http://www.4shared.com/rar/aNq2gk-Z/multi_layer.html
                        این لینک یکی از اون فایل هاییه که گفتم کار نمیکنه، از راهنماییتون ممنونم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rooby84
                          http://www.4shared.com/rar/aNq2gk-Z/multi_layer.html
                          این لینک یکی از اون فایل هاییه که گفتم کار نمیکنه، از راهنماییتون ممنونم.
                          بدون مشکل اجرا شد. با Matlab R2010b نسخه پورتابل و ویندوز 7 نسخه 64 بیتی. متلب شما با فایلهای دیگه مشکلی نداره؟ یک فایل متلب دانلود کن و آزمایش کن.

دیدگاه

برا منم اجرا شد با ورژن R2011a ویندوز سون (و فکر نکنم اصلا ربطی به نوع ویندوز و ورژن متلب داشته باشه چون همه جا با پسوند m ذخیره میکنه )
                            در ضمن اصلا شما میتونی با متلب یه m فایل جدید باز کنی ؟؟

اگه آره پس همون کاری که اول بهت گفتم رو انجام بده یعنی این : :NO:
                            نوشته اصلی توسط tifoos
                            یه سیستمی گیر بیاری که متلب روش نصب باشه ، بعد کافیه m فایلاتو اونجا باز کنی و محتویاتشو تو یک فایل text یا word ذخیره کنی
                            بعد تو سیستمه خودت m فایل جدید باز کن و محتویات ذخیره شدت رو اینجا paste کن و حالا m فایلتو save کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـادی
                              بدون مشکل اجرا شد. با Matlab R2010b نسخه پورتابل و ویندوز 7 نسخه 64 بیتی. متلب شما با فایلهای دیگه مشکلی نداره؟ یک فایل متلب دانلود کن و آزمایش کن.
                              !!
                              با فایلایی که قبل از تعویض ویندوز رو سیستم بود مشکل داره و با فایلایی که جدیدن منتقل کردم به سیستمم نه!! فایلای جدید رو میتونم باز و اجرا کنم.چیزی به نظرتون میرسه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X