اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر AVR با پشتیبانی مستقیم BASCOM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر AVR با پشتیبانی مستقیم BASCOM

سلام. من یه پروگرامر نیاز دارم برای کارهام و میخوام این پروگرامر مستقیما توی خود BASCOM پشتیبانی بشه و نیازی به هیچ نرم افزار دیگه ای نداشته باشه. یه چیزی شبیه STK200/300 اما ازش بهتر و سریعتر باشه.
    ممنونم اگه راهنمایی کنید.

پاسخ : پروگرامر AVR با پشتیبانی مستقیم BASCOM

سلام دوباره. یعنی کسی یه پروگرامر سراغ نداره؟

دیدگاه

همون STK200/300 بهترین پروگرمره !
      USBasp با بسکام کار میکنه البته برنامه فلش رو خوب نمیریخت البته فکر کنم تو ورژن جدید مشکلش حل شده باشه
      در ضمن چه اسراری دارید که حتما با بسکام باید اینکارو بکنید؟!
      [br /][hr]http://pcenter.ir[hr][br /]

دیدگاه

از بس حرفه ای هستم :wow: مجبورم هی برنامه رو تغییر بدم بریزم رو میکرو و تست کنم!!!
        نمیخوام هی بین این نرم افزار و اون نرم افزار سوئیچ کنم. خستم کرده.
        usbasp که تا یادمه این مدل که تو بازار ایرانه و کپی برداری از فکر کنم سایت فیشله که تو BASCOM کار نمیکرد. شما از کدوم مدل خریدید؟

دیدگاه

استاد حرفه ای کاری نداره که
          شما خزاما رو نصب کن و اونو روی Always top بذار توی بسکام برنامه رو ببنویس با خزاما رو هم روی یه گوشه ای که گذاشتی فقط با یه کلیک برنامه تو بریز تو مخ میکرو (مثل ایه که خزاما یه ابزار بسکام در نظر بگیری)
          USBasp هم ایرانی خارجی نداره یه مداری طراحی کردن برنامه Hex اون رو با شماتیک کاملش گذاشتن توی نت اصلا بحث کپی و کرک و اینجورچیزا نیست بسکام خودش مشکل داره !
          من نخریدم خودم ساختمش با هزینه یک صدم اون توی بازار! (و با امکانات بیشتر از نوع بازاری !)

دیدگاه

سلام این خزما چیه میشه بذارید اینجا ؟منم خسته میشم بسکه میرم تو بیسکام میرم تو prog isp :angry: :angry:
            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

Download 'Khazama avr programer' in www.Khazama.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط adelavr110
                استاد حرفه ای کاری نداره که
                شما خزاما رو نصب کن و اونو روی Always top بذار توی بسکام برنامه رو ببنویس با خزاما رو هم روی یه گوشه ای که گذاشتی فقط با یه کلیک برنامه تو بریز تو مخ میکرو (مثل ایه که خزاما یه ابزار بسکام در نظر بگیری)
                USBasp هم ایرانی خارجی نداره یه مداری طراحی کردن برنامه Hex اون رو با شماتیک کاملش گذاشتن توی نت اصلا بحث کپی و کرک و اینجورچیزا نیست بسکام خودش مشکل داره !
                من نخریدم خودم ساختمش با هزینه یک صدم اون توی بازار! (و با امکانات بیشتر از نوع بازاری !)
                ممنونم حالا چند تا سوال
                اول اینکه این برنامه خزاما که میگید را باید هر بار که برنامه کمپایل میشه آدرس فایل هگز برنامه رو بهش بدیم یا خودش بروزش میکنه؟
                سوال دومم اینه که مگه میشه BASCOM با این عظمت مشکل داشته باشه. پروگرامر USBASP هم تا اونجا که یادمه چند مدل بود و حتی درایور های متفاوتی هم دارند. من خودم 2 مدلش رو دارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شازده
                  ممنونم حالا چند تا سوال
                  اول اینکه این برنامه خزاما که میگید را باید هر بار که برنامه کمپایل میشه آدرس فایل هگز برنامه رو بهش بدیم یا خودش بروزش میکنه؟
                  سوال دومم اینه که مگه میشه BASCOM با این عظمت مشکل داشته باشه. پروگرامر USBASP هم تا اونجا که یادمه چند مدل بود و حتی درایور های متفاوتی هم دارند. من خودم 2 مدلش رو دارم.
                  منظورتون از چند مدل چیه ؟
                  اصل شماتیک و برنامه و اینا ثابته فقط اتصالات مدار و اینا متفائته مثلا تو یکی چندتا سوکت میذارن تو یکی یه دونه Zif میذارن و اینا ...
                  مهندس اگه بسکام رو با عظمت میدونی اونوقت اگه ویژال استادیو رو ببینی چیکار میکنی؟! احتمالا سکته رو بزنی!!
                  بله شما فقط یه بار مسیر هگز رو بده بعد هر وقت کامپایل میکنی همون فایل محتویاتش تغییر میکنه و موقع پروگرم کردن می آد اون فایل رو باز میکنه پس حله

دیدگاه

منظورم این بود که نمیشه ابن همه کار کرده باشن و توی یه پروگرامر ساده مشکل داشته باشن.

به هر حال ممنونم ازتون.

حالا این پروگرامر خزاما رو کسی برای فروش تولید کرده؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شازده
                      منظورم این بود که نمیشه ابن همه کار کرده باشن و توی یه پروگرامر ساده مشکل داشته باشن.

به هر حال ممنونم ازتون.

حالا این پروگرامر خزاما رو کسی برای فروش تولید کرده؟
                      بسکام فقط توی پروگرمرش مشکل نداره!
                      پروگرمر خزاما هم نداریم پروگرمر USBasp داریم که توی بازار هست در چند مدل که خودت هم میتونی بسازیش
                      و با نرم افزار رایگانی مثل خزاما کارتو انجام بدی
                      موفق باشید ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X