ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: shut down نشدن pc

2009/05/27
    کرج
    250
    3

shut down نشدن pc

با سلام.
    چند وقته کامپیوترم وقتی از منو استارت shut down می زنم تا خاموش بشه می ره به حالت خاموش شدن اما خاموش نمی شه.حتما قبلش باید قبلش ریستش کنم تا بلافاصله دوباره shut down رو بزنم خاموش بشه به نظرتون مشکل از کجاست؟
    [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
    وبسایت ختم صلوات

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2012/10/25
    172
    0

پاسخ : shut down نشدن pc

سلام ویندوزت چیه ؟
    ماکه رفتیم خدمت (فعلا که 14 ماهش گذشت).........چون میگذرد غمی نیست....

2007/10/14
    تهران
    1,335
    38

بعضی مشکلات ویندوز پیدا کردن و حل کردنشون خیلی وقت گیرتر از اینه که ویندوز عوض کنی.
    پیشنهاد من اینه که اول از System Restore استفاده کن. اگه مشکل حل نشد ویندوز رو عوض کن.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"
    2012/05/21
    Tabriz
    244
    3

وقتي روي shut down کليک ميکني اگه دکمه Ctrl (شايد هم شيفت رو ) نگه داري ويندوز بلافاصله خاموش ميشه اما مشکلت بايد از ويروسي شدن سيستمت باشه که وقتي سيستم رو رست ميکني تا ويروسه اتو ران بشه و بياد بالا تو مياي زود خاموش ميکني!
    که راه حلش سه مرحله داره به ترتيب انجام بده :
    - اسکن کليه درايوها توسط يک آنتي ويروس پديت شده
    - همونطور که دوستومن گفتن Restore کردن
    - اجراي قسمت بررسي و اصلاح ويندوز در ويندوزهايي مثل 7
    - نصب ويندوز مجدد
    [br /][hr]http://pcenter.ir[hr][br /]
    2012/10/25
    172
    0

برای اینکه بفهمی ویروسی تو ویندوزت در حال کار کردن یا نه برو به Start Task Manager بعد سربرگ Processes ، درصد Run برنامه هایی که در ویندوز اجرا شدن رو نگا کن
    ببین برنامه یا فایلی میبینی که درصدش فعالیتش زیاد باشه ، بیشتر از 10% باشه ؟؟ (عموما ً به جز برنامه و سریرگ هایی که در حال اجرا هستند باید درصد بقیه تو 0 و 1 % باشه و بجز ...System adle p که باید فعالیش زیاد باشه .
    اگه همچین فایلی داری اون ویروسیه که سرعت رمت رو میکشه و تو start up , shut down سیستمت تاثیر میزاره .(اگه دیدی اسمشو بهم بگو تا ببینم درسته یا نه )

اگه نه پس خوبه خیالت راحت باشه که مال ویروسی نیست

و در آخر بعد از اینکه گفته هایی که دوستان گفتن رو عمل کردی و باز هم جواب نگرفتی ، قبل از اینکه ویندوزت رو عوض کنی(که بنظر من لازم نیست ) اینکارو هم انجام بده:
    برو به پوشه windows در درایوی که ویندوزت هست ، بعد وارد پوشه Temp بشو ، اونوقت هرچی فایل میبینی رو شیفت دلیت (حذف) کن
    فکر کنم این بهت جواب بده (اگه بازم جواب نداد بهم بگو تا دیگه گزینه راه حل نهایی( قبل از تعویض ویندوز) رو بهت بگم )

موفق باشی یا علی :bye

2009/05/27
    کرج
    250
    3

با سلام و تشکر
    ویندوز xp.وقتی اومدم انتی ویروسم رو پاک کنم تاو رژن جدید nod32رو نصب کنم (www.softoxin.com)
    به محض اینکه ریست شد همینطور حالت ریست تکرار می شد و ویندوز بالا نیومد.توفیق اجباری برای اینکه من ویندوز 7 نصب کنم.(در ضمن temp هم خالی کردم ولی در xp نتونستم درصد اجرای برنامه هارو ببینم.)
    اگر علتشو می دونید لطفا بهم توضیح بدهید.
    [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
    وبسایت ختم صلوات

2012/10/25
    172
    0

حالا اگه دوست داری 7 نصب کنی مشکلی نیست
    برای این حالتییکه واسه ریست برات پیش میاد یه برنامه بهت معرفی میکنم TuneUp Utilities این برنامه رو بگیر نصب کن و ازش استفاده کن خیلی خوبه ، هم این مشکل رو برات برطرف میکنه هم اون کاریه رو که من بهت گفتم بصورت خودکار برات انجام میده و کار های خیلی زیاد دیگه از نظیر تنظیم رجیستری ویندوز و و و واست انجام میده
    پس این برنامه رو حتی اگه ویندوز 7 هم نصب کردی نصبش کن و داشته باشش

حالا که Temp رو پاک کردی ، پوشه ( درست یادم نمیاد آخه خیلی وقته با xp کار نکردم) فک کنم به اسم Prefetch تو همون پوشه ویندوز (اگه همچین چیزی نبود ، پوشه هایی که با اسم p شروع میشن رو بهم بگو تا بت بگم کدومشونه) رو پیدا کن بعد فایلهای توی اون رو هم تاجائیکه میشه خالی کن ، این دیگه خیلی بهت کمک میکنه (چون فایلهای خرابی ویندوز توی این پوشه سیو میشن و موندنشون تو ویندوز بعضی موقع ها توی عملکرد ویندوز تاثیر میزارن)

با کلید میانبر alt+ctrl+delet وارد Start Task Manager میشی بعد تو سربرگ دوم (از سمت چپ) اونجا درصد فعالیت برنامه های اجرا شده رو میبینی
    در آخر یادت نره این برنامه ای که بهت گفتم رو بگیر نصب کن ، ویندوزت رو واست احیا میکنه

2012/05/21
    Tabriz
    244
    3

زماني که ويندوز بالا نمي آد ميتونيد با ERD Comandare بوت بشيد و ويروسها و فايلهايي که باعث خرابي ويندوز شدن رو پاک کنيد Restore کنيد خيلي راحت به نت وصل شيد و خيلي کاراي ديگه
    حتما امتحانش کنيد !
    البته من روي XP جواب گرفتم تا اونجا که يادمه روي سون کار نميکرد الان سون ندارم روش امتحان کنم شما امتحانش کنيد!
    [br /][hr]http://pcenter.ir[hr][br /]
    2009/05/27
    کرج
    250
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط adelavr110
    زماني که ويندوز بالا نمي آد ميتونيد با ERD Comandare بوت بشيد و ويروسها و فايلهايي که باعث خرابي ويندوز شدن رو پاک کنيد Restore کنيد خيلي راحت به نت وصل شيد و خيلي کاراي ديگه
    حتما امتحانش کنيد !
    البته من روي XP جواب گرفتم تا اونجا که يادمه روي سون کار نميکرد الان سون ندارم روش امتحان کنم شما امتحانش کنيد!
    "ERD Comandare "می شه در موردش توضیح بدهید؟ یک سرچ که زدم واسه ویندوزای 7 , Vista هم هست.
    وبسایت ختم صلوات

2009/05/27
    کرج
    250
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط tifoos
    حالا اگه دوست داری 7 نصب کنی مشکلی نیست
    برای این حالتییکه واسه ریست برات پیش میاد یه برنامه بهت معرفی میکنم TuneUp Utilities این برنامه رو بگیر نصب کن و ازش استفاده کن خیلی خوبه ، هم این مشکل رو برات برطرف میکنه هم اون کاریه رو که من بهت گفتم بصورت خودکار برات انجام میده و کار های خیلی زیاد دیگه از نظیر تنظیم رجیستری ویندوز و و و واست انجام میده
    پس این برنامه رو حتی اگه ویندوز 7 هم نصب کردی نصبش کن و داشته باشش

حالا که Temp رو پاک کردی ، پوشه ( درست یادم نمیاد آخه خیلی وقته با xp کار نکردم) فک کنم به اسم Prefetch تو همون پوشه ویندوز (اگه همچین چیزی نبود ، پوشه هایی که با اسم p شروع میشن رو بهم بگو تا بت بگم کدومشونه) رو پیدا کن بعد فایلهای توی اون رو هم تاجائیکه میشه خالی کن ، این دیگه خیلی بهت کمک میکنه (چون فایلهای خرابی ویندوز توی این پوشه سیو میشن و موندنشون تو ویندوز بعضی موقع ها توی عملکرد ویندوز تاثیر میزارن)

با کلید میانبر alt+ctrl+delet وارد Start Task Manager میشی بعد تو سربرگ دوم (از سمت چپ) اونجا درصد فعالیت برنامه های اجرا شده رو میبینی
    در آخر یادت نره این برنامه ای که بهت گفتم رو بگیر نصب کن ، ویندوزت رو واست احیا میکنه
    بله task manger رو هم دیدم System adle روی 80-90 بود و باقی روی 1 و 2

تو ژوشه ویندوز اینا بودن: pchealth,peernet,pif,perfetch,provisioning
    برنامه رم دانلود کردم ممنون.
    وبسایت ختم صلوات

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12