اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل ىر شناختن وب کم لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل ىر شناختن وب کم لپ تاپ

سلام دوستان
    من قبلا توسط vision assistant وب کم لپ تاپم رو میتونستم شناسایی کنم و تصویرشو ببینم.
    اما حالا نمیشناسه
    در حالیکه وب کم توسط یاهو مسنجر باز میشه ( یعنی از نظر درایور های خود وب کم مشکلی نداره)
    میشه کمک کنید که چطوری میشه باز لب ویو وب کم رو بشناسه و اجراش کنه؟؟؟ :cry2:
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد،زیرا آنها بر این باورند که یا راهی خواهند یافت ، یا راهی خواهند ساخت.

پاسخ : مشکل ىر شناختن وب کم لپ تاپ

سلام
    اینکه وبکم لپ تاپ را می انید با یاهو مسنجر اجرا کنید. دلیلی بر نصب درایورها نیست.
    پیشنهاد می کنم دوباره درایور وبکم را نصب کنید. یا آخرین ورژن درایور را از اینترنت دانلود کنید و نصب کنید.
    یک ویروس کشی حرفه ای نیز انجام بدهید. البته بعید می دونم از ویروس باشه ولی یه ویروس کشی خالی از اشکال نیست.
    بیشترین حدسی که من می زنم مربوط به درآیورهای مربوط به دوربین اس.
    در پناه حق
    بزرگتر که شدیم مدادهایمان هم تکامل یافتند تبدیل به خودکارهایی بی رحم شدند تا یادمان بدهند که هر اشتباهی پاک شدنی نیست! اکنون اینجایم با پاک کنی یادگار از کودکی میخواهم پاک کنم این مشق کهنه ی اشتباه را ! ولی نمیتوانم ...

دیدگاه

پاسخ : مشکل ىر شناختن وب کم لپ تاپ

دقیقا مشکل از درایور بود. دوباره نصب کردم. حل شد
      ممنونم
      برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد،زیرا آنها بر این باورند که یا راهی خواهند یافت ، یا راهی خواهند ساخت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X