اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خراب شدن گیرنده دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خراب شدن گیرنده دیجیتال

سلام خدمت دوستان
    آقا من یه گیرنده دیجیتال Denay STB 323 دارم پدیتش رو از وبلاگ www.mjphoto.blogfa.com گرفتم توو فلش ریختم زدم به دستگاه setup اومد پر شد دستگاه میخواست ریستارت بشه خاموش شد دیگه روشن نشد هر کاری کردم دیگه روشن نمیشه
    چی کار کنم درست شه؟؟
    خواهشا کمک کنید وگرنه بابام پوست از کلم میکنه :mrgreen:
    با تشکر فراوان :redface:
    بازم خدا رو شکر ...

پاسخ : خراب شدن گیرنده دیجیتال

پشت دستگاه پورت RS232 داره ؟
    اگه داره باید loader مخصوصش رو پیدا کنی و firmware رو از طریق RS232 و کابل nullmodem روی دستگاه فلش کنی. (برایه ....واره که این کار جواب میده)
    فکر کنم پیش یه تعمیرکار ببریش (یا شرکت خدمات پس از فروش) خیلی بی دردسر تر درست بشه.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      اتفاقا پیشه نمایندگیش هم بردیمش اما گفت کل بردش باید عوض بشه پرسیدم چقدر میشه گفت 40 هزار تومن با خودم گفتم دیوانه نیستم که کل پول دستگاه 60 تومنه
      راستی این پورتی که شما گفتید رو هم نداره

راه دیگه ای نیست؟؟؟؟ :sad:
      بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

سلام
        اینها هم مثل قطعات کامپیوتر یدونه آی سی حافظه فلش داره که فریمور روش دخیره شده احتمالا با پیدا کردن و در آوردن اون آی سی و پروگرم دوباره مشکلش حل میشه
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

ممنون دوست عزیز
          میشه بگی اسم اون آی سی چیه یا کجا دستگاه قرار داره خلاصه یه جوری کمکم کن پیداش کنم؟؟
          خیلی خیلی ممنون میشم دوست عزیز :redface:
          بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

خواهش می کنم

عزیز من اطلاع قیقی ندارم اما شما دستگاه را ببرید پیش تعمیرکار تلویزیون اگر مشکل از پریدن فریم ور باشه خودش پروگرام می کنه تو انجمن تعمیرکاران هم می تونید عنوان کنید اما ظاهرا قسمت تلویزیونش حق عضویت داره
            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
            ولتر

دیدگاه

ممنون deremel400 جون :job:
              بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X